Dodaj do ulubionych

dla Curtisa!!!!!!!!!!!!

13.12.06, 08:26
no CHŁOPIE!!!!!!!!!!!!!wszytskiego najlepszego z okazji starzenia
się,stosownego do swojego wieku,normalnosci z pindami czatowymi,wariactwa w
spełnianiu marzeń)))))))))))
Obserwuj wątek
    • justysbytomianka Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 08:34
      Curtisku naj naj najlepszego i wielki urodzinowy buziak:)
    • kawa3603 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 13:44
      100 lat i spełnienia marzeń :-).
    • alinka64 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 15:39
      Crtisku!! wszystkiego najlepszego i dużo dobrej muzyki każdego dnia... :)
      • miia1 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 15:41
        Curt, wszystkiego co ma śliczne dźwięki, ładnie pachnie, jest smaczne i oko się
        tym cieszy;) Oczywiście, codziennie!! Buziak z dubeltówki:)
    • proces7 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 18:48
      Dużo zdrowia, radości i kupę kasy Curtisku:)
      A dlaczego watek otwiera nikomi nieznana pinda "lichowie"? Kto to w ogóle jest?
      W zasadzie ignoruję wątki jednorazowych ka_ton, a może lichowie to ka_tona? Coś
      tak podejrzewam. Spamerka!
      A Tobie Curtisku oczywiście wszystkiego dobrego i nie bój się mnie, kiedy Cię
      nazywam "czatową ofermą", ta od niebieskich łączek i tak ma mokro w majtkach na
      Twój widok na czacie.
      • curtisek Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 19:12
        Dziękuję proces,zdrowie i radość mogą być. Kasy nie chcę ,zbyt dużo wiąże się z
        tym kłopotów i wydatków.
      • ja-sama Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 23:54
        HeHe
        • ja-sama Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 23:56
          C"est la vie, Proces.
    • curtisek Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 18:56
      Dziękuję wszystkim bardzo za pamięć o moich urodzinach. Jesteś okropnie
      (ups,okropnie? strasznie? he he )mili. Prezentów i życzeń nigdy za wiele,
      zwłaszcza od tak miłych osób.

      Włącze sobie teraz muzyczkę, ukroję kawałek torta i pomyślę o Was , moi drodzy...

      Niebo wolno dokądś płynie
      Stoisz w oknie, z oczu płyną łzy
      Dziś są twoje urodziny
      Tak czekałeś, lecz nie przyszedł nikt

      Dziś są twoje urodziny
      Wznieś więc chociaż
      Jakiś skromny toast
      Za te smutne oczy w lustrze
      Teraz wiesz, że już nie jesteś sam

      Wszystkiego, czego chcesz
      O czym tylko marzysz
      Dzisiaj życzę ci
      Wszystkiego, co już jest
      O czym jeszcze nie wiesz
      Byś zawsze sobą był

      Wszystkiego, czego chcesz
      O czym tylko marzysz
      Dzisiaj życzę ci
      Wszystkiego, co już jest
      O czym jeszcze nie wiesz
      Byś zawsze sobą był

      Wszystkiego, czego tylko chcesz!
      • justysbytomianka Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 19:21
        Curtisku to ja Ci spiewam starych dobrych Skaldów :)
        ...z całego serca życzę ci
        Spełnienia marzeń najskrytszych
        Jest tyle piękna w słowie mym
        Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy

        Z całego serca życzę ci
        Uśmiechów słońca na twarzy
        I jak najwięcej jasnych chwil
        W rozmowach wszystkich naszych

        Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas
        Nie próbuj drogi naszej nazwać
        Żyjemy chwilą, która dla nas trwa
        Tak zapisane było w gwiazdach

        Z całego serca życzę ci
        Spełnienia marzeń najskrytszych
        Jest tyle piękna w słowie mym
        Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy

        Z całego serca życzę ci
        Uśmiechów słońca na twarzy
        I jak najwięcej jasnych chwil
        W rozmowach wszystkich naszych
      • ja-sama Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 20:01
        Zdrowia przede wszystkim, ludzi życzliwych wokół Ciebie, spełnienia tego, czego
        kupić nie można:-)))
    • vivalabeer Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 21:31
      Wszystkiego dobrego, Curtisku :)
    • urszula_1964 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 22:43
      Curtisku -Rynkowski śpiew "Dziś są twoje urodziny ..." wszystkiego co
      dobre życze
    • sprawa7 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 23:24
      Curt, wszystkiego i więcej jeszcze;). Cmok!
    • hania-z Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 14.12.06, 10:56
      Chyba się nieznacznie spóźniłam:) wszystkiego czego tylko zapragniesz , pogody
      ducha i wielu usmiechów....tyż :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka