reggie85
10.01.07, 18:16
Okazało się,ze my jedziemy już w piątek,połazic po łodzi zakupy w manufakturze
itd:)Będziemy was witac po koleji w schronisku :P:P:P wolicie chlebem i
sola,czy wódką????? choć chyba znam odpowiedz :P
Matek bierzemy rózowy spirytus???;>:>:>:>