Dodaj do ulubionych

Przywitamy was :)

10.01.07, 18:16
Okazało się,ze my jedziemy już w piątek,połazic po łodzi zakupy w manufakturze
itd:)Będziemy was witac po koleji w schronisku :P:P:P wolicie chlebem i
sola,czy wódką????? choć chyba znam odpowiedz :P

Matek bierzemy rózowy spirytus???;>:>:>:>
Obserwuj wątek
    • arsinoe73 Re: Przywitamy was :) 10.01.07, 18:32
      Wódkom!!!!! Wódkom i zakonskom!!!!!! Ino coby mi dobrze zmrożona była!!!!!
      :-) :-) :-)
    • cien1100 Re: Przywitamy was :) 10.01.07, 20:51
      Jak to czym, wściekłymi. I Mateja przywieziemy, chyba nie muszę mówić jakie
      oczekiwania ma chłopak ;)
      • arsinoe73 Re: Przywitamy was :) 10.01.07, 21:16
        A dziewczyna to nie ma?????? Ja przepraszam bardzo!!!! Dziewczyna to ma dopiero
        oczekiwania :-D A dziewczyna na motocyklu to już w ogóle .... ;-D :-D
        • etita Reggie 11.01.07, 00:22
          Reggie mecie gdzie spac w piatek? skontaktowalas sie z Aga? zadzwon do niej, nr
          wyslalam ci mailem
          • reggie85 Re: Reggie 11.01.07, 16:33
            etita napisała:

            > Reggie mecie gdzie spac w piatek? skontaktowalas sie z Aga? zadzwon do niej, nr
            >
            > wyslalam ci mailem



            Zadzwoniłam bezpośrednio do schroniska i dogadałam sie z miła panią,ze
            przywleczemy nasze poznanskie tyłki juz w piątek:) okolicznościowo urlop w pracy
            wziety do wtorku,wiec można pić :)
    • goha66 Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 06:18
      reggie85 napisała:

      ...Będziemy was witac po kolei w schronisku :P...

      proponuję kolejność popularną w latach 70tych: łapka, buźka, goździk, kielich :D

      P.S.
      Reggie nareszcie się poznamy pozałączowo :)
      • 1_leo Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 08:08
        NIGDY!!!!
        Prawidłowa kolejność to: kielich, bużka, gożdzik, łapka


        Byle do wiosny Leo
        • izetta Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 08:12
          no to do zobaczenia w sobotę :) iza
        • goha66 Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 10:52
          :D najwidoczniej co region (lub województwo) to inna świecka tradycja była
    • a_virago535 Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 11:48
      Ja również proponuję niezależnie od regionu najpierw lufka, a potem pozostałe
      elementy powitania. Z czerwonego dywanu możemy zrezygnować ;-)
      • desmocezetici Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 14:21
        Mam nadzieję na relację plus foty...pomimo ugadania z Agatą służbowa sobota
        trzyma mnie w domu...pozdrowienia
        • aprilia33 Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 16:18
          Kochani... jak ja bym chciała z Wami tam być!!!!!
          Na dodatek nie wiem, czybędę mogła przyjechać na letni zlot (mam pewność,że
          będzie:) ),bo w lutym przeprowadzam się do Szkocji i nie wiem jak często będę w
          Polsce.
          Kombinuję, żeby może wpaść choć na chwilkę,ale to chyba nierealne...buuuuuuu
          Mam prośbę-wypijcie i za mnie!:)
          • vidlak77 Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 18:51
            Wypijemy! Obiecuje :-)
            • pszczola35 Re: Przywitamy was :) 11.01.07, 19:34
              proszę o mnie nie zapomnieć:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka