rena31
18.02.07, 19:57
Laski, ratujcie, ja już nie mam siły! Ostatnio nie potrafię się hamowac z
jedzeniem, wcinam co chcę i kiedy chcę. Ciągle te słodycze, niczego nie
potrafię sobie odmówić. Skutkiem tego ostatnio utyłam, i już nie jestem takim
lachonem jak kiedyś. Ostatnio próbowałam różnych diet, ale z marnym rezultem.
Moze któraś z Was ma jakiś sposób na to? Co jecie, jak się odchudzacie? Jak
często słodycze? Napiszcie cos, może to mnie jakos zmotywuje.