Dodaj do ulubionych

Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko?

12.06.07, 23:25
Witajcie

Napisze krotko, choc problem jest nieco dziwny.
Po krotkiej korespondencji mailowej (okolo 10 maili, 1 miesiac) mloda Rosjanka
usilnie chce przyjechac na "randke". Ja rozumiem, ze moze chce sie wyrwac na
zachod, moze ma jakis materialny cel, moze to ma byc porzygoda (choc na to nie
wyglada), ale interesuja mnie zagrozenia jakie niesie zgoda na taka przygode.
Ze strony Polaka caly naklad sil i srodkow ogranicza sie tylko do podania
swoich danych do jej papierow potrzebnych do przekroczenia naszej granicy. Nie
wydaje grosza, nic nie organizuje.

Pytanie - jakie ryzyko wedlug Was istnieje dla faceta Polaka w przypadku
przyjazdu Rosjanki do niego do Polski? Poza oczywiscie kwestia samokontroli
(potomstwo, choroby etc.) obawy dotycza raczej pewnych zachowan ktore moga byc
przyczyna szantazu, oskarzenia, wyludzenia kasy... nie wiem co jeszcze. Czy
slyszeliscie o takich akcjach?

Jesli kobieta jest tak bardzo zdecydowana na przyjazd, ze po miesiacu ma
spakowana walizke, to cel bynajmniej nie jest oczywisty. Chcialbym sie Was
poradzic na co wedlug Was uwazac w kwestii prawnej albo jakichs prob oszustwa?
Przychodzi Wam do glowy jak ona moze wpakowac faceta w klopoty?

Jakby na to nie patrzec jest to jakas przygoda. Strach jest tylko przed
ewentualnymi konsekwencjami... bo ich po prostu nie znam - tych prawnych.
Czy podajac swoje dane do zaproszenia/wizy czy co tam jeszcze, moge sie jakos
narazic na pozniejsze problemy?

Oczywiscie uwazam to za glupote aby bawic sie w cos podobnego, bo smierdzi to
na kilometr. Prosze tylko o Wasza rade w kwestii ryzyka.

Dzieki i
pozdrawiam

M.
Obserwuj wątek
    • cheyenne20 Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 13.06.07, 15:07
      Rosjanki są super.
      Od Polek różni je to, że im po prostu się chce !
      Żadnego gledzenia, zmanierowania, gwiazdorstwa - kobiecość czystej postaci.
    • bahmat Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 29.06.07, 12:18
      rosjankę najlepiej dmuchnąć lub wybzykać na samej granicy i daj sobie spokój po
      wciągnięciu gaci
      • docelowo Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 29.06.07, 17:35
        Będę musiał podzielić zdanie cheyenne20, te dziewczyny są faktycznie wspaniałe.
        Znam jedną dziewczynę kolegi. Super kobieta, jak jestem z nimi to czasami mi
        głupio jak mi obsługuje, podaje, odnosi, bez rzadnego wyrachowania i podtekstów.
        Te dziewczyny są takie bo tam jest cholerna bieda i zamordyzm. Chcą się wyrwać.
        Mimo wszystko chciałbym być z Rosjanką. Polki są paskudne i się paskudzą
        ciągle... mam na myśli wyrachowanie, albo głupotę!

        Zatem stary spróbuj!
      • wiarusik Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 10.07.07, 02:31
        No proszę;)
        Niemiec też może powiedzieć:Polkę to najlepiej wyru.. na granicy;)
        Ale miło się zrobiło:)
    • sokoleoko75 Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 30.06.07, 20:02
      Jestes odpowiedzialny za jej popbyt na terenie naszego kraju, ona przyjeżdza na
      twoje zaproszenie indywidualne. Więc jesli cos by sie działo, to Ciebie będą
      ciagać, przyjedzie i nie pojawi sie w ogóle u Ciebie, tylkozacznie pracowac na
      czarno, albo cos jeszcze, to Ty sie będziesz tłumaczył, tak naprawde za osobe
      której na oczy możesz nawet nie widzieć. Wybacz stary będziesz wariatem jak
      pójdziesz na taki układ. Co do dziewczyn zza wschodniej granicy nie mozna im
      zarzucić braku gospodarności, taka Ci nie powie, że nie miała czasu siedząc w
      domu ugotowac obiadu, albo prania jej sie nie chciało zrobić itd. itd. a nie
      wiem sprawy seksu, nie pytałem kolegi ale reszta jest w najlepszym porządku.
    • 3nerki kolosalne 04.07.07, 03:47
      pewnie chce Ci wyssac krew. i jeszcze sprzeda Twoj adres na eBay-u. sli bystra,
      krocie zarobi. na Rosjanke uwazaj. z Rosjanka nie igraj. a 'po przygode' to Ty
      lepiej do Tesco albo innego 'super/hiper'. tak cos, kiedys slyszalam, ze TAM
      to 'nie dla idiotow'...
    • landrynkaaa1 Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 04.07.07, 16:01
      buahahaha - chyba się koleś dałeś nabrać na internetowy SPAM z rusiajkami. Wiele
      takich listów było na mojej skrzynce mailowej i wszystkie po przeczytaniu
      wzruszających historyjek poszły do kosza.
      • leziox Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 10.07.07, 15:18
        Widze landryneczko ze jestes bardzo konstruktywna.Dalej tak!
        • betka801 Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 10.07.07, 18:12
          Wiesz nikt nie wspomniał,ale odpowiadasz również za sprawy lecznictwa,czyli
          nie daj Boże jak zachoruje,to ponosisz wszystkie koszty leczenia.
          Odpowiedzialność jest duża,ale wybór należy do Ciebie.
          • marimax Re: Rosjanka nadjezdza na randke! - jakie ryzyko? 15.07.07, 19:06
            Goraco polecam.
            Nie ma z nimi problemu.
            Zaraz po przyjezdzie pojdzie z toba do lozka.
            Nie to co glupie Polki ktore po miesiacu znajomosci moze dadza ci sie dotknac
            za reke bo ci powiedza ze jeszcze dobrze cie nie poznala .
            Natomiast zaraz po przyjezdzie np. do Londynu bez zadnego problemu idzie do
            lozka z kazdym kto ma troche ciemniejsza skore

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka