marecki-34 12.07.07, 22:29 gdzie w Białymstoku mogę znaleźć dobre jakościowo koszule? bo ja z prowincji i znam tylko DT Central, bazar i sklep firmowy Wólczanki, pliz, pomóżcie kopytki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:30 Możet Vistula w Auchanie (jest tam też drugi sklep Wólczanki)? Odpowiedz Link Zgłoś
caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:31 poważnie w galerii kwadrat - jest naprawdę fajny sklep z męskimi ciuchami;) Odpowiedz Link Zgłoś
caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:35 jedziesz w stronę auhana ale ulicą sienkiewicza, potem wasilkwska na skrzyżowaniu w prawo i jedziesz w doł , na następnym skrzyżowaniu skręcasz w prawo i masz kwadrat;0 Odpowiedz Link Zgłoś
marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:37 to już wiem gdzie to jest :) Chcesz prowadzić interesy w Rosji? Odpowiedz Link Zgłoś
caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:38 brawo;) a gdzie się wybierasz że chesz ładnie wyglądać? Odpowiedz Link Zgłoś
caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:40 w tym sklepie laski ci wszystko ładnie kolorystycznie dobiorą;) Odpowiedz Link Zgłoś
marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:41 Tobie się przyznam :) jadę do Moskwy i przyda mi się nowa dobra koszula, może jakiś krawat ;) Odpowiedz Link Zgłoś
caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:44 miło mi;) napewno dziewczyny coś pomogą ci wybrać;) Odpowiedz Link Zgłoś
marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:50 stary ;) już jestem i nie umiem pisac na 3 wątki ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:51 łomatko boska, to trzeba szybko się nauczyć, bo my wszystkie umiemy tutaj Odpowiedz Link Zgłoś
marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 23:00 staram się staram, wybaczcię jak się zasapię ;) Odpowiedz Link Zgłoś