12.07.07, 22:29
gdzie w Białymstoku mogę znaleźć dobre jakościowo koszule? bo ja z prowincji
i znam tylko DT Central, bazar i sklep firmowy Wólczanki, pliz, pomóżcie
kopytki
Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:30
      Możet Vistula w Auchanie (jest tam też drugi sklep Wólczanki)?
      • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:32
        lipa, byłem
    • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:30
      najlepsze dostaniesz w szmatekscie;)
    • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:31
      poważnie
      w galerii kwadrat - jest naprawdę fajny sklep z męskimi ciuchami;)
      • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:33
        a gdzie to jest?
        • nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:33
          gen. Andersa
          www.galeriakwadrat.com.pl
        • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:34
          wiesz gdzie jest ul. Andersa?
          • nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:35
            już Ty mu nie tłumacz, bo nie trafi
          • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:35
            jedziesz w stronę auhana ale ulicą sienkiewicza, potem wasilkwska na
            skrzyżowaniu w prawo i jedziesz w doł , na następnym skrzyżowaniu skręcasz w
            prawo i masz kwadrat;0
            • nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:36
              dawne Marko
              • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:37
                to już wiem gdzie to jest :)
                Chcesz prowadzić interesy w Rosji?
                • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:38
                  brawo;) a gdzie się wybierasz że chesz ładnie wyglądać?
                  • nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:39
                    do Brańska:)
                    • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:39
                      bingo ;)
                      • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:40
                        w tym sklepie laski ci wszystko ładnie kolorystycznie dobiorą;)
                        • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:41
                          nie potrzebuję takiej pomocy ;)
                          • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:44
                            dlaczego odrazu mówisz nie?
                            • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:46
                              bo ja lubię sam wybierać :)
                              • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:46
                                jasne;)
                                • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:55
                                  ja mam swój gust :)
                    • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:39
                      tam nie trzeba ładnie się ubierać;)
                  • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:41
                    Tobie się przyznam :) jadę do Moskwy i przyda mi się nowa dobra koszula, może
                    jakiś krawat ;)
                    • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:44
                      miło mi;) napewno dziewczyny coś pomogą ci wybrać;)
                      • nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:49
                        marecki nas olał w naszym pięknym wątku
                        • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 22:50
                          stary ;) już jestem i nie umiem pisac na 3 wątki ;-P
                          • nekroskop88 Re: koszula 12.07.07, 22:51
                            łomatko boska, to trzeba szybko się nauczyć, bo my wszystkie umiemy tutaj
                          • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 22:51
                            jak to nie umiesz?staraj się nadążać;)
                            • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 23:00
                              staram się staram, wybaczcię jak się zasapię ;)
                              • caryca111 Re: koszula 12.07.07, 23:01
                                wracaj do szklanej pułapki;)
                                • marecki-34 Re: koszula 12.07.07, 23:03
                                  łyk piwa i biegne dalej :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka