stephen_s
15.08.07, 20:52
Widzieliście to?
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4391034.html
Do jasnej i ciężkiej, czy Ziobro nie zdaje sobie sprawy, do czego to
doprowadzi??? Nie dość, że polskie więzienia są przepełnione, nie działa w
nich resocjalizacja... nieważne, że więżniowie po wyjściu i tak mają problemy
z adaptacją do normalnego życia... teraz mają albo nie mieć w ogóle pieniędzy,
albo wręcz opuszczać więzienie z długami???
Pytam brutalnie: czy minister sprawiedliwości chce zmienić polskie więzienia w
fabrykę recydywy???
Ten news oraz wywiad z nowym ministrem edukacji (który oświadczył w nim, że
psycholog jest potrzebny w szkole tylko wtedy, jeśli jakiś uczeń jest chory
psychicznie...), sprawia, ze normalnie chce mi się płakać. Co za ludzie nami
rządzą???????? Czy oni chcą zniszczyć ten kraj????