Dodaj do ulubionych

sprcjalny wątek :)

18.10.07, 21:18
dla tych,ktorzy tylko czytają :) ujawnić się tu proszę :)zwykłe
pozdro starczy :)-tak z czystej ciekawości ile was jest,a może okaże
się że trochę starych formowiczek/ów się odnajdzie :)
Obserwuj wątek
    • joanna784 hehehe :D 18.10.07, 21:18
      tytuł zawodowy mi wyszedł :) "specjalny" byc powinno:)
      • boo-boo Re: hehehe :D 18.10.07, 21:35
        No melduję się. Jestem boo...., boo-boo
        • azaheca Re: hehehe :D 18.10.07, 22:44
          Azaheca,no przecież coś piszę czasem,prawda Boo-Boo?
          • boo-boo Re: hehehe :D 19.10.07, 08:47
            Prowda, prowda.
            A ja dzisiaj wolne siedzę i wpierniczam wszystko co popadnie-żeby
            było mniej do "przeprowadzania" ;)-chipsy, sucharki, bułki,
            rogaliki. Nawet dobrze bo znowu schudłam ostatnio ze dwa kilosy-
            pierścionek mi z palca zlatuje kurna, odłożyłam na półkę i czuję się
            jak bez ręki, w pasku dziurek już nie mam, a jak mi tak gacie
            spadną na mieście...
            • to-wlasnie-ja Re: hehehe :D 19.10.07, 09:34
              Zglaszam sie - przeciez ostatnio troche sie udzielam ;)
              Dzis sie zastanawialam jak tam sobie Majka radzi w Gdansku i kiedy sie odezwie :)
              Boo- o Tobie tez myslalam. Wlasciwie to zastanawialam sie nad angielskimi kranami , osobnymi do zimnej i cieplej wody , jak to sie sprawdza w praktyce i jestes jedyna osoba, ktora o to moglabym zapytac :))) Wybacz , ale jestem tuz przed remontem wlasnej lazienki i moje mysli od kilku dni kraza tylko wokol baterii, wanien, plytek ;)
              • boo-boo Re: hehehe :D 19.10.07, 09:57
                Przejebane z tymi kranami-nie polecam. Z jednego leci wrzątek z
                drugiego "lodówa", spróbój się umyć. Garsztką łapiesz najpierw
                zimną, a potem gorącą wodę-pamiętaj zimną najpierw żeby się nie
                poparzyć jak złapiesz najpierw wrzątek ;). Mój Łoś w domu ma taki
                wynalazek, kurwa trzeba być Coperfieldem żeby zęby,albo twarz umyć...
                Doooobrze,że chociaż w kuchni ma normalną baterię z jednym kranem bo
                sobie mycia garnków nie wyobrażam "z kąta w kąt"...
                • to-wlasnie-ja Re: hehehe :D 19.10.07, 10:02
                  :)))) Ale sie usmialam... nie no ja bede miala normalne krany, ale tak sobie czysto teoretycznie rozmyslalam. Po kiego groma taki patent? Ani to oszczedne ani wygodne .
                  Uciekam na zakupy, milego dnia zycze :)
                  • kgbx2 Re: hehehe :D 19.10.07, 20:45
                    melduję się - czasem coś napiszę. Czasem tylko poczytam ale jestem
                    • yvona73pol Re: hehehe :D 19.10.07, 21:59
                      a jeszcze kap sie, i przypadkiem sprobuj umoscic w wannie i niech ci
                      noga na mament wystanie nad wode, wprost pod strumien wrzatku....
                      babel i bol murowane... a wez se zaloz skarpete i but na cos
                      takiego.... oto bezsens brytyjskich kranow....
                      • s.dominika Re: hehehe :D 19.10.07, 22:38
                        Laski - wiecie, że jestem, ale tak mi niedobrze i tak mnie mdli, że nawet nie
                        chce mi się stukać palcami w klawiaturę ...
                        • juliana03 julii 20.10.07, 19:30
                          • askastar jestem 21.10.07, 22:56
                            i po wynikach juz
                            ja z bole zeba
                            i pije
                            buuuuuuuuuuuuuuuuuu
                            • ostroszyc Re: jestem 22.10.07, 11:28
                              ja bywam często, a nie pisze bo moje użalanie się byłoby często kopią
                              istniejących już użalań. I jak tak poczytam to mi lepiej. Hm... chyba pasożyt ze
                              mnie paskudny, jemioła wielowątkowa :)
        • wampirius Re: hehehe :D 28.10.07, 16:12
          pisuję czasami, albo raczej pisałem dawno temu
    • margushia Re: sprcjalny wątek :) 24.10.07, 09:52
      to ja tez sie melduje :))
      a ztymi kranami to faktycznie lipa, juz moglby byc jeden kran z dwoma kurkami,
      zawsze mozna temperature dobrac, a tak to.. jeszcze z tego co pamietam, one
      wcale kolo siebie nie sa, tylko jeden na jednym koncu umywalki a drugi na
      drugim.. bez sensu.. ;)
    • kropka9925 Re: sprcjalny wątek :) 24.10.07, 20:57
      Czasem piszę ;)
      Stale czytam, ale tyle mi się nazbierało,
      że nie chcę zamęczać nasrtojami wisielczo - pogmatwanymi.
      Hłe...



      życie jest za krótkie,aby spełniać wymagania innych...
      • rzaba10 Re: sprcjalny wątek :) 24.10.07, 21:15
        Hejka!
        Napiecie mnie meczy,maz zwiedza zawodowo Szkocje,dzieci
        slodkopierdzaco nastawione,znow maja tydz wolnego,jessu!mily glos
        pana z wizzaira mowi mi cos kurna o cierpliwosci juz od 20 min:))
        Brat mi sie z nerwow sypie,zimno,smutno a z tych dwoch kurkow tez
        mam ubaw,ale wymyslili takie smieszne dwa kondomy nakladane na
        kraniki laczace sie w jeden waz.To dopiero jazda:))
        Czyli wkurw zakazny.
    • get-out Re: sprcjalny wątek :) 24.10.07, 23:22
      Melduję się :) podczytuję codziennie i serdecznie pozdrawiam.
      Gratuluję Dominice z całego serca, trzymam kciuki za Maję i
      uwielbiam czytac Boo :)))
      A sama użalam się nad sobą tylko nie mam jeszcze odwagi pisać
      • boo-boo Re: sprcjalny wątek :) 26.10.07, 21:38
        A co tam nie masz odwagi pisać, a pisz ile wlezie, my tu nie gryziemy i nie
        linczujemy-chyba,że nam się jakiś troll trafia...
        Powiedz tym swoim emocjom i innym "zaskórnikom" get out i do dzieła-nawet nie
        masz pojęcia jak to czasami pomaga.
      • joanna784 Re: sprcjalny wątek :) 26.10.07, 22:57
        pierwszy wątek juz poszedł,więc odwagę jednak masz :) przypuszczam
        że wiele "poczytujących " się jednak nie ujawniło .pozdrawiam
        • get-out Re: sprcjalny wątek :) 26.10.07, 23:11
          Dzieki :)
          To będę wyrzucać z siebie jak leci, licząc na to że dzieki Wam uda
          mi sie zapanować nad sobą i nie tylko:) nad ciętym językiem też.
          Mówię przeważnie to co myślę a potem to już samo się komplikuje...
    • pasqudek no to ja jawnie powiem 28.10.07, 19:39
      ... że w dniu 28.10.2007 znalazłem to forum i czytam :) Zastanawiam się tylko
      jak Wam podrzucić kilka żali i je tutaj zostawić, by ich nie nosić już ze sobą :)

    • bonczek65 Re: sprcjalny wątek :) 28.10.07, 20:23
      Cześc ! Dzisiaj trafiłem do Was pierwszy raz . Ale od razu mi się spodobało ! I humor mi się poprawił . Ale bywają czasy , że będę tu codziennym gościem . Mam nadzieję , że mnie przyjmiecie .
      Pozdrawiam wszystkich .
      Bonczek65
      • mandiko Re: sprcjalny wątek :) 28.10.07, 20:28
        Jasne, użalajcie się do woli:)
    • mw56 Re: sprcjalny wątek :) 01.11.07, 15:00
      Pozdrawiam, od ponad roku.
      • bogna71 Re: sprcjalny wątek :) 01.11.07, 21:55
        No więc odnalazłam się!:)
        Z tym, ze ostatnio więcej podczytuję, niż piszę, ale obiecuję
        poprawę:)
        Na dzień dzisiejszy mogę się poużalać, że brak mi egipskiego
        słoneczka, a rafa i ryby śnią mi się po nocach.
        To już chyba jakieś zboczenie...
        • yvona73pol Re: sprcjalny wątek :) 02.11.07, 01:07
          prosze, prosze, ile wpisow ;))
          choc ostatnio zauwazam marazm, ale to jakos na wszystkich forach...
          ludziska w sen zimowy zapadli, czy cus?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka