joanna784 18.10.07, 21:18 dla tych,ktorzy tylko czytają :) ujawnić się tu proszę :)zwykłe pozdro starczy :)-tak z czystej ciekawości ile was jest,a może okaże się że trochę starych formowiczek/ów się odnajdzie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joanna784 hehehe :D 18.10.07, 21:18 tytuł zawodowy mi wyszedł :) "specjalny" byc powinno:) Odpowiedz Link Zgłoś
azaheca Re: hehehe :D 18.10.07, 22:44 Azaheca,no przecież coś piszę czasem,prawda Boo-Boo? Odpowiedz Link Zgłoś
boo-boo Re: hehehe :D 19.10.07, 08:47 Prowda, prowda. A ja dzisiaj wolne siedzę i wpierniczam wszystko co popadnie-żeby było mniej do "przeprowadzania" ;)-chipsy, sucharki, bułki, rogaliki. Nawet dobrze bo znowu schudłam ostatnio ze dwa kilosy- pierścionek mi z palca zlatuje kurna, odłożyłam na półkę i czuję się jak bez ręki, w pasku dziurek już nie mam, a jak mi tak gacie spadną na mieście... Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: hehehe :D 19.10.07, 09:34 Zglaszam sie - przeciez ostatnio troche sie udzielam ;) Dzis sie zastanawialam jak tam sobie Majka radzi w Gdansku i kiedy sie odezwie :) Boo- o Tobie tez myslalam. Wlasciwie to zastanawialam sie nad angielskimi kranami , osobnymi do zimnej i cieplej wody , jak to sie sprawdza w praktyce i jestes jedyna osoba, ktora o to moglabym zapytac :))) Wybacz , ale jestem tuz przed remontem wlasnej lazienki i moje mysli od kilku dni kraza tylko wokol baterii, wanien, plytek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
boo-boo Re: hehehe :D 19.10.07, 09:57 Przejebane z tymi kranami-nie polecam. Z jednego leci wrzątek z drugiego "lodówa", spróbój się umyć. Garsztką łapiesz najpierw zimną, a potem gorącą wodę-pamiętaj zimną najpierw żeby się nie poparzyć jak złapiesz najpierw wrzątek ;). Mój Łoś w domu ma taki wynalazek, kurwa trzeba być Coperfieldem żeby zęby,albo twarz umyć... Doooobrze,że chociaż w kuchni ma normalną baterię z jednym kranem bo sobie mycia garnków nie wyobrażam "z kąta w kąt"... Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: hehehe :D 19.10.07, 10:02 :)))) Ale sie usmialam... nie no ja bede miala normalne krany, ale tak sobie czysto teoretycznie rozmyslalam. Po kiego groma taki patent? Ani to oszczedne ani wygodne . Uciekam na zakupy, milego dnia zycze :) Odpowiedz Link Zgłoś
kgbx2 Re: hehehe :D 19.10.07, 20:45 melduję się - czasem coś napiszę. Czasem tylko poczytam ale jestem Odpowiedz Link Zgłoś
yvona73pol Re: hehehe :D 19.10.07, 21:59 a jeszcze kap sie, i przypadkiem sprobuj umoscic w wannie i niech ci noga na mament wystanie nad wode, wprost pod strumien wrzatku.... babel i bol murowane... a wez se zaloz skarpete i but na cos takiego.... oto bezsens brytyjskich kranow.... Odpowiedz Link Zgłoś
s.dominika Re: hehehe :D 19.10.07, 22:38 Laski - wiecie, że jestem, ale tak mi niedobrze i tak mnie mdli, że nawet nie chce mi się stukać palcami w klawiaturę ... Odpowiedz Link Zgłoś
askastar jestem 21.10.07, 22:56 i po wynikach juz ja z bole zeba i pije buuuuuuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
ostroszyc Re: jestem 22.10.07, 11:28 ja bywam często, a nie pisze bo moje użalanie się byłoby często kopią istniejących już użalań. I jak tak poczytam to mi lepiej. Hm... chyba pasożyt ze mnie paskudny, jemioła wielowątkowa :) Odpowiedz Link Zgłoś
wampirius Re: hehehe :D 28.10.07, 16:12 pisuję czasami, albo raczej pisałem dawno temu Odpowiedz Link Zgłoś
margushia Re: sprcjalny wątek :) 24.10.07, 09:52 to ja tez sie melduje :)) a ztymi kranami to faktycznie lipa, juz moglby byc jeden kran z dwoma kurkami, zawsze mozna temperature dobrac, a tak to.. jeszcze z tego co pamietam, one wcale kolo siebie nie sa, tylko jeden na jednym koncu umywalki a drugi na drugim.. bez sensu.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka9925 Re: sprcjalny wątek :) 24.10.07, 20:57 Czasem piszę ;) Stale czytam, ale tyle mi się nazbierało, że nie chcę zamęczać nasrtojami wisielczo - pogmatwanymi. Hłe... życie jest za krótkie,aby spełniać wymagania innych... Odpowiedz Link Zgłoś
rzaba10 Re: sprcjalny wątek :) 24.10.07, 21:15 Hejka! Napiecie mnie meczy,maz zwiedza zawodowo Szkocje,dzieci slodkopierdzaco nastawione,znow maja tydz wolnego,jessu!mily glos pana z wizzaira mowi mi cos kurna o cierpliwosci juz od 20 min:)) Brat mi sie z nerwow sypie,zimno,smutno a z tych dwoch kurkow tez mam ubaw,ale wymyslili takie smieszne dwa kondomy nakladane na kraniki laczace sie w jeden waz.To dopiero jazda:)) Czyli wkurw zakazny. Odpowiedz Link Zgłoś
get-out Re: sprcjalny wątek :) 24.10.07, 23:22 Melduję się :) podczytuję codziennie i serdecznie pozdrawiam. Gratuluję Dominice z całego serca, trzymam kciuki za Maję i uwielbiam czytac Boo :))) A sama użalam się nad sobą tylko nie mam jeszcze odwagi pisać Odpowiedz Link Zgłoś
boo-boo Re: sprcjalny wątek :) 26.10.07, 21:38 A co tam nie masz odwagi pisać, a pisz ile wlezie, my tu nie gryziemy i nie linczujemy-chyba,że nam się jakiś troll trafia... Powiedz tym swoim emocjom i innym "zaskórnikom" get out i do dzieła-nawet nie masz pojęcia jak to czasami pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna784 Re: sprcjalny wątek :) 26.10.07, 22:57 pierwszy wątek juz poszedł,więc odwagę jednak masz :) przypuszczam że wiele "poczytujących " się jednak nie ujawniło .pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
get-out Re: sprcjalny wątek :) 26.10.07, 23:11 Dzieki :) To będę wyrzucać z siebie jak leci, licząc na to że dzieki Wam uda mi sie zapanować nad sobą i nie tylko:) nad ciętym językiem też. Mówię przeważnie to co myślę a potem to już samo się komplikuje... Odpowiedz Link Zgłoś
pasqudek no to ja jawnie powiem 28.10.07, 19:39 ... że w dniu 28.10.2007 znalazłem to forum i czytam :) Zastanawiam się tylko jak Wam podrzucić kilka żali i je tutaj zostawić, by ich nie nosić już ze sobą :) Odpowiedz Link Zgłoś
bonczek65 Re: sprcjalny wątek :) 28.10.07, 20:23 Cześc ! Dzisiaj trafiłem do Was pierwszy raz . Ale od razu mi się spodobało ! I humor mi się poprawił . Ale bywają czasy , że będę tu codziennym gościem . Mam nadzieję , że mnie przyjmiecie . Pozdrawiam wszystkich . Bonczek65 Odpowiedz Link Zgłoś
bogna71 Re: sprcjalny wątek :) 01.11.07, 21:55 No więc odnalazłam się!:) Z tym, ze ostatnio więcej podczytuję, niż piszę, ale obiecuję poprawę:) Na dzień dzisiejszy mogę się poużalać, że brak mi egipskiego słoneczka, a rafa i ryby śnią mi się po nocach. To już chyba jakieś zboczenie... Odpowiedz Link Zgłoś
yvona73pol Re: sprcjalny wątek :) 02.11.07, 01:07 prosze, prosze, ile wpisow ;)) choc ostatnio zauwazam marazm, ale to jakos na wszystkich forach... ludziska w sen zimowy zapadli, czy cus? Odpowiedz Link Zgłoś