Dodaj do ulubionych

BIZONIE!!!!

IP: 62.233.172.* 17.12.01, 14:19
Jak wrocisz to trzaskaj w skrzynke ..zaraz bede pisac! W morde jeza,na co mi
przyszlo..cafejka internetowa???????????? :-*
Obserwuj wątek
    • men_ Re: BIZONIE!!!! samanta 17.12.01, 14:26
      Gość portalu: samanta napisał(a):

      > Jak wrocisz to trzaskaj w skrzynke ..zaraz bede pisac! W morde jeza,na co mi
      > przyszlo..cafejka internetowa???????????? :-*

      Czy naprawdę nie możesz poderwać w Szczecinie jednego porządnego informatyka :))

      • mag_nolia Re: BIZONIE!!!! samanta 17.12.01, 14:27
        Men, a Ty nie możesz sobie poderwać jednęj porządnej...???
        • men_ Re: BIZONIE!!!! samanta 17.12.01, 14:29
          mag_nolia napisał(a):

          > Men, a Ty nie możesz sobie poderwać jednęj porządnej...???

          Chyba nie (jednej ? porządnej ? :))

          • mag_nolia Re: BIZONIE!!!! samanta 17.12.01, 14:46
            ...porządne...Cię nie chcą...???
            czy wolisz kilka na raz...nieporządnych...???
            • men_ Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:47
              mag_nolia napisał(a):

              > ...porządne...Cię nie chcą...???
              > czy wolisz kilka na raz...nieporządnych...???

              Kusicielka ...




              • mag_nolia Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:49
                ...ależ nie..., magnolia...
                PA!
                • men_ Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:50
                  mag_nolia napisał(a):

                  > ...ależ nie..., magnolia...
                  > PA!

                  To Pa to jeszcze Ci w nawyk wejdzie .., i wiesz, co za parę lat będzie ?:))

                  • mag_nolia Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:51
                    ...co...?
                    • men_ Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:58
                      mag_nolia napisał(a):

                      > ...co...?

                      Albo już wiesz, albo już jesteś :)))

        • samanta1 men 17.12.01, 14:33
          wlasnie poderwalam tylko ze facet ciagle chce sie ze mna spotykac i dlatego tak
          fuszeruje przy kompie!O!:))))))))))
          • men_ Re: samanta 17.12.01, 14:41
            samanta1 napisał(a):

            > wlasnie poderwalam tylko ze facet ciagle chce sie ze mna spotykac i dlatego tak
            >
            > fuszeruje przy kompie!O!:))))))))))


            Czwana Kobitko - teraz wybieraj: dobry komputer lub dobry komputerowiec :))
            hi, hi

            • samanta1 Re: samanta 17.12.01, 14:58
              Men! Ja go mam w nosie! Niech sie dran buja z falami Baltyku!Ja chce moja
              maaaaszyne!!!!!!!! Cholera ide zaraz stad bo tu zimno jak w psiarni! Klepac
              tam zdrowaski za zdrowie mojego kompa!:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka