Dodaj do ulubionych

DO CIEKAWEJ

IP: *.net81-67-44.noos.fr 09.08.03, 00:32
Ci zasrancy, ci smieciarze forumowi zabadziewili ( no, ja tez troche) Twoj
watek, no to kopiuje Ci moja prace habilitacyjna :
Aukcje Film Książki Muzyka + więcej serwisów + Ogłoszenia
Gazeta Wyborcza



poczta czat forum randki katalog

Szukasz przyjaciół?
Wstąp do CafeGazeta! Usenet - dyskusje
na każdy temat...



Forum Prywatne Fora regionalne Moje forum Wyszukiwarka Zaloguj się


Gazeta.pl > Forum > Towarzyskie Sobota, 9 sierpnia 2003





Towarzyskie






ACH WY DUPKI ZOLEDNE !
Autor: Gość: bizon IP: *.net81-67-44.noos.fr
Data: 08-08-2003 23:20 + odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując


------------------------------------------------------------------------------
--
Only i Kiteczny, palanty bose i niewychowane, dziewczyna grzecznie pyta,
widac,
ze mlode to jeszcze i nieopierzone, w zycie trzeba ja wprowadzic a nie
pieprzyc
glupoty i androny jakies wypisywac, scierwo wasza sturbiasta wlan !
Otoz jabol, mloda osobko, to jeden z pomnikow i jednoczesnie dziedzictwo
wielkie peerelu, dzielo wiekopomne peerelowskiego przemyslu przetworczego,
swiec Panie nad jego prztworzona dusza. Zwany
inaczej "jabcokiem", "alpaga", "smaga" (z kreseczka nad "s" jak w
slowie "snieg"), "winem marki wino" lub "patykiem pisanym" a to z powodu
charakterystycznej, niezapomnianej etykietki, bedacej juz sama dla siebie
monumentem socjalistycznej, jedynie slusznej i naszej bo nikt nam jej nie dal
w
prezencie -plastyki i ludowo-demokratycznego "design", zwany rowniez " J-23"
a
to znow dlatego, iz w czasach, kiedy umysly nasze i serca porywala swietlana
postac kapitana Klossa (kryptonim w archiwach GRU J-23 wlasnie), napoj ten
boski kosztowal w sklepach "Spolem" i GS-ach 23 peerelowskie zlote. Nektar
ow,
zechciej zanotowac, droga kolezanko, powstawal w wyniku fermentacji zgnilych
owocow, glownie jablek i aby te zgnilizne jakos zabic w procesie produkcji
oraz
dbajac o kubki smakowe i poczucie estetyki moich kolesiow z Muranowa,
dodawano
do tej malmazji spore ilosci tzw. "siary" co dawalo ten niezapomniany, jedyny
w
swoim rodzaju smak i jeszcze bardziej niezapomnianego, niezwykle ostrego w
swej
wymowie KACA. Gdybym byl kol. Leziowerem powiedzialbym po prostu, ze
rozpierdalalo ci to leb i watrobe na sto tysiecy kawalkow.
A teraz, zyczac milej degustacji, pozwole sobie poradzic kolezance, dla
podniesienia smaku, temperature napoju "chambrée" czyli pokojowa, cwierc
kosteczki lodu mimo to, zielona oliwke oraz odrobine, miligram mgielki
zaledwie, swiezo zmielonego bialego pieprzu, najlepiej malajskiego.
Bizon





------------------------------------------------------------------------------
--
« poprzedni list pokaż treść wszystkich następny list »


• JABOL Gość: ciekawa, 08-08-2003 22:16
• mowiac, po lodzku............. - kitek1, 08-08-2003 22:18
• Re: mowiac, po lodzku............. Gość: only, 08-08-2003 22:29
• Re: mowiac, po lodzku............. Gość: ciekawa, 08-08-2003
22:38
• only jest z tych wolominskich sadow... - kitek1, 08-08-2003
22:40
• Re: mowiac, po lodzku............. Gość: only, 08-08-2003
22:44
• no i widzisz, droga lodzianko............ - kitek1, 08-08-
2003 22:53
• Re: no i widzisz, droga lodzianko............ Gość:
only, 08-08-2003 22:55
• a wracajac do jabola... Gość: ciekawa, 08-08-2003
23:01
• Re: a wracajac do jabola... Gość: only, 08-08-2003
23:04
• ACH WY DUPKI ZOLEDNE ! Gość: bizon, 08-08-2003 23:20
• ale ty bizoniasty przynudzasz..................... -
kitek1, 08-08-2003 23:25
• Re: ale ty kitkowaty... Gość: bizon, 08-08-2003 23:27
• tez na mloda, poluje.................... - kitek1,
08-08-2003 23:29
• Re: tez na mloda, poluje....................
Gość: bizon, 08-08-2003 23:33
• Re: tez na mloda, poluje....................
Gość: only, 08-08-2003 23:41






------------------------------------------------------------------------------
--

Poleć ten adres swoim znajomym | Ustaw ten serwis jako Stronę Startową |
Dodaj tę stronę do Ulubionych | Napisz do nas, jeśli na tej stronie są
błędy

------------------------------------------------------------------------------
--

Gazeta.pl:
Wiadomości • Gospodarka • Sport • Praca • Dom • Auto • Film • Kobieta •
Twoje miasto • Ogłoszenia +wszystkie
serwisy

Czat • Forum • Katalog • Poczta • Randki • Usenet


------------------------------------------------------------------------------
--
Copyright © Agora SA • O nas • Informacje prasowe • Reklama u nas •
Ogłoszenia • Ochrona prywatności • Kontakt • Mapa serwisu


Obserwuj wątek
    • Gość: bizon Re: DO CIEKAWEJ IP: *.net81-67-44.noos.fr 09.08.03, 00:33
      Ale fajnie sie kopiuje :-))))))))))))))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka