kitek1 witaj uneczka 27.12.01, 17:21 strasznie mnie tu poniewierali, jak Ciebie nie bylo, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:00 probuję...ładniej niz Ty na forum,kiedy mnie nie było,cooooo?Nie,zebym była zazdrosna.... Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:06 nnno dobrze,rozbrajająco przyznajesz się do winy,więc wybaczam.Malutka emanacja- po dluzszej przerwie,wiec bardzo delikatna Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:09 promieniowanko dociera i serduszko mi sie cieszy, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:15 a mnie sllllabo nieco,bom głodna jak wilk,miałam tu usiasc tylko na chwileczke ale wciągnęłooooo....a moze raczej przyciagneło.Do Ciebie! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:17 to przegryz wafelka i dalej badz przyciagajaca, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:24 wafelek nie był zabezpieczony,bo nie przewidziałam takiej sytuacji,w torebce jest wszystko od tuszu do rzęs poczynając na dowodziku osobistym konczac,a do jedzonka nic! Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:30 nie dają...ale muzyczkę włączyli sex-bomb,sex-bomb spiewa Tom Jones Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:31 no to juz jakas namiastke konsumcyjna masz, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:35 mam apetyt na konsumpcję...byle czego,byle sie dało zjesc,a nie na konsumpcje dóbr współczesnej popkultury...o,juz chyba bredzę z głodu Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:36 milo bredzisz, nie badz taka lakomczuszka, zyj kultura popowa, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:42 pozyje...ale po kolacji,teraz ona u mnie zdecydowanie prioretytowa..znowu bredze...zaraz mnie stad wyrzuca bo tylko do 20 tu rabotają,zjem cos...i pomysle o kulturze,niekoniecznie masowej Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:48 a jutro spaaaaanko doooo....to mało kulturalny i ambitny pomysł,ale za to jak cieszy!nie idę do pracy!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj uneczka 27.12.01, 19:50 to dzisiaj mozesz kulturalnie pohulac do pozna, Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj uneczka 27.12.01, 20:00 im wiecej Ciebie, tym mniej, bardziej to czuje, niz wiem, Odpowiedz Link Zgłoś
jezuita Re: EMANACJA 27.12.01, 17:21 ten twoj kitek zadnej nie przepuscil na forum, jak ciebie nie bylo, grzech ! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 27.12.01, 17:23 pilnowalem, zeby porobstwa nie bylo, a ksiadz teraz na mnie nadaje, Odpowiedz Link Zgłoś
jezuita Re: EMANACJA 27.12.01, 17:24 no dobrze, z rozpedu i na ciebie nagadalem .. ale z tym dzieckiem prosze nie grzeszyc Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 27.12.01, 17:28 przeciez, ja to dziecku chce wytlumaczyc i dlatego je nawoluje, a jasminka mi sie wpieprza, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 27.12.01, 17:42 ..... zostawic mezczyzne na kilka dni samego.... Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 17:35 ale jak Ty przychodzisz, to tak jakby slonko wzeszlo, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 17:40 mnie tez jakby dzionek dopiero sie zaczyna,ale nie wiem czy to efekt spotkania z Tobą czy wejścia do netu,od którego jakbym lekko była juz uzalezniona.Mam nadzieje,ze to to pierwsze.... Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 17:41 moze ode mnie tez sie troszeczke uzaleznilas, to mile, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 17:46 na razie miłe,bo zazwyczaj miłe są złego poczatki...ale z uzaleznieniem jest tak,ze ono sie rozwija i wciaz chce sie wiecej i wiecej tego co jest jego przedmiotem.... Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 17:48 ja wychodze z zalozenia, ze od czegos trzeba byc uzaleznionym, a najlepiej od czegos takiego co najmniej krzywdy robi, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 17:50 mówisz,ze nie krzywdzisz,w przeciwienstwie do netu... Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 17:51 necik tez nie szkodliwy, czasem drogo kosztuje tylko, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 17:54 hihi...wiem,wczoraj płaciłam nie bede sie chwalic ile Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:01 jak sie reklamuje...wszystko teraz niby bezpłatne,promocje noworoczne przeciez! Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:07 a ja mam teraz baaardzo powazną muzykę w kafejce,wiec ja tez sie zaraz zrobie b. powazna.Nawet dzieci przestały przeklinac,ucichły...muzyka łagodzi obyczaje,a jednak! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 18:09 a ja sobie klasyki w jazzowej interpretacji slucham, co dzisiaj do Rzepki dorzucili, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:13 a ja dzisiaj na wyborczej lecę,a tam nic,jak nigdy.Gazeto!!!!.... Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 18:16 ja lubie gazetke, ale mnie dzisiaj na rzepke natchnelo z powodu dzialu gospodarczego i nie zaluje, muzyczka super, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:20 u mnie tez byłoby całkiem miło,gdyby nie ryczała tak głosno,ze wlasnych mysli nie słyszę.Tym samym nie odpowiadam za to,co ja tu dzis wypisuję.Tu a zwłaszcza tam Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:25 a jak juz sie zrobi całkiem goraco to jak zwykle bede musiała zmykać...jak wczoraj i wczesniej.... Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:30 odniknę i znów będzie sie robiło miedzy nami ciepło,ciepło,...i tu zniknę.Moze by tak kiedys gorąco zacząć... Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 18:31 ale moze lepiej nie tutaj, nie wiadomo, jakie wentylatorki tu maja, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:33 aha,siądzie komputerek kafejkowy z nadmiaru wrażeń i będę musiała zapłacić Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:49 lepiej z buteleczką barrrrdzo zimnej wody...dla ochłody...siebie..Ty tez postaw koło siebie coś zimnego,tak zeby było w zasiegu reki Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 18:50 szklanka zimnej wody zamiast, jak Boy pisal? Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 18:54 moze aż tak radykalna jak Boy to bym nie była... Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 18:56 na szczescie troche czasu, od tego czasu uplynelo, Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 19:01 oj tak...i ludzkość zaczęła chyba przesadzać w drugą stronę... Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: EMANACJA 28.12.01, 19:05 nieee,włączył mi się program pod nazwą romantyczka Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: EMANACJA 28.12.01, 20:33 wyczailem ten Twoj programik, tylko nie chcialem Twojego wpisu na koncu, na noc zostawiac, Odpowiedz Link Zgłoś
kocur1 Re: EMANACJA 28.12.01, 20:42 Ty Kitek czy tez motyl, zajmij sie chwile jednym Kwiatkiem Odpowiedz Link Zgłoś
kocur1 Re: EMANACJA 28.12.01, 20:46 ty, to kocury buszuja po nocach a nie male kitki Odpowiedz Link Zgłoś
kocur1 Re: EMANACJA 28.12.01, 20:58 ja tam, jak moja myszka nie mogla wczoraj zasnąć to szybciutko uciekłem do niej z forum Odpowiedz Link Zgłoś