Dodaj do ulubionych

Podyskutuję....

13.02.08, 23:26
Jestem tu pierwszy raz. Mam 55 lat. Czasem jest mi źle, a nie zawsze mam z kim
porozmawiać o wszystkim i o niczym, o sprawach przyziemnych i bardziej
duchowych, o tym co było i co jest, o błędach popełnianych w życiu i ich
poprawianiu, o zdrowiu, książkach, pożartować, pośmiać się... Jestem z kuj.-pom.
Obserwuj wątek
    • viviene Re: Podyskutuję.... 13.02.08, 23:31
      Witaj i baw się dobrze:):)
      • saame Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 11:10
        vivienne, dziękuję za powitanie. Przy okazji w tym Walentynkowym dniu życzę
        Tobie dużo zdrowia i miłości od Twoich bliskich :-))
        • viviene Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 11:15
          cudownie,to pierwszw zyczenia jakie dzis otrzymałam i zapewne
          ostatnie,dziekuje i wszystkiego dobrego:):)
          • ktotocoto Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 12:52
            viviene:
            jeszcze nie likwiduj poczty i skrzynki, jeszcze serca nie zamykaj.
            Bo::
            ja chcę zdążyć = z Walentynką, dla Ciebie.
            Zdążyłam?
            Oj, to dobrze! ( bo dar spóźniania się- też mam ).
            Walentynkę Ci ślę.
            --
            PApatki
            • viviene Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 16:01
              zdazyłaś,dziekuje,wzajeminie:)))))))))
        • ktotocoto Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 12:40
          Saame:
          a może Ci się zachce wejść tu ( gdzie Cię, serdecznie, zapraszam ).
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=45&w=72112701
          Jak to ja:
          nie wiem czy dobrze link dałam ( bo często występuje różnica między
          moimi zamiarami a efektami ).
          ---
          Jak już tak serdecznie ( i Walentynkowo ) to:
          serdeczności Ci ślę i Walentynkę ( zachęcająco/ośmielającą ) posyłam.
          --
          PApatki
    • gocha033 Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 11:16
      Miejsca, skad piszesz niekoniecznie musisz (od razu) podawac.
      Jednak Twoja Plec, to raczej tak :)
      • saame Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 11:54
        Ach...jestem kobietą :-))
        • gocha033 Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 14:05
          A to sie dobrze sklada, bo ja odwrotnie :)

          ___________________________________
          Dobrze sie sklada...
          - powiedzial ziec, skladajac tesciowa do trumny.
          • saame Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 22:18
            Cześć ! Czyli jesteś facetem ?
            • viviene Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 22:34
              saame,,,gadaj cos:):)
              • saame Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 23:30
                vivienne, a co byś chciala wiedzieć ? Chciałam podyskutować, ale te Walentynki
                wpłynęły na mnie trochę dołująco... więc przezornie milczę... Ale na pytania
                odpowiem pieczołowicie ! :-))
                • leziox Re: Podyskutuję.... 14.02.08, 23:33
                  Nikt nie podrzucil nawet roznych wyrazow na walentynki?Nie martwcie sie,ja tez
                  nic nie dostalem.
                  • viviene Re: Podyskutuję.... 15.02.08, 08:15
                    e tam, dzis nowy dzień,u nas ma padac snieg,czyli wszystko wraca do
                    normy:)
                    pozdrawiam V i posyłam Wam moje serce:):):)
                    • saame Re: Podyskutuję.... 15.02.08, 08:49
                      viviene, padał u Was śnieg ? U nas troszeczkę tylko poprószyło, ale jet mróz.
                      Czy moja wczorajsza Walentynka była jedyna i ostatnia ? :-)) Pozdrawiam i
                      miłego dnia.
                      • viviene Re: Podyskutuję.... 15.02.08, 15:18
                        saame napisała:

                        > viviene, padał u Was śnieg ? U nas troszeczkę tylko poprószyło,
                        ale jet mróz.
                        > Czy moja wczorajsza Walentynka była jedyna i ostatnia ? :-))
                        Pozdrawiam i
                        > miłego dnia.

                        padał,padał,ale juz swieci słonko i tez jest mrozik i musze Ci
                        powiedzic,ze owszem otrzymałam miły liscik ,taki kolezenski,od
                        kolegi,ucieszyłamsie a jak,choc mało sie znamy,pamietał i udało sie
                        sprawił mi tym przyjemnosc,taki mały gest a cieszy.
                        Ale pomysl,,,,to tylko 1 dzien w roku a przed nami całe
                        zycie,doczekamy sie i My:):):)
                    • marijola1 Re: Podyskutuję.... 15.02.08, 08:50
                      Oj,jaka szkoda,że wczoraj nie przeczytałam tego wątku.Na pewno
                      wszyscy byście coś dostali:)))) Dziś już za późno na wysyłanie
                      serduszek,ale przyjmijcie chociaż moje poranno-słoneczne buziaki:))))
                      • marijola1 do Saame.. 15.02.08, 08:53
                        ..jeśli masz czasem potrzebę podyskutowania bardziej prywatnie,moje
                        gg jest w wizytówce.Jesli jestem przy kompie,zawsze chętnie
                        pogadam:))))
                        • saame Re:do marijola1 15.02.08, 13:16
                          Dzięki za zaproszenie. Na pewno skorzystam, ale zanim to zrobię muszę chyba też
                          założyć swoją wizytówkę... Czy tak ? Robię pierwsze kroki tutaj. Pozdrawam :-))
                          • marijola1 Re:do marijola1 15.02.08, 15:35
                            Ależ nie,nie musisz.Wizytówka jest całkowicie dobrowolna.Jesli masz
                            ochotę-zakładaj.Jesli nie-to też dobrze:)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka