saame
13.02.08, 23:26
Jestem tu pierwszy raz. Mam 55 lat. Czasem jest mi źle, a nie zawsze mam z kim
porozmawiać o wszystkim i o niczym, o sprawach przyziemnych i bardziej
duchowych, o tym co było i co jest, o błędach popełnianych w życiu i ich
poprawianiu, o zdrowiu, książkach, pożartować, pośmiać się... Jestem z kuj.-pom.