Dodaj do ulubionych

Ale nudy na tym forum

06.03.08, 11:15
gdzie sie przeniesli fajni ludzie?
Obserwuj wątek
    • marijola1 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 12:25
      zawsze możesz po nickach sprawdzić,gdzie aktualnie stukają:))))
    • zwierz_futerkowy Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 12:53
      a którzy to?
      sam szukam :/
    • menk.a Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 13:40
      zawsze.kinia333 napisała:

      > gdzie sie przeniesli fajni ludzie?

      Toć jestem. Znaczy bywam tu od czasu do czasu;))))
      • dziadek_54 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 18:29
        :)
        • grzech_o_1 Może będzie draka forumowa. 06.03.08, 19:32
          Czyli Dziadzio już jest.
          Czycha na rozróbę. By ją ewentualnie podkręcić. By się zaczęlo
          takie fajne piekiełko.
          Tylko Dziadziu, genialny manipulancie, brak już kandydatur do
          kręcenia gitary.
          I powiem Wam teraz otwarcie.

          To, ze Karakanek ma bana dożywotniego na 'Od ściany do ściany II',
          nie daruję Wam tego. Nigdy. Nigdy.
          • mam_py_tanie1 Re: Może będzie draka forumowa. 06.03.08, 23:56
            grzech_o_1 napisał: .
            >
            > To, ze Karakanek ma bana dożywotniego na 'Od ściany do ściany II',
            > nie daruję Wam tego. Nigdy. Nigdy.

            Tu sie zgodze Bo jak 'znam 'koko to pisze to co mysli
            mamy demokracje chyba no nie??
            Ajak na forum jest cenzura to srał pies takie forum!!:)
            Nie ma czego wlaściwie żalowac!!:)
            • dziadek_54 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 06:35
              Słusznie prawisz :))
              Z gory wiedzielismy ,ze takie masz zdanie o naszym forum i dlatego
              nikt Cie nie zapraszał .
              • mam_py_tanie1 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:14
                Przeciwnie dziadku:)Sam osobiscie mnie zapraszaleś:) Ale popelniles pomylkę Na
                szczęscie Twoje nigdy jeszcze tam nie bylam .Choc twierdzisz ,ze jest dla
                wszystkich :)Zdanie mam takie o wszystkich forach ,nie tylko o Twoim jezeli sa
                na nim takie sytuacje jaka opisal Grz\ech:) pozdroffka:)
                • dziadek_54 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:27
                  Jakos nie pamietam , ale ze stary jestem to nie pamietam, moge sie
                  mylic :))
                  A skad wiesz jaka jest sytuacja na tym forum , skoro , jak mowisz ,
                  nigdy na nim nie byłas?
                  Grzech nie jest
                  Mojzeszem .hehe.
                  • obt37 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:29
                    he he blyskawiczna reakcja Monitoring forum! he he
                  • mam_py_tanie1 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:33
                    Grzech jest KROLEM ,nie zapominaj:) ciao:)
            • obt37 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:31
              Bo ta starsza generacja jest bardzo goscinna .he he Tylko ze jak nie zaczniesz
              lizac po dupie to cie wypie.....
              Proste? trzeba ci wszystko tlumaczyc z polskiego na nasze?
              • mam_py_tanie1 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:33
                acha.... to juz wiem :)
    • dotyk_wiatru Nie zdradzę ;D n/t 06.03.08, 17:58
      • kwiato-stan29 Re: Nie zdradzę ;D n/t 07.03.08, 16:13
        Nie badz taka ,no:)Pozdrawiam
        • dotyk_wiatru Re: Nie zdradzę ;D n/t 09.03.08, 21:41
          :)) znaczy jaka? ;D
          Oj ok.. Kryją się na prywatnych forach i na innych gazetowych..
          Wszystko zależy od tego o jakie nicki chodzi:P
          Pozdrawiam :)))
        • dotyk_wiatru Re: Nie zdradzę ;D n/t 09.03.08, 21:44
          A tak serio :) zerknij na odpowiedź mam_py_tanie1 :)
    • grzech_o_1 Niechaj więc ci madrzy, co to lubią się mędrkować, 06.03.08, 18:10
      ale tylko w komentarzach, niechaj piszą ciekawe wątki. Do
      płomiennych dyskusji.
      Byli ostatnio aktywni, ale tylko na przyczepkę, czyli jak się to
      mówi - 'na krzywy ryj'.
      Ale samodzielnie z czymś zastartować? Dętki i to poprzebijane.
      Istene sitka. Co tam sitka? Durszlaki.
      • mam_py_tanie1 Re: Niechaj więc ci madrzy, co to lubią się mędrk 06.03.08, 23:50
        Odezwał sie ten co pisze startery a nigdy nie zjawia sie na przyczepkE
    • polam5 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 18:11
      Czyzbys sadzila ze to zawsze wina kogos innego? Jak sam bedzies pisac to moze
      nuda zniknie??
      • rudkaaa Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 18:13
        polam5 napisał:

        > Czyzbys sadzila ze to zawsze wina kogos innego? Jak sam bedzies
        pisac to moze
        > nuda zniknie??

        lepiej nie ujełabym tego:)
        • mam_py_tanie1 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 23:52
          rudkaaa napisała
          >
          > lepiej nie ujełabym tego:)


          Nawet SCIANA przybiegla z pomoc!! gdzie to zapisac,oh!!
          !Same ohy i ahy a watku jak nie bylo tak nie ma ,do dyskusji:)

      • mam_py_tanie1 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 23:51
        Przydaloby sie zeby tos inny tez cos napisał a nie tylko ''siama i siama'':)
    • pluskwaparszywka Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 18:55
      ci najfajniejsi, widzę, są.
      • rudkaaa Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 19:07
        martwiliśmy się,że nie dotrzesz na czas
      • polam5 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 19:18
        masz na mysli rudkee? Czy to potwierdzone ze jest najfajniejsza? :))
        • grzech_o_1 Myśl, myśl, myśl zmienia świat i 06.03.08, 19:24
          biegi historii.
          Myśl jak rzeka, robi historyczne zakręty. Wywala topielców na brzeg
          historii. I rozkładają się trupki.
          A rzeka płynie dalej, do zakola, zakrętu i dalej nowe trupki
          topielce musi wywalać.
          Historia, rzeka nie zmordowana.

          Tylko czego kuśwa topielce, ciągle włażą do Rzeki?
      • grzech_o_1 Karakanku. Wiesz dobrze, że to 06.03.08, 19:18
        wszystko można i należy o dupę rozstrzaskać.:)))
        Ja tego nie wymyśliłem.
        Cytuję tylko powiedzenie mojej koleżanki bardzo bliskiej.
        Niesamowicie kuśwa mądra.
        To ona zawsze sprowadza mnie do parteru, jak mnie coś pierdyknie.
        :)
        Ps.
        Idę pod wątek Dziadka. O 68. Bo mnie wku**ia. Dziadek historyk.
        Cholery zaraz dostanę.
    • bura.kocica Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 23:16
      fajni ludzie w fajnych miejscach, to forum niestey do takich nie
      należy ostatnimi czasy:(
    • mam_py_tanie1 Re: Ale nudy na tym forum 07.03.08, 00:00
      Kinia
      Wiem gdzie sie czesc przeniosla
      Ja tez tam pisze :)
      Tu tez wpadne ale to juz nie to co kiedys
      Przestan sie nudzic bo juz drugi raz widze jak ziewasz:)
      Poganiaj z psem na dworze wtedy jak wieje mocno Dzis tak sobie poganialam
      ,swietna sprawa!! serio!! hahah
      • mam_py_tanie1 Re: Ale nudy na tym forum 07.03.08, 00:02
        Aha i to nie jest na Gazecie
        Tu ci sami ludzie pisza na kazdym forum ,wszedzie gdzie zajrzalam te same maski
        .Zmienilam portal .pozdroffka
    • kwiato-stan29 Re: Ale nudy na tym forum 07.03.08, 16:13
      Nie bez powodu to wszystko sie dzieje Pozdrawiam
    • debi_bebi Re: Ale nudy na tym forum 09.03.08, 20:40
      Hop :)
    • pat-i27 Re: Ale nudy na tym forum 10.03.08, 22:11
      Kinia chcesz ,zaspiewam ci kolysanke na dobranoc:)
    • m-mmm Re: Ale nudy na tym forum 12.03.08, 12:03
      Jestem juz:)Aty widze sie wiecznie nudzisz .Co z toba dziewczyno??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka