zawsze.kinia333 06.03.08, 11:15 gdzie sie przeniesli fajni ludzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marijola1 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 12:25 zawsze możesz po nickach sprawdzić,gdzie aktualnie stukają:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 12:53 a którzy to? sam szukam :/ Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 13:40 zawsze.kinia333 napisała: > gdzie sie przeniesli fajni ludzie? Toć jestem. Znaczy bywam tu od czasu do czasu;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
grzech_o_1 Może będzie draka forumowa. 06.03.08, 19:32 Czyli Dziadzio już jest. Czycha na rozróbę. By ją ewentualnie podkręcić. By się zaczęlo takie fajne piekiełko. Tylko Dziadziu, genialny manipulancie, brak już kandydatur do kręcenia gitary. I powiem Wam teraz otwarcie. To, ze Karakanek ma bana dożywotniego na 'Od ściany do ściany II', nie daruję Wam tego. Nigdy. Nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Może będzie draka forumowa. 06.03.08, 23:56 grzech_o_1 napisał: . > > To, ze Karakanek ma bana dożywotniego na 'Od ściany do ściany II', > nie daruję Wam tego. Nigdy. Nigdy. Tu sie zgodze Bo jak 'znam 'koko to pisze to co mysli mamy demokracje chyba no nie?? Ajak na forum jest cenzura to srał pies takie forum!!:) Nie ma czego wlaściwie żalowac!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
dziadek_54 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 06:35 Słusznie prawisz :)) Z gory wiedzielismy ,ze takie masz zdanie o naszym forum i dlatego nikt Cie nie zapraszał . Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:14 Przeciwnie dziadku:)Sam osobiscie mnie zapraszaleś:) Ale popelniles pomylkę Na szczęscie Twoje nigdy jeszcze tam nie bylam .Choc twierdzisz ,ze jest dla wszystkich :)Zdanie mam takie o wszystkich forach ,nie tylko o Twoim jezeli sa na nim takie sytuacje jaka opisal Grz\ech:) pozdroffka:) Odpowiedz Link Zgłoś
dziadek_54 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:27 Jakos nie pamietam , ale ze stary jestem to nie pamietam, moge sie mylic :)) A skad wiesz jaka jest sytuacja na tym forum , skoro , jak mowisz , nigdy na nim nie byłas? Grzech nie jest Mojzeszem .hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
obt37 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:29 he he blyskawiczna reakcja Monitoring forum! he he Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:33 Grzech jest KROLEM ,nie zapominaj:) ciao:) Odpowiedz Link Zgłoś
obt37 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:31 Bo ta starsza generacja jest bardzo goscinna .he he Tylko ze jak nie zaczniesz lizac po dupie to cie wypie..... Proste? trzeba ci wszystko tlumaczyc z polskiego na nasze? Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Może będzie draka forumowa. 07.03.08, 11:33 acha.... to juz wiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
kwiato-stan29 Re: Nie zdradzę ;D n/t 07.03.08, 16:13 Nie badz taka ,no:)Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dotyk_wiatru Re: Nie zdradzę ;D n/t 09.03.08, 21:41 :)) znaczy jaka? ;D Oj ok.. Kryją się na prywatnych forach i na innych gazetowych.. Wszystko zależy od tego o jakie nicki chodzi:P Pozdrawiam :))) Odpowiedz Link Zgłoś
dotyk_wiatru Re: Nie zdradzę ;D n/t 09.03.08, 21:44 A tak serio :) zerknij na odpowiedź mam_py_tanie1 :) Odpowiedz Link Zgłoś
grzech_o_1 Niechaj więc ci madrzy, co to lubią się mędrkować, 06.03.08, 18:10 ale tylko w komentarzach, niechaj piszą ciekawe wątki. Do płomiennych dyskusji. Byli ostatnio aktywni, ale tylko na przyczepkę, czyli jak się to mówi - 'na krzywy ryj'. Ale samodzielnie z czymś zastartować? Dętki i to poprzebijane. Istene sitka. Co tam sitka? Durszlaki. Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Niechaj więc ci madrzy, co to lubią się mędrk 06.03.08, 23:50 Odezwał sie ten co pisze startery a nigdy nie zjawia sie na przyczepkE Odpowiedz Link Zgłoś
polam5 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 18:11 Czyzbys sadzila ze to zawsze wina kogos innego? Jak sam bedzies pisac to moze nuda zniknie?? Odpowiedz Link Zgłoś
rudkaaa Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 18:13 polam5 napisał: > Czyzbys sadzila ze to zawsze wina kogos innego? Jak sam bedzies pisac to moze > nuda zniknie?? lepiej nie ujełabym tego:) Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 23:52 rudkaaa napisała > > lepiej nie ujełabym tego:) Nawet SCIANA przybiegla z pomoc!! gdzie to zapisac,oh!! !Same ohy i ahy a watku jak nie bylo tak nie ma ,do dyskusji:) Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 23:51 Przydaloby sie zeby tos inny tez cos napisał a nie tylko ''siama i siama'':) Odpowiedz Link Zgłoś
pluskwaparszywka Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 18:55 ci najfajniejsi, widzę, są. Odpowiedz Link Zgłoś
rudkaaa Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 19:07 martwiliśmy się,że nie dotrzesz na czas Odpowiedz Link Zgłoś
polam5 Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 19:18 masz na mysli rudkee? Czy to potwierdzone ze jest najfajniejsza? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
grzech_o_1 Myśl, myśl, myśl zmienia świat i 06.03.08, 19:24 biegi historii. Myśl jak rzeka, robi historyczne zakręty. Wywala topielców na brzeg historii. I rozkładają się trupki. A rzeka płynie dalej, do zakola, zakrętu i dalej nowe trupki topielce musi wywalać. Historia, rzeka nie zmordowana. Tylko czego kuśwa topielce, ciągle włażą do Rzeki? Odpowiedz Link Zgłoś
grzech_o_1 Karakanku. Wiesz dobrze, że to 06.03.08, 19:18 wszystko można i należy o dupę rozstrzaskać.:))) Ja tego nie wymyśliłem. Cytuję tylko powiedzenie mojej koleżanki bardzo bliskiej. Niesamowicie kuśwa mądra. To ona zawsze sprowadza mnie do parteru, jak mnie coś pierdyknie. :) Ps. Idę pod wątek Dziadka. O 68. Bo mnie wku**ia. Dziadek historyk. Cholery zaraz dostanę. Odpowiedz Link Zgłoś
bura.kocica Re: Ale nudy na tym forum 06.03.08, 23:16 fajni ludzie w fajnych miejscach, to forum niestey do takich nie należy ostatnimi czasy:( Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Ale nudy na tym forum 07.03.08, 00:00 Kinia Wiem gdzie sie czesc przeniosla Ja tez tam pisze :) Tu tez wpadne ale to juz nie to co kiedys Przestan sie nudzic bo juz drugi raz widze jak ziewasz:) Poganiaj z psem na dworze wtedy jak wieje mocno Dzis tak sobie poganialam ,swietna sprawa!! serio!! hahah Odpowiedz Link Zgłoś
mam_py_tanie1 Re: Ale nudy na tym forum 07.03.08, 00:02 Aha i to nie jest na Gazecie Tu ci sami ludzie pisza na kazdym forum ,wszedzie gdzie zajrzalam te same maski .Zmienilam portal .pozdroffka Odpowiedz Link Zgłoś
kwiato-stan29 Re: Ale nudy na tym forum 07.03.08, 16:13 Nie bez powodu to wszystko sie dzieje Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pat-i27 Re: Ale nudy na tym forum 10.03.08, 22:11 Kinia chcesz ,zaspiewam ci kolysanke na dobranoc:) Odpowiedz Link Zgłoś
m-mmm Re: Ale nudy na tym forum 12.03.08, 12:03 Jestem juz:)Aty widze sie wiecznie nudzisz .Co z toba dziewczyno?? Odpowiedz Link Zgłoś