02.09.03, 09:39
nastala nam jesien , trza by zaczac liscie wymiatac z bramy
Obserwuj wątek
    • sabba Re: jesien 02.09.03, 10:42
      jak ktos slusznie zauwazyl jesien przyjdzie oficjalnie 23.09.
      Ale zamiatac mozna juz teraz. Taka miotla na dlugim kiju
      a na koncu witki z wierzby czy z czegos tam. A jak mi tu
      ktos maszyna do wymiatania lisci zaburczy to osobiscie go
      pogonie!:)
      • wodnik74 Re: jesien 03.09.03, 10:13
        No jesien, jesien, ja tylko mam nadzieje, ze na poludniu Europy jednak jest
        troche slonca - bo my w niedziele startujemy .... Marcel, Ty zdaje sie
        niedlugo tez wyjezdzasz?
        • sabba Re: jesien 03.09.03, 11:11
          Wodniku nie martw sie ja myyle ze na poludniu to z zasady
          wiecej slonca musi byc. Ciekawe jak tam z polnoca?:)))
        • marceliszpak Re: jesien 03.09.03, 12:40
          wodnik74 napisała:

          > No jesien, jesien, ja tylko mam nadzieje, ze na poludniu Europy jednak jest
          > troche slonca - bo my w niedziele startujemy .... Marcel, Ty zdaje sie
          > niedlugo tez wyjezdzasz?

          wobeco ostatnich wydarzen sam juz nie wiem jak bedzie z tym moim urlopem
          • wodnik74 Re: jesien 03.09.03, 13:25
            hmmm, to niewesolo... ale z drugiej strony pomysl jak masz latac po plazy w
            kurtce i kaloszach ... chyba pozostaje mi zyczyc Ci ogolnie dobrego
            samopoczucia nawet jesli niczym nie uzasadnionego :)))

            kurcze z innej beczki - nie wchodza mi w internecie polskie znaki!!! to jest
            denerwujace - czy moze miec to zwiazek z usunieciem z klawiatury maszynistki?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka