marceliszpak 02.09.03, 09:39 nastala nam jesien , trza by zaczac liscie wymiatac z bramy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabba Re: jesien 02.09.03, 10:42 jak ktos slusznie zauwazyl jesien przyjdzie oficjalnie 23.09. Ale zamiatac mozna juz teraz. Taka miotla na dlugim kiju a na koncu witki z wierzby czy z czegos tam. A jak mi tu ktos maszyna do wymiatania lisci zaburczy to osobiscie go pogonie!:) Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: jesien 03.09.03, 10:13 No jesien, jesien, ja tylko mam nadzieje, ze na poludniu Europy jednak jest troche slonca - bo my w niedziele startujemy .... Marcel, Ty zdaje sie niedlugo tez wyjezdzasz? Odpowiedz Link Zgłoś
sabba Re: jesien 03.09.03, 11:11 Wodniku nie martw sie ja myyle ze na poludniu to z zasady wiecej slonca musi byc. Ciekawe jak tam z polnoca?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
marceliszpak Re: jesien 03.09.03, 12:40 wodnik74 napisała: > No jesien, jesien, ja tylko mam nadzieje, ze na poludniu Europy jednak jest > troche slonca - bo my w niedziele startujemy .... Marcel, Ty zdaje sie > niedlugo tez wyjezdzasz? wobeco ostatnich wydarzen sam juz nie wiem jak bedzie z tym moim urlopem Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: jesien 03.09.03, 13:25 hmmm, to niewesolo... ale z drugiej strony pomysl jak masz latac po plazy w kurtce i kaloszach ... chyba pozostaje mi zyczyc Ci ogolnie dobrego samopoczucia nawet jesli niczym nie uzasadnionego :))) kurcze z innej beczki - nie wchodza mi w internecie polskie znaki!!! to jest denerwujace - czy moze miec to zwiazek z usunieciem z klawiatury maszynistki? Odpowiedz Link Zgłoś