Gość: loko
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.11.03, 18:17
Władco, podziwiam Twoje dzieło. Mam malutką prośbę. Czy w wolnych chwilach
mógłbyś rozpierdalać też forum kobieta i feminizm?
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=212
Będę bardzo wdzięczny.