Dodaj do ulubionych

normalny czlowiek

24.01.02, 18:15
Normalny człowiek niemal przez całe zycie robi to, czego nie ma ochoty robic.
Im bardziej jest normalny, tym lepiej mu sie powodzi.
Pozdrawiam normalnych inaczej :))
Obserwuj wątek
    • Gość: samanta Re: normalny czlowiek IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 24.01.02, 18:27
      dzieki za pozdrowienia bo akurat mnie tycza. Pozdrawiasz normalnych inaczej a jednoczesnie
      ich...hmmm........
    • Gość: czort widze sprzecznosc, sprzecznosc widze!!!!!! IP: *.tkb.net.pl 24.01.02, 19:24
      po jaki chuj zakladasz watek o normalnym, jak w nim pozdrawiasz nienormalnych?!
      i teraz dopiero zaczynam siem zastanawiac - czy ja jezdem z takich, czy z
      takich inaczej?
      oj, beku - sames zdrowo popierdolony jezd!!!!
      • Gość: Rayoff Przeciez to jasne IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.01.02, 23:54
        Ty jestes normalnie nienormalna. Albo nienormalnie normalna.
        Zadnej sprzecznosci ;)
        • Gość: czort Re: Przeciez to jasne IP: *.tkb.net.pl 25.01.02, 00:14
          i za ta cala jasnosc ciem kocham!!!!!!!!
    • messja Re: normalny czlowiek 25.01.02, 19:59
      flash-back napisał(a):

      > Normalny człowiek niemal przez całe zycie robi to, czego nie ma ochoty robic.
      > Im bardziej jest normalny, tym lepiej mu sie powodzi.
      > Pozdrawiam normalnych inaczej :))

      to smutna wizjia...
      ja jestem zdcydowanie normalna inaczej, dlatego pewno tak kiepsko mi sie
      powodzi..:)


Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka