flash-back 24.01.02, 18:15 Normalny człowiek niemal przez całe zycie robi to, czego nie ma ochoty robic. Im bardziej jest normalny, tym lepiej mu sie powodzi. Pozdrawiam normalnych inaczej :)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: samanta Re: normalny czlowiek IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 24.01.02, 18:27 dzieki za pozdrowienia bo akurat mnie tycza. Pozdrawiasz normalnych inaczej a jednoczesnie ich...hmmm........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czort widze sprzecznosc, sprzecznosc widze!!!!!! IP: *.tkb.net.pl 24.01.02, 19:24 po jaki chuj zakladasz watek o normalnym, jak w nim pozdrawiasz nienormalnych?! i teraz dopiero zaczynam siem zastanawiac - czy ja jezdem z takich, czy z takich inaczej? oj, beku - sames zdrowo popierdolony jezd!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rayoff Przeciez to jasne IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.01.02, 23:54 Ty jestes normalnie nienormalna. Albo nienormalnie normalna. Zadnej sprzecznosci ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czort Re: Przeciez to jasne IP: *.tkb.net.pl 25.01.02, 00:14 i za ta cala jasnosc ciem kocham!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: normalny czlowiek 25.01.02, 19:59 flash-back napisał(a): > Normalny człowiek niemal przez całe zycie robi to, czego nie ma ochoty robic. > Im bardziej jest normalny, tym lepiej mu sie powodzi. > Pozdrawiam normalnych inaczej :)) to smutna wizjia... ja jestem zdcydowanie normalna inaczej, dlatego pewno tak kiepsko mi sie powodzi..:) Odpowiedz Link Zgłoś