irmelin 27.05.09, 13:09 ..bardzo mi smutno, że odchodzi mój kolejny ulubieniec...dla mnie pozostanie niezapomnianym naczelnikiem więzienia z Vabanku..rola mała, komediowa a tak dobra:-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
forumowicz_pospolity Re: Marek Walczewski:-(( 30.05.09, 10:13 oraz durnowaty policjant hmmm Stepień?? w "13 posterunku" RIP Odpowiedz Link Zgłoś
nioma Re: Marek Walczewski:-(( 30.05.09, 19:28 ale Stępnia tez zagral doskonale Mi szkoda Go nie tyle z powodu smierci ile z powodu strasznej choroby, ktora wylaczyla go z zycia i ze swiadomosci. Smierc w takim przypadku to wybawienie. Odpowiedz Link Zgłoś