Dodaj do ulubionych

Marek Walczewski:-((

27.05.09, 13:09
..bardzo mi smutno, że odchodzi mój kolejny ulubieniec...dla mnie
pozostanie niezapomnianym naczelnikiem więzienia z Vabanku..rola
mała, komediowa a tak dobra:-)))
Obserwuj wątek
    • forumowicz_pospolity Re: Marek Walczewski:-(( 30.05.09, 10:13
      oraz durnowaty policjant hmmm Stepień?? w "13 posterunku"


      RIP
      • nioma Re: Marek Walczewski:-(( 30.05.09, 19:28
        ale Stępnia tez zagral doskonale
        Mi szkoda Go nie tyle z powodu smierci ile z powodu strasznej choroby, ktora
        wylaczyla go z zycia i ze swiadomosci. Smierc w takim przypadku to wybawienie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka