03.02.02, 12:49
wam przyjaciele, nawet nie wiecie jak cenna jast w takich przypadkach
przjazn!!! Daleki juz jestem od mysli z ranca- zara bedzie Lezio u mnie- kocham
WAS- Tych co m poimogli i tych, co nie potrafili

Mario
Obserwuj wątek
    • Gość: samanta Re: Dzieki.. IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 03.02.02, 12:51
      odbierz poczte braciszku:)))))))) Kocham cie dupku zoledny!:))))))))
    • Gość: Pom Re: Dzieki.. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 12:51
      Wyściskaj Lezia ode mnie!!! :)
    • maryjo2 Re: Dzieki.. 03.02.02, 13:04
      Ja tez dziekuje. Za pomoc, slowa otuchy, za wszystko.
      • men_ Re: Dzieki.. 03.02.02, 13:10
        Maryjko, masz mój telefon również służbowe, dzwoń, albo nie :))
        • Gość: Pom Re: Dzieki.. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:14
          To Ty się zdecyduj Men, bo Ty taki jakiś niezdecydowany jesteś:)
          • men_ Re: Dzieki.. 03.02.02, 13:16
            no przecież w Maryjce się nie zakocham :)))
            • Gość: Pom Re: Dzieki.. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:18
              A kto Cie tam wie. Limit słoneczek się kończy czas skoczyć na inną galaktyke:)
              • men_ Re: Dzieki.. 03.02.02, 13:20
                wow !!!!!!
                a Ty w której jesteś >:))
                • Gość: Pom Re: Dzieki.. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:35
                  Jestem w czarnej dziurze, hahaha :)))))))
        • maryjo2 Re: Dzieki..MEN! 03.02.02, 13:27
          Wlasnie o to chodzi, ze nie mam! Jakbym miala, to bym dzwonila.
          • men_ Re: Dzieki..MEN! Maryjka 03.02.02, 13:47
            już masz :))
    • Gość: onlyania Re: Dzieki.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:24
      Wuku moj kochany..........
      Nic nie powiem, moze ci napisze na priva........
      Wuku nie strasz.........
      • Gość: only Re: Dzieki.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:44
        acha, sobie przypomnialam.....
        przesylam ci tysiac buziakow.........to dal mojego kochanego wuka
        ten drugi tysiac jest dla ojca mego, wiec sobie nie przypisuj..........
        :))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka