mario2 03.02.02, 12:49 wam przyjaciele, nawet nie wiecie jak cenna jast w takich przypadkach przjazn!!! Daleki juz jestem od mysli z ranca- zara bedzie Lezio u mnie- kocham WAS- Tych co m poimogli i tych, co nie potrafili Mario Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: samanta Re: Dzieki.. IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 03.02.02, 12:51 odbierz poczte braciszku:)))))))) Kocham cie dupku zoledny!:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: Dzieki.. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 12:51 Wyściskaj Lezia ode mnie!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
maryjo2 Re: Dzieki.. 03.02.02, 13:04 Ja tez dziekuje. Za pomoc, slowa otuchy, za wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Dzieki.. 03.02.02, 13:10 Maryjko, masz mój telefon również służbowe, dzwoń, albo nie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: Dzieki.. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:14 To Ty się zdecyduj Men, bo Ty taki jakiś niezdecydowany jesteś:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: Dzieki.. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:18 A kto Cie tam wie. Limit słoneczek się kończy czas skoczyć na inną galaktyke:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pom Re: Dzieki.. IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:35 Jestem w czarnej dziurze, hahaha :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maryjo2 Re: Dzieki..MEN! 03.02.02, 13:27 Wlasnie o to chodzi, ze nie mam! Jakbym miala, to bym dzwonila. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: Dzieki.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:24 Wuku moj kochany.......... Nic nie powiem, moze ci napisze na priva........ Wuku nie strasz......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Dzieki.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.02, 13:44 acha, sobie przypomnialam..... przesylam ci tysiac buziakow.........to dal mojego kochanego wuka ten drugi tysiac jest dla ojca mego, wiec sobie nie przypisuj.......... :)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś