razorr
22.11.05, 11:55
Witam,
czytam i czytam forum 'markowe' i są jakieś starsze informacje o tym, że przy
ul Kosynierów ma być obwodnica, ale niczego o ostatecznej decyzji w tym
temacie nie udało mi się znaleźć. Czy ktoś wie, jak z tą obwodnicą w końcu
będzie?
pozdrawiam i dziękuje
razor r