Dodaj do ulubionych

Radio Maryja

10.12.05, 13:48
Witam!

Czy ktoś w forumowiczów słucha Radio Maryja? Jeżeli tak, czy mógłby podzielić
się opinią o nim?

Ja słucham Radio PiN 102 FM, PR 1 i Radio Zet. Moze cos tracę nie słuchając
innych stacji?


Pozdrawiam

Jerzy Krajewski


Obserwuj wątek
    • orlowski8 Re: Radio Maryja 10.12.05, 14:13
      jerzykrajewski7 napisał:

      > Witam!
      >
      > Czy ktoś w forumowiczów słucha Radio Maryja? Jeżeli tak, czy mógłby podzielić
      > się opinią o nim?
      >
      > Ja słucham Radio PiN 102 FM, PR 1 i Radio Zet. Moze cos tracę nie słuchając

      Słucham Radio Maryja lecz jak w każdym Radiu są rodzynki i chwasty dlatego z
      radiowych programów wolę słuchać warszawskie Radio Józef.




      > innych stacji?
      >
      >
      > Pozdrawiam
      >
      > Jerzy Krajewski
      >
      >
    • forumia Re: Radio Maryja 14.12.05, 12:35
      Zdarzyło mi sie raz słuchać Radia Maryja, z ciekawości, podczas jazdy
      samochodem, jednak długo nie wytrzymałam i przełączyłam. Trafiłam na audycję w
      której krytykowano liberalne podejście do Kościoła (co wiązało się z nagonką na
      PO i Tuska), małą ilość godzin lekcji religii w szkołach... Prowadzący nie brali
      pod uwagę obecnych realiów, ani nawet tego, że żyją w naszym kraju ludzie,
      którzy wyznają inną religię...

      Na codzień słucham Radia PIN- rewelacyjne radio, ze wspaniałą muzyką. Słucham
      Antyradia (zwłaszcza rano), Radia BIS (super radio dla młodych osób z bardzo
      dobrą, często alternatywną muzyką) no i Trójkę.
      A kiedy jestem zmęczona, włączam Radio Jazz... lub jakąś stację z muzyką klasyczną.
      Radio Zet- hmm, no cóż, straszna sieczka moim zdaniem, już dawno wyrzuciłam z
      mojego radia. Tak samo jak RMF FM.







Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka