Dziewczyny, nie mam się kogo spytać, ale myślę, że wy mi poradzicie
Moja córka, która dzisiaj skończyła 5 miesięcy, dostała już dwukrotnie antybiotyk no i znowu kaszle sucho paskudnie jakby z głębi.. tak sobie dzisiaj pomyślałam, że może jej trzeba zrobić inhalacje.. i teraz moje pytania:
- czym? czy tylko solą fizjologiczną czy czymś innym?
- jutro pożyczę inhalator od sąsiadki, ale jakbym jakiś chciała kupić, to wiecie może jaki najlepszy, aby był przyszłościowy ?

- czy da się coś z tym zrobić? wrrr!!!!!
dzięki za wszelką pomoc..