Gdzies nam znikła skarolina

.A forum cichnie, trzeba by rozkręcic...może ktos
sie podejmie?Ja tu staram sie zgalądac na bieżąco, ale tez miewam dni,że nie
mogę

Jesli ktos by miał ochote aktywnie pełnić tą zaszczytna funkcję to prosze o
maila

))
No i ...piszcie!!!!!
A może chcecie ukryc forum?może wtedy łatwiej będzie...o nauczycielach
popisac..

)))
Jesli jeszcze ktos ma jakies sugestie to śmiało!