Dodaj do ulubionych

Admin poszukiwany:))))))

19.03.07, 21:09
Gdzies nam znikła skarolinasad.A forum cichnie, trzeba by rozkręcic...może ktos
sie podejmie?Ja tu staram sie zgalądac na bieżąco, ale tez miewam dni,że nie
mogęsad
Jesli ktos by miał ochote aktywnie pełnić tą zaszczytna funkcję to prosze o
mailasmile))
No i ...piszcie!!!!!
A może chcecie ukryc forum?może wtedy łatwiej będzie...o nauczycielach
popisac..wink)))
Jesli jeszcze ktos ma jakies sugestie to śmiało!
Obserwuj wątek
    • skarolina Re: Admin poszukiwany:)))))) 19.03.07, 21:16
      Ależ ja jestem cały czas, codziennie zaglądam smile
      • anisr Re: Admin poszukiwany:)))))) 19.03.07, 21:57
        Ale nic nie piszeszsad(((I chyba nie czytasz , bo ten post juz pare dni wisiałsmile
        Dobrze że się znalazłaś,trzeba to forum ruszyćsmile))
        • skarolina Re: Admin poszukiwany:)))))) 19.03.07, 22:38
          Nie, no na weekend wyjechałam, chyba mogę czasem? wink
          • anisr Re: Admin poszukiwany:)))))) 19.03.07, 23:00
            Ale tylko czasem...wink)))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka