Dodaj do ulubionych

prosba o pomoc

24.01.13, 10:27
Witam wszystkich,

krotko opisze historie mojej mamy.
Moja mama od 20 lat leczy sie na nadcisnienie. Ma 70 lat. W kwietniu 2012 roku zaczely pojawiac sie problemy z mowa, tzn. mowa stala sie powolna, mama zaczela mowic jakby byla pijana. Po okresie ok. miesiaca doszly zaburzenia chodu, ogolne oslabienie. Mama zaczela miec problemy z poruszaniem, musiala trzymac sie sciany aby przejsc kilka krokow. W maju trafila do szpitala gdzie wykonano RM, stwierdzono szereg ognisk niedokrwiennych w mozdzku na skutek udaru, ktory przebiegl bezobjawowo. Przepisano acard i wypisano mame do domu. Stan z kazdym dniem sie pogarszal a mowa byla coraz gorsza. W lipcu zapisalam mame do innego szpitala, tam potwierdzono diagnoze, przepisano te same lekarstwa + antydepresanty, gdyz mama zaczela cierpiec na depresje. Obecnie stan z kazdym dniem jest coraz gorszy, mowa praktycznie zanika. 30.01 mama bedzie przyjeta na oddzial neurologii WAM w Lodzi. To jest juz nasza ostatnia szansa. Czy ktos z Was zetkanl sie z podobnym przypadkiem? Zwykle jest tak, ze po udarze stan chorego sie poprawia a u mojej mamy z kazdym dniem jest coraz gorzej.
Prosze Was o pomoc.
Pozdrawiam,
Magda

Obserwuj wątek
    • maniekpi Re: prosba o pomoc 13.12.13, 13:30
      Witaj.
      Jeżeli do tej pory nie macie należnej wiedzy i pomocy,to napisz.
      maniekpi@interia.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka