Dodaj do ulubionych

do azonka1 !!!

09.08.05, 21:25
Mamy dzieciaki z tego samego roku miesiąca i dnia
pochwal sie swoja pociecha....

Moj Kamil przechodzi chyba zły okres bunt 3 latka wszyko jest na nie, wszystko
jest jego chce, byc pierwszy i mam bardzo duzo do powiedzenia, a najwiecej
wtedy gdy trzeba iśc spac....
Obserwuj wątek
    • agach77 Re: do azonka1 !!! 22.09.05, 18:10
      gdzie jesteś...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka