agach77
09.08.05, 21:25
Mamy dzieciaki z tego samego roku miesiąca i dnia
pochwal sie swoja pociecha....
Moj Kamil przechodzi chyba zły okres bunt 3 latka wszyko jest na nie, wszystko
jest jego chce, byc pierwszy i mam bardzo duzo do powiedzenia, a najwiecej
wtedy gdy trzeba iśc spac....