aisha78 07.04.07, 20:09 Moja 7letnia bratanica często uskarża się na szczypanie czy swędzenie czy ktoś mógłby poleci mi ginekologa dzieciecego z Trójmiasta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
plepla Re: ginekolog dzięcięcy 07.04.07, 21:27 Poradnia ginekologiczna dla dziewcząt przy szpitalu na Zaspie. dr Sokołowska. Polecam - wspaniała, delikatna, z super podejściem do dziewczynek - choć nie wygląda na to. Rejestracja, bodajże, w każda środę od rana, telefonicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
kamona33 Re: a W-wie gdzie ? 09.04.07, 22:31 czy w W-wie zna ktoś sprawdzonego gina . Musze się udac z 12 letnia córka a nie chciałabym aby ten pierwszy raz był nieprzyjemny . Odpowiedz Link Zgłoś
natkare Re: Gdynia 11.04.07, 13:43 dR Pilarska Ewa -Evi Med na Świętojańskiej, przjmuje też nieodpłatnie na ŻWIRKI I wigury. Odpowiedz Link Zgłoś