Dodaj do ulubionych

ginekolog dzięcięcy

07.04.07, 20:09
Moja 7letnia bratanica często uskarża się na szczypanie czy swędzenie czy
ktoś mógłby poleci mi ginekologa dzieciecego z Trójmiasta?
Obserwuj wątek
    • plepla Re: ginekolog dzięcięcy 07.04.07, 21:27
      Poradnia ginekologiczna dla dziewcząt przy szpitalu na Zaspie. dr Sokołowska. Polecam - wspaniała, delikatna, z super podejściem do dziewczynek - choć nie wygląda na to. Rejestracja, bodajże, w każda środę od rana, telefonicznie.
    • kamona33 Re: a W-wie gdzie ? 09.04.07, 22:31
      czy w W-wie zna ktoś sprawdzonego gina . Musze się udac z 12 letnia córka a
      nie chciałabym aby ten pierwszy raz był nieprzyjemny .
      • natkare Re: Gdynia 11.04.07, 13:43
        dR Pilarska Ewa -Evi Med na Świętojańskiej, przjmuje też nieodpłatnie na ŻWIRKI
        I wigury.
        • ola1027 Re: Gdynia 12.04.07, 22:43
          polecam pilarska ewa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka