30.10.11, 08:44
Oglada ktos?
Nam sie ta staffel najmniej podoba i mam nadzieje,ze juz na tym skoncza.Jakos wszystko juz bylo,bron,duzo krwi,obietnice Jaxsa,listy Johna....
Tylko chilli z glowa nowe jestsmile
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: SOA 4 30.10.11, 08:50
      Ciągnie mnie do tego serialu ale nie chce mi się wypożyczać tyyyyyle sezonów tongue_out.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka