yvi1 30.10.11, 08:44 Oglada ktos? Nam sie ta staffel najmniej podoba i mam nadzieje,ze juz na tym skoncza.Jakos wszystko juz bylo,bron,duzo krwi,obietnice Jaxsa,listy Johna.... Tylko chilli z glowa nowe jest Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniuta75 Re: SOA 4 30.10.11, 08:50 Ciągnie mnie do tego serialu ale nie chce mi się wypożyczać tyyyyyle sezonów . Odpowiedz Link