14.08.12, 12:43
dzis wrocil, jakby ktos chcialsmile
Obserwuj wątek
    • agniecha-hexa Re: grimm 2 15.08.12, 11:26
      o a ja wlasnie sie mialam zabrac za szukanie kiedy bedzie smile

      Dziekuje smile
      • piegucha Re: grimm 2 20.08.12, 22:08

        ja juz czekam na drugi odcinek, bo ciekawie wrocili! Choc mamuska dalej mi sie kojarzy z Robin Hoodembig_grin
        • galaxian1 Re: grimm 2 23.08.12, 13:34
          Grimm zrobił się naprawdę bardzo fajny ! smile
          Oglądam go z większą przyjemnością niż Supernaturala z lewiatanami smile
          Dziś looknę drugi odcinek, bo końcówka pierwszego była... oj, aj, och big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka