aniuta75 11.10.12, 22:56 Czyli bajka o superbohaterze . Przystojny i cudnie zbudowany Olivier vel człowiek w zielonym kapturze dla dziewczynek, a dla chłopczyków Katie Cassidy jak prawniczka . Ofkoz fajne wybuchi, fajne sceny walk, fajne auta . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
galaxian1 Re: Arrow 11.10.12, 23:27 Jak Kaśka gra to ja biorę ! Przystojniaka mam gdzieś Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: Arrow 12.10.12, 10:03 ja nie wiem czy bede ciagnac..nie mam czasu ani vegas obejrzec ani elementary... doba ma zdecydowanie za malo casu! a zwalniac sie z pracy nie bede! Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: Arrow 12.10.12, 10:18 nie moge byly audyty sryty. nawet gg musialam z parcy usunac i. wywalczylam ze BEDE wchodzic na strone forum.gazete.pl bo tu NA PEWNO nie ma zdnych wirusow ani nie rozpowszechniam niepowolanych tresci tak przyzeklam mojemu informatykowi no. wiec macie farta ze ja tu w godzinach pracy przychodze... Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 12.10.12, 10:22 W sumie - kompa masz, a teraz na najgorszym złomie filmy działają Niby gapisz się w ekran, to znaczy że pracujesz... a tam sobie leci np. Supek Odpowiedz Link
ilekobietamalat Re: Arrow 12.10.12, 10:51 w poprzedniej pracy ogladalam seriale;> bo zawsze mi sie akurat albo cos renderowalo,albo zapisywalo, a to trwa;> wec w tym czasie mialam czas wolny;> zawsze najwiecej i najdluzej zapisywalo mi sie w poniedzialki i piatki.. dziwne;>> Odpowiedz Link
ilekobietamalat Re: Arrow 12.10.12, 10:51 a ale odbieglam od tematu, ten arrow to jakis spin off jest czy mi sie wydaje? jeszcze zem nie widziala, ale trailer wyglada na calkiem ladnie realizowana produkcje.. Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Arrow 12.10.12, 12:13 Bo to jest ładnie zrealizowane, naprawdę . A to spin off Smallvila , tam Oliver Q. (tylko inny aktor) też walczył ze złem . Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 12.10.12, 12:29 aniuta75 napisała: > A to spin off Smallvila , tam Oliver Q. (tylko inny aktor) też walczył ze złem No właśnie nie Jakby był spin offem, to grał by w nim Justin Hartley. Ponieważ zmieniono aktora, to znaczy, że chcą się "odciąć" od Smallville i serial zapewne będzie wyglądał kompletnie inaczej i w niczym nie nawiązywał do serialu o Klarku. Po prostu serial o Green Arrow i tyle. Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Arrow 12.10.12, 12:53 No w sumie racja. Ale postać ta sama . Jak kto oglądał Smallville i polubił Green Arrowa to dla niego będzie motywacja, żeby Arrowa zobaczyć . Chociaż tamten Oli był lepsiejszy . Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 12.10.12, 13:29 Green Arrow to samodzielna postać komiksowa. To że akurat pojawił się w Small... to zasługa tylko fantazji scenarzystów. Więc ten nowy Arrow będzie zapewne kompletnie inny niż ten ze Small, choć główne wątki (te komiksowe) będą wspólne. Na pewno nie zakocha się ani w Lois Lane ani tym bardziej w Chloe Sullivan Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Arrow 12.10.12, 13:56 > Green Arrow to samodzielna postać komiksowa. A to wiem . Na pewno nie zakocha się ani w Lois Lane a > ni tym bardziej w Chloe Sullivan No i dobrze . Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 12.10.12, 14:04 aniuta75 napisała: > Na pewno nie zakocha się ani w Lois Lane a > > ni tym bardziej w Chloe Sullivan > > No i dobrze . Bo pewnie będzie smolił cholery do Kaśkowej (nie wiem, nie oglądałem jeszcze) Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Arrow 12.10.12, 14:27 No to oglądaj chłopie! Kaśka fajowa bardziej niż bardzo . Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 12.10.12, 16:37 aniuta75 napisała: > Kaśka fajowa bardziej niż bardzo . Nie może być inaczej - już tyle lat ją kocham hehe Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 13.10.12, 14:22 Fajne, fajne Zauważyliście że stylizowane na Batmana? Już sam nie wiem czy wolę Kaśkę w blond czy ciemniejszych włosach Końcówka zaskakująca, a to sucz ! Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 13.10.12, 14:31 Wiedziałem ! To ten sam zamek Co Luthorów ze Smallva Odpowiedz Link
piegucha Re: Arrow 18.10.12, 03:01 Obejrzalam wlasnie premiere, bo nic innego w tv nie ma i zaluje. Badziew totalny Tyle podobienstw do batmana No i jak on widzi przez ten kaptur? Jedynie koncowka ciekawa, bo kto to jest ten drugi arrow? Ooo! Supernatural sie zaczyna To jeden z niewielu plusow mieszkania w Stanach, nie trzeba nic wypozyczac tylko spokojnie usiasc na kanapie Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 18.10.12, 08:48 piegucha napisała: > kto to jest ten drugi arrow? Jaki drugi ? Czy ja o czymś nie wiem ? > nie trzeba nic wypozyczac tylko spokojnie usiasc na kanapie Ale my oglądamy bez reklam, które są co 10 minut Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Arrow 18.10.12, 09:31 galaxian1 napisał: > piegucha napisała: > > > kto to jest ten drugi arrow? > > Jaki drugi ? Czy ja o czymś nie wiem ? Aj bo Piegucha juz po odcinku co my dopiero dziś wypożyczamy no . I założę się, że bedzie jakiś fałszywy Arrow coby temu dobremu złą sławę zrobić, że to łobuz jest . Odpowiedz Link
piegucha Re: Arrow 19.10.12, 01:16 Eeee, po 4 latach juz sie przywyczailam do reklam W koncu kiedys czlowiek musi isc do kibelka Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 22.10.12, 21:10 Ten drugi Arrow, pewnie okaże się nauczycielem "naszego" Arrowa Myślę, że wszystkiego go nauczy, po czym sam zginie i wtedy "nasz" Arrow weźmie sobie tożsamość tamtego Arrowa To taka moja teoria na świeżo. Mamuśka okazuje się coraz większą suczą! Założę się, że będzie taki odcinek, kiedy Arrow będzie musiał stanąć przeciwko mamuśce (finał sezonu?). A Pługowy coraz bardziej rozchwytywany się robi, szkoda że to tylko występ epizodyczny Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Arrow 18.10.12, 09:31 > Ooo! Supernatural sie zaczyna To sio na supernaturalne zakładać wątek . Odpowiedz Link
galaxian1 Re: 2 22.10.12, 21:11 Ten drugi Arrow, pewnie okaże się nauczycielem "naszego" Arrowa smile Myślę, że wszystkiego go nauczy, po czym sam zginie i wtedy "nasz" Arrow weźmie sobie tożsamość tamtego Arrowa To taka moja teoria na świeżo. Mamuśka okazuje się coraz większą suczą! Założę się, że będzie taki odcinek, kiedy Arrow będzie musiał stanąć przeciwko mamuśce (finał sezonu?). A Pługowy coraz bardziej rozchwytywany się robi, szkoda że to tylko występ epizodyczny Odpowiedz Link
aniuta75 Re: 2 22.10.12, 21:55 Ano właśnie, bo dokończyłam odcinek a tam inny Arrow i mi się przypomniał post Pieguchy . Odpowiedz Link
aniuta75 Re: 2 22.10.12, 21:56 A mamuśka faktycznie sucza i tak podejrzewałam, że jacht był uszkodzony a sztorm tylko pomógł... Odpowiedz Link
galaxian1 3 27.10.12, 21:19 Ładna końcówka Do przewidzenia było do ochroniarz się dowie. Nawet sądziłem że sam już wszystko rozkminił. No to teraz ma kawa na ławę A ten na wyspie - mówiłem że to nauczyciel Oliviera Mam nadzieję, że rozkręca trochę "wątki główne", bo jeśli dalej tak będzie, że jeden odcinek to jeden koleś do załatwienia, to będzie straszny schemat i nuda. Odpowiedz Link
galaxian1 Re: 3 27.10.12, 23:10 aniuta75 napisała: > Oj tam Glx nie piernicz . dobrze jest . Kaśka trochę smętna jest w tym serialu Wolałem ją zdecydowanie w Supku, a już nawet w Melrosie Plejsie, nie mówiąc o Wyspie Harpera! No ale w sumie jaka ma być prawniczka... wiadomo że nudna. Odpowiedz Link
piegucha Re: 3 28.10.12, 07:25 A ja juz przestalam ogladac. I jakos mi nie zal, jak tylko zobaczylam poczatek drugiego odcinka, te pilki plus luk, to wyszlam z wrazenia z domu Odpowiedz Link
aniuta75 4 03.11.12, 16:09 I teraz nowy wspólnik będzie musiał udawać Zakapturzonego, żeby Oliviera wypuścili . Odpowiedz Link
galaxian1 Re: 4 11.11.12, 00:42 aniuta75 napisała: > I teraz nowy wspólnik będzie musiał udawać Zakapturzonego, żeby Oliviera wypuścili . Napisała scenarzystka Aniuta Serial naprawdę jest przewidywalny i schematyczny - ja przewidziałem że ten co strzelał do Oliviera na wyspie to będzie jego nauczyciel/opiekun. No i jest. Wszystko się kręci w czworokącie Olivier-Mamuśka-Policjant-Prawniczka Policjant to jedyny policjant w mieście, mają tylko jedną prawniczkę, a mamuśka pociąga na sznureczki złych i bogatych Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 20.02.13, 21:48 Widzieliście agentosa Lee ? Jakoś zupełnie go nie "czuję" w innych rolach poza Fringem Tam zrównoważony, tutaj mocno szurnięty Nie pasiło mi Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Arrow 20.02.13, 22:11 A mi pasiło baaardzo . W końcu zagrał zupełnie coś innego niż dupowatego agenta Lee . Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 20.02.13, 22:29 Innego to fakt Ale jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do tego innego Lee Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 21.02.13, 19:18 A tak poza tym, to retyyyyy, jaki ten "Arrow" jest durny, naiwny, nieskazitelny i słodko-pierdzący Te jego moralizatorskie gadki i wiara, że jego cała rodzinka jest idealna... Jak zaczyna gadanie, że jego rodzina, jego mamuśka jest taka dobra i porządna... bla bla... to mam ochotę przewinąć albo wyłączyć w pipu ! Wszyscy widzą, że ona nie jest, tylko on tego nie widzi I jeszcze pan policjant, zaślepiony z klapkami na oczach, dla którego zawsze czarne to jest czarne i... białe też jest czarne Odpowiedz Link
galaxian1 Re: Arrow 21.02.13, 20:13 aniuta75 napisała: > No durny, durny . I to jaki, no ! > Ale i tak fajnie się ogląda . I to jest najgorsze ! Odpowiedz Link