aniuta75 15.11.07, 18:38 Kawa wypita i dalej mi się oczy kleją. Co jeszcze można na obudzenie wziąć? Oczywiście chodzi mi o legalne pobudzacze hehehe. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agamasia Re: Ale spać mi się chce 15.11.07, 19:07 Ty się Aniuta nie pobudzaj, tylko kładź Kubę spać i sama walnij się do wyrka Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Ale spać mi się chce 15.11.07, 19:19 O nie nie nie - taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę . Odpowiedz Link
agamasia Re: Ale spać mi się chce 15.11.07, 19:26 A co planujesz na dzisiejszy wieczór? Odpowiedz Link