Dodaj do ulubionych

Ale spać mi się chce

15.11.07, 18:38
Kawa wypita i dalej mi się oczy kleją. Co jeszcze można na obudzenie wziąć?
Oczywiście chodzi mi o legalne pobudzacze hehehe.
Obserwuj wątek
    • agamasia Re: Ale spać mi się chce 15.11.07, 19:07
      Ty się Aniuta nie pobudzaj, tylko kładź Kubę spać i sama walnij się do wyrka wink
      • aniuta75 Re: Ale spać mi się chce 15.11.07, 19:19
        O nie nie nie smile - taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę tongue_outbig_grin.
        • agamasia Re: Ale spać mi się chce 15.11.07, 19:26
          A co planujesz na dzisiejszy wieczór? wink
          • aniuta75 Re: Ale spać mi się chce 15.11.07, 20:05
            No nie wiem - może jakiś czacik tongue_out?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka