20.04.05, 18:04
Podpisałem umowę o kredyt hipoteczny w roku 2003. Oprocentowanie tego kredytu
to stopa bazowa + marża banku. Bank proponuje mi teraz przejście na
rozliczenie w oparciu o 3-miesięczny WIBOR. W chwili obecnej oprocentowanie
mojego kredytu w PLN wynosi 9,17%. Marża banku to 2,29%. Chcę poszukać
bardziej atrakcyjnej oferty. Czy możecie mi coś doradzić? I co z tym WIBOREM?
Obserwuj wątek
    • doradcy.expandera Re: WIBOR...? 25.04.05, 16:12
      > Podpisałem umowę o kredyt hipoteczny w roku 2003. Oprocentowanie tego kredytu
      > to stopa bazowa + marża banku. Bank proponuje mi teraz przejście na
      > rozliczenie w oparciu o 3-miesięczny WIBOR. W chwili obecnej oprocentowanie
      > mojego kredytu w PLN wynosi 9,17%. Marża banku to 2,29%. Chcę poszukać
      > bardziej atrakcyjnej oferty. Czy możecie mi coś doradzić? I co z tym WIBOREM?

      To na pewno lepsze rozwiązanie aczkolwiek marża wysoka - powinna być ok. 1,5
      pkt proc. (najwyżej). WIBOR to oprocentowanie po jakim banki sobie nawzajem
      pożyczają pieniądze. Jesli Twój kredyt jest na nim oparty masz pewność, że
      będzie taniał gdy spadają stopy procentowe (mogą być różne haczyki ale
      generalnie tak można powiedzieć)

      Czy możesz powiedzieć jaki to bank?
    • doradca.ing Re: WIBOR...? 28.04.05, 13:55
      Witam serdecznie.
      Jeśli jeszcze Pan nie znalazł(nic ciekawego),to zapraszam do spotkania.
      -WIBOR 6M +DO 1% marża
      -0%za refinansowanie
      -0%za wycenę nieruchomości
      Zobaczymy ile zarobi pan na prowizji od kredytu??wink)
      Pozdrawiam
      Stefan Aleksiejuk
      0-600-671-430

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka