krzysztof74
20.04.05, 18:04
Podpisałem umowę o kredyt hipoteczny w roku 2003. Oprocentowanie tego kredytu
to stopa bazowa + marża banku. Bank proponuje mi teraz przejście na
rozliczenie w oparciu o 3-miesięczny WIBOR. W chwili obecnej oprocentowanie
mojego kredytu w PLN wynosi 9,17%. Marża banku to 2,29%. Chcę poszukać
bardziej atrakcyjnej oferty. Czy możecie mi coś doradzić? I co z tym WIBOREM?