Dodaj do ulubionych

JAK TO JEST W INNYCH BANKACH?

13.10.05, 13:03
No i stało się. Mamy dom na oku do kupienia, zaliczka wpłacona a w bankach
bałągan. Zdolność mamy z mężem tylko w PKO BP. A PKO to dziwna instytucja.
Niby w całej Polsce ten sam bank a co oddział to inna śpiewka. W jednym
oddziale mamy zdolność, w drugim nie, w jednym trzeba mieć papierek mówiący o
tym, że pracodawca nie idzi przeszkód do przedłużenia umowy na dalszy ores a
w innym nie(mąż ma na 5 lat umowę). Podpis ma być czytelny a w drugim
wystarczy parafka.Ja jestem na wychowawczym (umowa na czas nieokreślony) to w
jednym oddziale traktują mnie jak bezrobotną a w innym każą dostarczyć
zaświadczenie z zakładu pracy, że jestem zatrudniona.
Jak to jest w innych bankach? też jest taki bałagan?
pod dochodami z pracy. jak zrozumieć ten bank....
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: JAK TO JEST W INNYCH BANKACH? 13.10.05, 15:45
      Jak macie zdolność kredytową tylko w PKO BP - to o co chodzi?
      m
    • doradcy.expandera Re: JAK TO JEST W INNYCH BANKACH? 13.10.05, 17:03
      Na pewno nie macie zdolności tylko w PKO BP. To prawda ten bank liberalnie
      liczy zdolność ale nie jest jakimś wyjątkiem. Zapraszam do naszych oddziałów po
      wybór ofert. Mamy w jednym miejscu 20 banków.
    • gogi25 do czuk 13.10.05, 20:27
      Chodzi o to, że np mąż nie dostanie zaświadczenia o planowanym dalszym
      zatrudnieniu i już jeden oddział odpada. W drugim znów nie pasują podpisy w
      zaświadczeniach i tak wkółko.
      • mojave Re: do czuk 14.10.05, 06:36
        ja- co dziwne - miałam zdolność prawie we wszystkich bankach w jakich sie
        dowiadywałam z wyjatkiem PKO BP, a to niby taki lberalny bank. Pani metnie
        tłumaczyla, ale wychodziło na to, że ... jestem za młoda!! Śmiechu warte. jak
        czytam tu wątki to ednak przypuszczam, że mozliwe, że w innym oddziale jednak
        zdolnośc bym miala;/ Nie ma to jak jasne zasady i porządek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka