Dodaj do ulubionych

promocja w millenium przedluzona

30.05.06, 00:57
witam

dzis bylam w Millenium wypytac o moj kredyt i dowiedzialam sie, ze promocja
kredytow hipotecznych bedzie przedluzona do konca czerwca. Czy ktos to moze
potwierdzic?
Obserwuj wątek
    • piotr_rad Re: promocja w millenium przedluzona 30.05.06, 08:02
      Ja wczoraj byłem w exponderze i powiedzieli mi że promocja z milenium jest do
      31.06 a więc to chyba prawda.. nie pytałem o żadne przedłużenie tylko
      powiedzieli że taka jest promocja
      • aneea Re: promocja w millenium przedluzona 30.05.06, 11:14
        pierwotnie miala byc do konca maja i oficjalnie nadal tak sie oglaszaja.
        Dzieki za potwierdzenie informacji - jestem spokojniejsza smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka