necia27 31.05.06, 21:23 Kredyt 150tys.na 360miesiecy.Raty rowne,oprocentowanie 2,50 i prowizja 1%.Jak myslicie to dobra propozycja? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beata1232 Re: Millenium-jak myslicie???????? 31.05.06, 21:31 Dobra oferta! Sama rowniez biore u nich kredyt na podobnych warunkach! Odpowiedz Link
tptp1 Re: Millenium-jak myslicie???????? 31.05.06, 21:34 Ja dostałem 230 tys na 35 lat 2.30 % prowizja 1 % i chciałbym to jeszcze ponegocjować.A co z karencją spłaty przez pierwsze trzy miesiące?Macie moze jakieś info?? Odpowiedz Link
ziut19 Re: Millenium-jak myslicie???????? 31.05.06, 22:05 A o co Ci konkretnie chodzi z ta karencja? Po prostu przez 3 miesiace nie placisz rat. I tyle. Odpowiedz Link
netter Re: Millenium-jak myslicie???????? 31.05.06, 21:36 przyzwoita oferta pozdrawiam -- W razie wątpliwości czekam na mail: doradca@Mieszkaniowy-Kredyt.pl Forum Kredyty Mieszkaniowe DomBank Bank Millennium Odpowiedz Link
kor.nick niepokojace 31.05.06, 22:40 Tez mysle o kredycie u nich ale jedno mi sie nie podoba zwroc uwage na jak sie zmienia roznica miedzy kursem kupna a kursem sprzedazy CHF 1-03 2,3826 2,4625 roznica 0,0799 1-04 2,4550 2,5373 roznica 0,0823 1-05 2,3995 2,4950 roznica 0,0955 dzis 2,4855 2,5843 roznica 0,0988 czy wiadomo czym jest podyktowany ten wzrost bo mi to wyglada na to ze Millenium doszlo do wniosku ze to najlepszy sposob na "czesanie" klientow Odpowiedz Link
sodamos Re: niepokojace 01.06.06, 09:16 No i do tego trzeba doliczyć ubezpieczenie, co powoduje, że oferta już nie jest taka korzystna... Odpowiedz Link
anetajon Re: karencja 01.06.06, 13:31 Podczas 3 miesięcznej karencji płacisz tylko raty odsetkowe, ale musisz też opłacać wszystkie dodatkowe ubezpieczenia, oraz zapłacić prowizję od kredytu, czyli to nie jest tak, że nic nie płacisz! Odpowiedz Link
mysiaapysia Re: niepokojace 01.06.06, 13:56 Jesli komus zalezy na takim ubezpieczeniu (bo np jest jedynym albo glownym zywicielem rodziny), to oferta Millennium w zakresie ubezp na zycie nie jest taka zla. Mi akurat pasuje. Poza tym roznie bywa w zyciu. Mam przyklady w rodzinie. Odpowiedz Link