Dodaj do ulubionych

Millenium-jak myslicie????????

31.05.06, 21:23
Kredyt 150tys.na 360miesiecy.Raty rowne,oprocentowanie 2,50 i prowizja 1%.Jak
myslicie to dobra propozycja?
Obserwuj wątek
    • beata1232 Re: Millenium-jak myslicie???????? 31.05.06, 21:31
      Dobra oferta!

      Sama rowniez biore u nich kredyt na podobnych warunkach!
    • tptp1 Re: Millenium-jak myslicie???????? 31.05.06, 21:34
      Ja dostałem 230 tys na 35 lat 2.30 % prowizja 1 % i chciałbym to jeszcze
      ponegocjować.A co z karencją spłaty przez pierwsze trzy miesiące?Macie moze
      jakieś info??
      • ziut19 Re: Millenium-jak myslicie???????? 31.05.06, 22:05
        A o co Ci konkretnie chodzi z ta karencja? Po prostu przez 3 miesiace nie
        placisz rat. I tyle.
    • netter Re: Millenium-jak myslicie???????? 31.05.06, 21:36
      przyzwoita oferta smile

      pozdrawiam
      --
      W razie wątpliwości czekam na mail:
      doradca@Mieszkaniowy-Kredyt.pl
      Forum Kredyty Mieszkaniowe
      DomBank
      Bank Millennium
    • kor.nick niepokojace 31.05.06, 22:40
      Tez mysle o kredycie u nich ale jedno mi sie nie podoba
      zwroc uwage na jak sie zmienia roznica miedzy kursem kupna a kursem sprzedazy CHF

      1-03 2,3826 2,4625 roznica 0,0799
      1-04 2,4550 2,5373 roznica 0,0823
      1-05 2,3995 2,4950 roznica 0,0955
      dzis 2,4855 2,5843 roznica 0,0988

      czy wiadomo czym jest podyktowany ten wzrost bo mi to wyglada na to ze Millenium
      doszlo do wniosku ze to najlepszy sposob na "czesanie" klientow
      • sodamos Re: niepokojace 01.06.06, 09:16
        No i do tego trzeba doliczyć ubezpieczenie, co powoduje, że oferta już nie jest
        taka korzystna...
        • anetajon Re: karencja 01.06.06, 13:31
          Podczas 3 miesięcznej karencji płacisz tylko raty odsetkowe, ale musisz też opłacać wszystkie dodatkowe
          ubezpieczenia, oraz zapłacić prowizję od kredytu, czyli to nie jest tak, że nic nie płacisz!
        • mysiaapysia Re: niepokojace 01.06.06, 13:56
          Jesli komus zalezy na takim ubezpieczeniu (bo np jest jedynym albo glownym
          zywicielem rodziny), to oferta Millennium w zakresie ubezp na zycie nie jest
          taka zla. Mi akurat pasuje.
          Poza tym roznie bywa w zyciu. Mam przyklady w rodzinie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka