Dodaj do ulubionych

wbk-dobra oferta?

29.11.08, 03:05
na 20 lat przy 200 tys. zlotych na remont domu proponuja w pln wibor
3m, marza 1,35%=7,91%
w euro libor 3m 2,75 %marzy=6,62% z mozliwoscia nadplaty bez
dodatkowych kosztow. przy czym doliczaja jeszcze 3,5 prowizji z
mozliwoscia kredytowania ( w przypadku pln), a w przypadku euro 2%
bez mozliwosci kredytowania.

dostalam tez oferte z Bgz, tu rozwazalismy kredyt we frankach, 1,2%
prowizji, 1,95%marzy+6m libor, z mozliwoscia nadplaty przez
pierwszych 5 lat za oplaceniem prowizji 1% od nadplaconej kwoty,
potem gratis.

wiem,ze to dwie rozne oferty. dostalam tez symulacje z multibanku.
doradca zalecal mi tylko ta oferte. dla mnie , dla zwyklego
Kowalskiego liczy sie wysokosc raty. w multibanku comiesiac mialabym
placic ponad 1600 zlotyc. przy ofercie BGZ - tylko 1300 zlotych.
na co zwrocic uwage? chcielibysmy miec niskie raty, z mozliwoscia
nadplaty kredytu.
Obserwuj wątek
    • pawelmolenda Multibank 02.12.08, 11:13
      Witam ,

      mogę Państwu zaproponować kredyt w USD, który obecnie jest bardzo
      dobrym rozwiązaniem.
      Rata 1330 zł
      Marża 2,5

      Wcześniejsza spłata, nadpłata kredytu bez opłat i prowizji.
      Przewalutowania bez opłat. Prowizja uruchomieniowa do negocjacji.
      Finansujemy do 100% w PLN oraz EUR, USD, GBP

      Natomiast kredyt w EUR wygląda następująco:
      Rata 1520 zł
      marża 2,5

      Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt

      Pozdrawiam

      Paweł Molenda
      Multibank
      791 41 01 81
      pawel.molenda1@wp.pl



      • doradcawawa Re: Multibank 05.12.08, 16:43
        Mogę zaproponować w PLN marża 0,7%,  prowizja 1,2%, ﷯﷯
        W CHF potrzebuję więcej danych , wartość nieruchomości , dochody ,
        obciązęnia , ilość osób w rodzinie

        ﷯﷯Paweł Sikorski﷯﷯
        With Money Doradcy Finansowi﷯﷯
        ul. Grochowska 217/16﷯﷯
        04-077 Warszawa﷯﷯
        kom. 502277880﷯﷯
        pawel.sikorski@withmoney.pl﷯﷯
        • marafioti Re: Multibank 08.12.08, 15:02
          napisalam.withmoney

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka