Dodaj do ulubionych

Wróżka Julia

03.05.22, 13:22
Proszę mi powiedzieć, może ktoś też zwracał się o pomoc do takiej wróżki w jasnych włosach Julii.
Kiedyś pomogła mi w przepowiadaniu przyszłości, ale nie traktowałam tego poważnie. A teraz wszystkie jej przewidywania zaczęły się sprawdzać.
Zaproponowała mi pomoc, ale odmówiłam, bo nie wierzyłam. A teraz chcę ją poprosić o pomoc, ale nie mogę znaleźć jej kontaktu.
Proszę o udostępnienie jej kontaktów, jeśli również się z nią kiedyś kontaktowaliście.
Obserwuj wątek
    • katarzina.sweet Re: Wróżka Julia 03.05.22, 18:34
      Możesz ją odszukać na Instagramie. Ta niesamowita kobieta sprowadziła mojego męża z powrotem do rodziny. Wszyscy moi przyjaciółki są teraz jej klientkami.

Instagram @julia_jasnowidzaca
    • sussa.05061979 Re: Wróżka Julia 13.05.22, 21:25
      Byłam w kompletnej rozpaczy... mąż zostawił mnie dla innej, a o mnie zapomniał i zaczął mnie ignorować. Nie odbierał telefonów, nie przychodził, w ogóle się ze mną nie kontaktował. Na tej podstawie postanowiłam udać się do wróżki, ale w naszym mieście jest ich tak dużo… Nie czekałam długo na efekt, co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło, ale najważniejsze jest to, że efekt jest i co jeszcze. On sam wtedy przyszedł do mnie, a teraz wszystko jest u nas w porządku.
      Julia Koppel na facebooku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka