21.03.06, 19:01
WITAM MAM PYTANIE CZY MOGE STARAC SIE O DOFINANSOWNIE DO KOMPUTERA W PROGRAMIE PEGAZ JEZELI JESTEM OSOBA NIEPELNOSPRAWNA W STOPNIU UMIARKOWANYM <PRZEWLEKLA CHOROBA NEREK>,UCZE SIE W TECHNIKUM,MAM 21 LAT.MIESZKAM Z MAMA.WIEM ZE SA TAM JAKIES KRYTERIA DOCHODOWE.MOJ DOCHOD BRUTTO ZA 3 MIESIACE WYNOSI 2,200 A MAMY 4,183.CZY KTOS WIE CZY JEST SENS SKLADANIA WNIOSKU???Z GORY DZIEKUJE
Obserwuj wątek
    • gluby Re: PEGAZ 21.03.06, 20:12
      po pierwsze nie pisze sie duzymi literami bo w ten sposob wyrazasz wrzeszczenie
      sie....a po drugie we wniosku jest mowa o dochodach wiec mozesz sam wuyliczyc po
      trzecie z tego co wynika co napisalesc mozesz skladac wniosek
    • gosia515 Re: PEGAZ 30.03.06, 02:12
      www.pfron.org.pl/zwi/zwi.nsf/WWW/AD9A8D01D87ED97DC1256FDC00246C5B?
      OpenDocument
    • gosia515 Re: PEGAZ 30.03.06, 02:15
      www.pfron.org.pl/zwi/zwi.nsf/graph?OpenFrameset
      • colla18 Re: PEGAZ 30.03.06, 13:27
        Dziękuję bardzo :-)
        • gosia51 Re: PEGAZ 30.03.06, 14:05
          Nie ma za co. Cała przyjemność po mojej stronie. Serdecznie pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka