Dodaj do ulubionych

Moja fobia;)

18.05.08, 08:15
Zdecydowanie nie jestem PPD, ale mam swoje tzw. zboczenia
czystościowe.
A właściwie jedno- umywalka. Zawsze musi być idealnie czysta. Nie
jestem w stanie umyć zębów, jeśli nie ma błysku, a już resztki
zarostu na umywalce, czy kawałki zaschniętej pasty doprowadzają mnie
do furiiwink Każde moje mycie rąk, to jednoczesne pucowanie umywalki.
Mojego chłopa tak przyciemne sprawy nie interesują, co widać po jego
łazience na dolewink
Obserwuj wątek
    • trinkino Re: Moja fobia;) 18.05.08, 08:15
      oczywiście przyziemne, nie przyciemnewink
    • b-b1 Re: Moja fobia;) 18.05.08, 10:01
      Dobrze, ze masz czas na te fobięsmile-ja bym musiała zamieszkac w łazience, aby sobie na to pozwolić.Licząc bez porannych czy wieczornych korzystan z umywalki-2 dzieci, które wychodza przed dom, sie bawić(w piasku, ziemi, itp)czyli tak ok 10 myć rąk i to oddzielnie-czyli ze 20, moje ręce po pracy w ogrodzie, i faceta...
      • trinkino Re: Moja fobia;) 18.05.08, 10:49
        Ee, specjalnie nie latam i nie myję po kazdym, tylko kiedy ja
        korzystam, to musze ją doprowadzić do ładu- czy myję ręce, czy
        zębysmile Takie 2 w 1wink
    • panda74 Re: Moja fobia;) 18.05.08, 10:04
      Fobia?? Z tego co wiem, fobia to zaburzenia lękowe...
      • trinkino Re: Moja fobia;) 18.05.08, 10:47
        łojejku, no to widocznie albo popieprzyło mi się z manią
        przesladowczą, albo fucktycznie odczuwam jakieś zaburzenia lekowe na
        widok włosków w umywalce.
        • bursztyn9 Re: Moja fobia;) 18.05.08, 12:46
          to jest nerwica natręctw.Pamietasz "Dzień świra"?
          Ciesz się ,że masz tylko to!!!
    • kaszatkow Re: Moja fobia;) 18.05.08, 16:37
      Też tak czasami mam! Niby idę umyć ręce a łapię sie na tym, że już umywalka umyta, kibelek wypucowany i właśnie zmywam podłogę! Na szczęście mam tak tylko w łazience! Reszta domu "normalnie" brudna jest wink
      • pergolcia Re: Moja fobia;) 19.05.08, 06:00
        ja mam malutką umywalkę więc jak tylko myję ręce obryzgane wodą jest
        wszystko, więć obok pralki mam taki tajny schowek na szmatkę, którą
        szybciutko wycieram umywalkę i okolice do suchasmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka