Jak w temacie - są specjalne płyny/pasty np. Pronto którymi
przeciera się panele i bez polerowania pięknie błyszczą. Ale
śmierdzi to i zachodu wiele.
Może znacie jakiś płyn, który dawałby połysk po umyciu? Odkąd po
poradach z tego forum kupiłam sobie porządnego płaskiego mopa mycie
paneli to już żaden problem (ba! nawet przyjemność) a gdyby istniał
płyn z nabłyszczaczem to byłabym już megazadowolona