Dodaj do ulubionych

Dzień dobry! W Izraelu padło 30 okupantów!

22.02.04, 08:03
Chaire,
ostatnio cicho było o palestyńskim AK. Ale nie można było pozostawić bez
pomsty tylu niewinnych, pomordowanych przez Izraelitów.
T.



Izrael/Samobójczy zamach w Jerozolimie - są zabici i ranni


(PAP) 22-02-2004, ostatnia aktualizacja 22-02-2004 07:51

22.2.Jerozolima (PAP/AFP,AP,Reuters) - W niedzielę rano w autobusie w
Jerozolimie eksplodowała bomba

Zdaniem radia izraelskiego, był to zamach samobójczy - rozgłośnia szacuje, iż
liczba ofiar - zabitych i rannych - może sięgać trzydziestu ludzi. (PAP) hb/
0453,0452
Obserwuj wątek
    • die_fucking_jew_die [...] 22.02.04, 08:21
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • die_fucken_arabs_die [...] 22.02.04, 10:15
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • titus_flavius 7 zabitych, 50 rannych Izraelitów! 22.02.04, 09:23
      Chaire,
      to tylko wstępne dane.
      T.



      Izrael/W zamachu w Jerozolimie zginęło co najmniej siedem osób


      (PAP) 22-02-2004, ostatnia aktualizacja 22-02-2004 08:39

      22.2.Jerozolima,Ramalla (PAP/AFP,AP,Reuters) - W niedzielę rano w autobusie w
      Jerozolimie eksplodowała bomba. Rzecznik izraelskiej policji podał, że zginęło
      co najmniej siedem osób - liczbę poważnie rannych szpitalne źródła oszacowały
      na około 40-50 osób

      Co najmniej 20 rannych jest w stanie krytycznym bądź bardzo ciężkim

      Według informacji radia a także pierwszych ocen, przedstawianych przez policję,
      był to zamach samobójczy. Izraelska wojskowa rozgłośnia radiowa podała, że
      zamachowiec wysadził się w powietrze w zachodniej części Jerozolimy w
      zatłoczonym autobusie linii 14, w momencie gdy pojazd jechał ulicą
      Żabotinskiego w pobliżu hotelu Inbal

      Zamach natychmiast został potępiony przez władze Autonomii Palestyńskiej w
      oświadczeniu, przedstawionym w Ramalli już w kilkadziesiąt minut po ataku.
      (PAP) hb/ 0544,0518,0517,0511, 0469,0453,0452
      • Gość: dana33 Re: 7 zabitych, 50 rannych Izraelitów! IP: *.jazo.org.il 22.02.04, 09:28
        zamiast sie cieszyc, bydlaki, to uwazajcie na wlasna d... bo zaraz przyjdzie
        odwet i przyloza wam porzadnie!
        • boruch_goldstein [...] 22.02.04, 09:29
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Tomson [...] IP: *.ipt.aol.com 22.02.04, 16:36
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • boruch_goldstein Re: Dzień dobry! W Izraelu padło 30 okupantów! 22.02.04, 09:32
      przeczytasz w gazecie, mother fucker, o tym jak zamordowano "niewinnych" Arabow!
      bij glowa o ziemie. G__wno ci pomoze!

      Kahane Chai!
    • Gość: kd Re: Dzień dobry! W Izraelu padło 30 okupantów! IP: 206.228.117.* 22.02.04, 09:42
      Zycze ci bydlaku, zeby spotkalo cie cale to milosierdzie ktorym obdarzasz
      bliznich. Poniewaz deklarujesz sie jako katolik, to przynosisz zarowno swoim
      wyznawcom jak i religii wstyd i hanbe.
    • Gość: Konrad 25% bezrobocia a wy rasismie IP: *.telia.com 22.02.04, 09:42
      Kochani forumowicze. Widze na tym forum destruktywne ideje roznego rasizmu.
      Jaki to rasizm , to juz mniej wazne. Polska dzisiaj stoi w obliczu katastrofy
      socjalnej z powodu nieudolnosci administracji i prawa. 21 % bezrobotnych w
      oficjalnej statystyce to 25% bezrobotnych faktycznie. To jest juz podlozem do
      katastrofy socjalnej. Glownym zadaniem rzadu kazdego kraju jest O R G A N I Z A
      C J A. Stworzenie warunkow prawnych aby popyt i podaz na wolnym rynku mogli
      zaspokoic swoje potrzeby. To nie dzieje sie w Polsce. Czesciowo ludzie pmaja
      wielkie potrzeby materialne, niedostatek mieszkaniowy, produkcji zywnosci,
      dystrybucji, opieka zdrowodtna. Z drugiej strony 25 % ludzi stoi bezrobotnych.
      Jakis blad? no nie? Zadaniem rzadu jest storzyc warunki takie ze te 25 %
      bezrobotnych wyprodukuje to co na rynku brakuje. Tutaj wykazuje rzad totalna
      niekompetencje piszac artykuliki tu i tam ze ludzie sa leniwi , nie startuja
      zakladow itd. Winiac narod zamiast wziasc odpowiedzialnosc.
      Rassizm nie jest rozwiazaniem problemow bezrobocia i biedy.

      Rzad do konstruktywnej roboty, Dac ludziom jesc i prace. To po to was wybrali.
      Dla organizacji spoleczenstwa
      • Gość: dana33 Re: 25% bezrobocia a wy rasismie IP: *.jazo.org.il 22.02.04, 10:11
        tu nie o rasizmie. tu o terrorystycznych bydlakach. idz na forum ekonomii i
        organizuj. tu nie o bezrobociu ale o zyciu ludzkim. lepiej byc bezrobotnym niz
        martwym
    • die_fucken_arabs_die [...] 22.02.04, 09:45
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • die_fucking_jew_die [...] 22.02.04, 10:18
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: kd Re: Wiadomosc dla : FUCKING JEWS IP: 206.228.117.* 22.02.04, 11:04
          spadaj kretynie i przestan sie popisywac, bo przynosisz wstyd i hanbe gatunkowi
          ludzkiemu, a Polakom w szczegolnosci
        • boruch_goldstein [...] 22.02.04, 16:28
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Tomson [...] IP: *.ipt.aol.com 22.02.04, 16:44
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Tomson [...] IP: *.ipt.aol.com 22.02.04, 16:43
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • titus_flavius a jednak 8 22.02.04, 19:14
      Osiem osób zginęło w zamachu w Jerozolimie




      ODED BALILTY AP


      SERWISY


      ¤ Ostatnio w Izraelu







      tobi 22-02-2004, ostatnia aktualizacja 22-02-2004 17:55

      Osiem osób zginęło i około 60 zostało rannych w samobójczym zamachu na autobus
      w Jerozolimie. - Nazistowski mur budowany przez Izraelczyków nie powstrzyma nas
      przed atakami - oświadczyły Brygady Męczenników al Aksa

      • Gość: Krzys Ofiar jest 9 (8 plus kamikadze).60 rannych (6 ciez IP: *.dialup.sprint-canada.net 23.02.04, 01:40
        Ostateczna liczba ofiar zamachu w Jerozolimie wynosi dziewiec osob , osiem
        pasazerow autobusu , plus kamikadze .Rannych zostalo 60 osob , w tym 6 ciezko .

        Otto morti più il kamikaze, sessanta feriti di cui sei gravi. E' il bilancio
        aggiornato dell'attentato di oggi a Gerusalemme.

        Tak doniosla wieczorem wloska www.repubblica.it
    • Gość: Tomson Bez przesady Titus! IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 23.02.04, 01:45
      Ja osobiście potępiam zbrodniczą politykę Izraela, który jest głównym
      odpowiedzialnym za rozlew krwi w Palestynie. Jednak atak na cywilów to
      przegięcie, powstańcy palestyńscy gdy tak postepują stają się takimi samymi
      bydlakami jak bandyci z izraelskiej armii i zasługują na miano terrorystów.
      A już radość ze śmierci 30 cywilów to totalne przegięcie.
      Palestyńczycy powinni walczyć z państwem Izrael, jego decydentami i siepaczami,
      a nie ze zwykłymi cywilami.
      • titus_flavius Re: Bez przesady Titus! 23.02.04, 07:08
        Chaire,
        nie rozumiesz specyfiki ustroju demokratycznego. W nim to cywile wyłaniają
        władze, a więc powinni ponosić odpowiedzialność za jej działania. Rozważałem to
        szczegółowo na wątku "Czy są niewinni Izraelici"?
        T.


        Gość portalu: Tomson napisał(a):

        > Ja osobiście potępiam zbrodniczą politykę Izraela, który jest głównym
        > odpowiedzialnym za rozlew krwi w Palestynie. Jednak atak na cywilów to
        > przegięcie, powstańcy palestyńscy gdy tak postepują stają się takimi samymi
        > bydlakami jak bandyci z izraelskiej armii i zasługują na miano terrorystów.
        > A już radość ze śmierci 30 cywilów to totalne przegięcie.
        > Palestyńczycy powinni walczyć z państwem Izrael, jego decydentami i
        siepaczami,
        >
        > a nie ze zwykłymi cywilami.
        • kontrkultura do Tomsona 23.02.04, 18:32
          Nie rozumiesz specyfiki postow Tytusa Flawiusza. Tak wiec zrozum w koncu kim
          jest Tytus Flawiusz. Nie jest on humanista, czy pacyfista, tylko fanatycznym
          antysemita (czego sam nie wstydzi sie przyznac). Rozwazalem to szczegolowo na
          watku Titus, a zabici Amerykanie i Polacy.
          • Gość: Tomson Możliwe, że titusowi coraz bliżej do crassuli, IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 23.02.04, 19:07
            lecz oczywiście po drugiej stronie barykady. Ale to będzie ze szkodą dla niego,
            jego posty będą lądować na oślej ławce lub "spuszczać się" na dół bez rzadnego
            wpisu, tak jak to się dzieje z mućkowymi wypocinami.
    • goldbaum "tylko" 30 ? "szkoda"... :)))))))? 23.02.04, 10:53
      Tak wlasnie zwykli komentowac nasi wspolforumowicze zydowskiego pochodzenia,
      udane zamachy na Palestynczykow. Ozdabiajac jeszcze swoje posty
      usmieszkami ":))))))"

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=10066921&a=10067380

      • titus_flavius Re: "tylko" 30 ? "szkoda"... :)))))))? 23.02.04, 18:14
        goldbaum napisał:

        > Tak wlasnie zwykli komentowac nasi wspolforumowicze zydowskiego pochodzenia,
        > udane zamachy na Palestynczykow. Ozdabiajac jeszcze swoje posty
        > usmieszkami ":))))))"

        Chaire,
        moralność Kalego w nich siedzi.
        T.
    • fredzio54 Re: Dzień dobry! W Izraelu padło 30 okupantów! 23.02.04, 18:51
      ciwilsci dzieci starzy kobiety i mlodzi jada do pracy na zakupy to szkolo sa
      dla ciebie sa okupnaci arab smarkacz wydac twoje elkaidzke muzelmanskie
      moralnosc cala energia na zniszczenie nie na konstrukcij
      arabczek zostanie arabzcek bez zmiany czeba was zamorowac i piachem zalewac
      bo szkoda wody
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka