Dodaj do ulubionych

kremlowski gambit

18.01.11, 23:51
Pospekulujmy.

Rosjanie sami podrzucają Polakom te cząstkowe rozmowy.
Polacy je puszczają, a Rosjanie w odpowiedzi puszczają wsio.
Jaki mamy efekt?

Tendencyjny dokument MAK-u jest ostateczny i prawnie wiążący.
Prawda o kontrolerach jest ujawniona, ale nie ma jej w dokumencie MAK-u.
Nie ma wymiaru prawnego.

Sensowna konstrukcja?
Obserwuj wątek
    • nihil-istka kremlowski syf jest nieuleczalny 18.01.11, 23:54
      Prezydent zginal dawno temu. A komu teraz potrzebne jest ruskie bicie sie w piersi?
      Zapuscic zaslone nad nasza wschodnia granica. olewac, olewac ,olewac kacapow.
      Bo zdurniejemy tak jak oni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka