Dodaj do ulubionych

Odezwa do WIADOMYCH

19.08.04, 10:01
Jak wszystkim co bardziej zainteresowanym wiadomo, odbywa się obecnie w
Izraelu strajk głodowy Palestyńskich Bojowników o śmierć Żydom. Owi bojownicy
domagają się poprawy warunków siedzenia.
Niestety, przez brak międzynarodowego poparcia, trudno bojownikom utrzymać
postną dietę i nawet sam Marwan BarGucio, został złapany (widziliście może w
telewizji?) na wcinaniu sutego obiadu.
Szanowni WIADOMI Państwo,
W ramach solidarności z Palestyńskimi Bojownikami o śmierć Żydom proponuję
wam przyłączyć się natychmiast do strajku głodowego, który bez waszego
poparcia może skończyć się obżarstwem.
Wtrącalski
Obserwuj wątek
    • nierzyd nie mozesz otworzyc japy, zeby nie lzec rzydzie? 19.08.04, 10:06
      celem strajku nie jest "smierc rzydom" tylko wymuszenie na rzydolandzie
      zaniechania traktowania wiezniow jak zwierzeta.
    • marcus_crassus daj pokoj,wyobrazasz sobie mirmila ktory 19.08.04, 10:15
      zacznie glodowac???to netowe ofermy,jedynie co potrafia zrobic to wlaczyc
      net,napisac post i cieszyc japsko :)))

      • abstrakt2003 Re: daj pokoj,wyobrazasz sobie mirmila ktory 19.08.04, 19:45
        mirmil na diecie?
        :)))))))))))))
        To mi się podoba!
    • Gość: Tomek44 Re: Odezwa do WIADOMYCH IP: 213.8.97.* 19.08.04, 11:40
      To jest strajk obzarstwa utajnionego. Marwan BarGucio zostal przylapany, bo zle
      sie kamuflowal.
      • wtracalski Re: Odezwa do WIADOMYCH 19.08.04, 11:56
        Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

        > To jest strajk obzarstwa utajnionego. Marwan BarGucio zostal przylapany, bo
        zle
        >
        > sie kamuflowal.

        Podobno sam Arafat się przyłączył i nie zjadł wczoraj kolacji. Ale złośliwi
        twierdzą, że to z powodu bólu zębów - ostatnio dostaje często w mordę od swoich.
        Wtr.
        • Gość: dana33 Re: Odezwa do WIADOMYCH IP: *.bb.netvision.net.il 19.08.04, 11:59
          wtracalski!!! jak ja wytrzymam 2 tygodnie bez twoich postow???? zycie bedzie
          smuuuuuuutne... :)
          • wtracalski Re: Odezwa do WIADOMYCH 19.08.04, 12:17
            Gość portalu: dana33 napisał(a):

            > wtracalski!!! jak ja wytrzymam 2 tygodnie bez twoich postow???? zycie bedzie
            > smuuuuuuutne... :)

            ;)
            • Gość: !!! Re: An immoral state IP: 195.152.54.* 19.08.04, 14:55
              Israel, which defines itself as "a Jewish Democratic state," has become one of
              the most immoral states in the Western world. In one field Israel could win a
              gold medal, although not in Athens. It is in the income gaps between society's
              top tier and the lower tiers. These gaps compromise human dignity, and cast
              grave doubt on our right to be called a Jewish democratic society

              society in which a million and a quarter people - 40 percent of them working
              people - are below the poverty line. This is a society that abandons 366,000 of
              its children-at-risk and throws them into the street; a society that treats its
              foreign workers like animals; a society that despises its elderly and sends
              them to rummage through the garbage. It is a society, according to information
              given the Knesset Committee for Children's Rights, where in the absence of
              standards, a social worker has to devote an average of two minutes to a family
              in distress. It is a society among the leaders in the world trafficking in
              women. Such a society is undemocratic.
              • Gość: jarek-Zyd ne telus I tak samo jak z krajow gdzie dobrobyt kwitnie az IP: *.fastres.net 19.08.04, 18:20
                2/3 tych krajow musulmanskich obywateli w wieku do 25 lat , chca z ich ojczyzn
                wyjechac( raczej uciec) i czesc z nich dziwnym trafem , wykorzystujac luki w
                israelski prawie( jedyne co umia robic - wykorzystywac) na sile sie do Israela
                garnie( falszywe malzenstwa, falszywi czlonkowie rodzin itd) pchaja, czyzby to
                nie byles ty ,ktory byl tak oburzony, ze Israel nie daje prawa pobytu i do
                wykorzystywania Zydow wszystkim Arabom co to chca zrobic( cos nowe prawo
                malzenskie( przeciwko bigami)), ktore duzo liberalne od Dunskiego jest.
                Cos Barki ,ktore codziennie w Grecji, Wloszech okolo 2000 nielegalnych wysadzaja
                pelne sa Zydow uciekajacych z Israela, no opowiedz nam jakas inna SS-arabska bajke.
          • abstrakt2003 Re: Odezwa do WIADOMYCH 19.08.04, 19:47
            To nie wyjeżdżaj.
    • nierzyd rzydzi jednak lepsi 19.08.04, 14:59
      strajk glodowy rzydow w oswiecimiu wypadl duzo lepiej.
      • Gość: . Postulujesz, by Arabstwu pomoc wyjsc przez komin? IP: *.range81-156.btcentralplus.com 19.08.04, 19:41
    • krystian71 na calym swiecie w takich sytuacjach 19.08.04, 15:11
      strajkujacych wiezniow dokarmia sie na sile
      A tu slysze, ze Zydzi skonfiskowali im nawet solniczki...
      Czy zawsze wszystko musicie robic na opak , ale bedzie wrzask,gdy ktorys
      rzeczywiscie wykituje
      • Gość: dana33 Re: na calym swiecie w takich sytuacjach IP: *.broadband.actcom.net.il 19.08.04, 16:53
        nic nie slyszalam, zeby odebrano im solniczki, natomiast to co slyszalam, ze
        straznicy robia sobie grill na podworzu, zeby glodujacym slinka leciala i zeby
        szybciej zaczeli jesc. bargutti, ten creme de la creme terrorystow juz zaczal.
        czy ty musisz zawsze we wszystko wierzyc, albo jesli sie okaze prawda z
        solniczkami, to zawsze musisz podejrzewac, ze nie wiemy co robimy? a moze
        wiemy? przezyc 56 lat i to niezle, rozwinac kraj jak my to zrobilismy ws ciagu
        tych 56 lat w otoczeniu samych wrogow wewnatrz i zewnatrz kraju w obliczu
        ciaglych wojen... moze jednak czasem wiemy, co robimy???? troszeczke kredytu
        moze? ciut mniej ciaglego podejrzenia o nasza bezludzkosc i ciut mniej krytyki
        w nasza strone?
        • Gość: !!! Re: na calym swiecie w takich sytuacjach IP: 195.152.54.* 19.08.04, 17:16
          www.meals4israel.com/
        • krystian71 Re: na calym swiecie w takich sytuacjach 19.08.04, 23:55
          serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34180,2234129.html
          Strażnicy, którym jeszcze przed kilkoma laty wolno było stosować "nacisk
          fizyczny" (wszelkich tortur dopiero w 1999 r. zakazał Sąd Najwyższy),
          przeszukali też cele i odebrali strajkującym kanapki, słodycze i gumy do żucia
          pochowane pod pryczami. Nie ostały się nawet solniczki - zdaniem szefów
          więzienia bez soli dosypywanej do wody organizmy skazańców szybciej utracą
          mikroelementy, co wzmoże poczucie głodu
      • Gość: . Podaj przyklad - ja mowie, ze PIEPRZYSZ !!! IP: *.range81-156.btcentralplus.com 19.08.04, 17:59
        Znasz nazwisko: Bobby Sands? Tego Thatcher nie dokarmiala na sile. I
        pozostalych 9, co zaglodzili sie na smierc raptem w 1981 roku.

        www.irishhungerstrike.com/
      • Gość: jarek-Zyd ne telus Na calym Swiecie oprocz krajow musulmanskich IP: *.fastres.net 19.08.04, 18:11
        Bo moze w mojej ignorancji mnie wytlumaczysz, dlaczego resolucje ONZ o Prawach
        Cyvilnych musiano na rzadanie krajow arabskich( musulmanskich ) w ich stylu
        przerobic, tak ze powstaly dwie resolucje jedna dla niewiernych w Koranie a
        druga dla Wiernych w duchu Koranu.
        Jak sie skonczyl ostatni strajk glodowy w Indonezji?
        • Gość: kiecka Re: Na wtrącałę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 20:21
          zamiaruję się przyłączyć do głodujących rzesz , na znak solidarności i pod
          hasłem żołądki puste tak samo i wszędzie
          i na pochybel pasibrzuchom bo cię złapie kostucha ....
          polska patrzy i nic nie jjje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka