Dodaj do ulubionych

Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje kata...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 18:28
bulwaj!
Obserwuj wątek
    • Gość: elle Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: 195.116.149.* 26.08.04, 12:27
      bo putin jak nasz Lepper, zna tylko jedno hasło - "Balcerowicz musi odejść",
      zastępując Balcerowicza Czeczenami .Tym tłumaczy maluczkim swą kompletną
      nieudolnośc w sprawowaniu władzy.
      • karrhe Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka 27.08.04, 10:55
        Gość portalu: elle napisał(a):

        > bo putin jak nasz Lepper, zna tylko jedno hasło - "Balcerowicz musi odejść",
        > zastępując Balcerowicza Czeczenami .Tym tłumaczy maluczkim swą kompletną
        > nieudolnośc w sprawowaniu władzy.


        Nie to elle jak Lepper wciąż jedno i to samo
        Putin musi odejć
    • Gość: mirex mamy jeszcze Universytet w Groznym IP: *.fastres.net 26.08.04, 12:32
      wysadzic go w powietrze, wiedza naszym SS-Islamskim bojownikom nie jest potrzebna.
      Juz jutro posle tam Talebanow, oni sa specjalistami w wysadzaniu.
    • Gość: you-know-who Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.astro.su.se 26.08.04, 14:13
      Prorektor Uniwersytetu w Groznym mowi ze to zupelnie mozliwe zeby 2 samoloty
      wybuchly/spadly w odstepie 3 minut, bo lataja ich codziennie "setki"

      :-) :-) ;-) ;-) :-) :-) ;-) ;-) :-) :-) ;-) ;-) :-) :-) ;-) ;-)

      Szkoda ze spoznilem sie zeby tego czeczenskiego uczonego nominowac do nagrody
      Nobla ze statystyki. Jesli to rzeczywiscie czeczen, to rodzi sie kolejna
      hipoteza: roznica miedzy 9/11 a tym wypadkiem jest taka, ze arabowie potrafia sie
      nauczyc latac, a czeczeni nie.
      • Gość: I know who Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: 195.245.213.* 26.08.04, 14:43
        potrafia sie nauczyc latac? popracuj
    • Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 26.08.04, 18:39
      Ha,ha,ha,GW a osobiscie Wojciechowski w swoim repertuarze,to jego
      specjalnosc,wyszukiwac rozmowcow z takim nastawieniem do wszystkiego co
      Rosyjskie!To szczyt jego mozliwosci i on sie modli aby ta Rosja wiecznie
      byla,inaczej straci prace.
      • Gość: o co chodzi Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.04, 18:42
        kris, a co ci się właściwie nie podoba? czy nie zechciałbyś w punktach
        naszkicować swojej relacji z groznego?
        • Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 26.08.04, 21:29
          Gość portalu: o co chodzi napisał(a):

          > kris, a co ci się właściwie nie podoba? czy nie zechciałbyś w punktach
          > naszkicować swojej relacji z groznego?


          Nie podoba mi sie tendencyjnosc GW i jej dziennikarzy(o ile mozna ich tak
          nazwac nie uwlaczajac tym prawdziwym)wylapuja tylko tych ktorzy krytycznie
          wyskazuja sie o Rosji,czego by temat nie dotyczyl!Nawet jezeli sa wywiady z
          pozytywnym odcieniem,komentarz wlasny i roznego rodzaju wstawki GW mozna
          przewidziec.
          • Gość: o co chodzi kris IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.04, 22:45
            odebralem Twoj post jako wybitnie przeciwny dziennikarzowi i poprosilem Cie o
            przedstawienie Twojego stanowiska, a Ty cos sie wykrecasz, czy nie podoba ci
            sie osoba udzielajaca dziennikarzowi wywiadu, czy oczekujesz, ze o Czczenach
            bedzie sie pisac bandyci, czy chcesz tu zaglaskac Putina, o co chodzi? jaka
            jest prawda wg Ciebie (jesli laska)
            • Gość: Kris Re: kris IP: *.cab18.mus.starman.ee 26.08.04, 23:20
              Gość portalu: o co chodzi napisał(a):

              > odebralem Twoj post jako wybitnie przeciwny dziennikarzowi i poprosilem Cie o
              > przedstawienie Twojego stanowiska, a Ty cos sie wykrecasz, czy nie podoba ci
              > sie osoba udzielajaca dziennikarzowi wywiadu, czy oczekujesz, ze o Czczenach
              > bedzie sie pisac bandyci, czy chcesz tu zaglaskac Putina, o co chodzi? jaka
              > jest prawda wg Ciebie (jesli laska)


              Codzilo mi nie konkretnie o artykul z Groznego,a o tendencyjnosc wszystkich
              artykulow dotyczacych Rosji!GW i jej dziennikarze produkuja artykuly ktore
              obowiazkowa negatywnie przedstawiaja sytuacje w Rosji i wydarzenia,goniac za
              tania sensacja.Ja rozumie,zyc za cos trzeba,ale staczac sie do roli zoltej
              prasy?
              Jezeli to kierowane do ludzi myslacych,to takie podteksty niepotrzebne,raczej
              dla plebsu!

              O to chodzi,ze za wczesnie na wnioski jaka jest prawda , sa ludzie ktorzy znaja
              tylko jedna prawde ,dla nich wygodna.GW tylko takich wyszukuje w swoich
              reportarzach dotyczacych Rosji.
              • Gość: o co chodzi Re: kris IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.04, 23:30
                dzieki za wyjasnienie,
                mysle sobie na marginesie, ze atak na red MW byl not fair, mogl sobie facet
                siedziec na tylku w spokoju, a naraza sie tam gdzie akurat nie jest fajnie, nie
                uwazasz?
    • Gość: J.K.2 w Moskwie jest najwiecej studentow Czeczenow IP: 195.70.208.* 26.08.04, 18:41
      • lidko Re: w Moskwie jest najwiecej studentow Czeczenow 26.08.04, 19:32
        o jak ładnie; "statek jest bezpieczny kiedy kotwiczy w porcie, ale nie po to
        buduje się statki"
        • Gość: test na rachelkę test na rachelkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.04, 20:58
          test na rachelkę: zaglądasz tu?
          • Gość: test na rachelkę Re: test na rachelkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.04, 21:26
            rachelka ty tylko o Żydach?
            • agent_specjalny Rachelka robi tylko to, za co jej nazi placa. 26.08.04, 23:41
              I na inne watki nie zaglada, bo CO ja caly swiay obchodzi. Pogladow wlasnych
              tez nie ma - przepisuje z kartki.
              • Gość: test zakonczony Re: Rachelka robi tylko to, za co jej nazi placa. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.04, 23:43
                to potwierdza moje przypuszczenia od dawna
                • biedronka24 testy macie kiepskie 27.08.04, 22:13
                  tylko dla tych ktorzy koczuja caly dzien tutaj.
                  I niby po co? By dowiedziec sie ze sa tu tylko tacy, ktorym musi isc dyskusja
                  ´po mysli´?
                  A jak ucieknie spod kontroli to co sie dzieje? W nos go?
                  • Gość: o co chodzi Re: testy macie kiepskie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.04, 22:46
                    a pani o co chodzi?
    • Gość: @ Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 10:41
      to tam jest uniwersytet?
      • Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 27.08.04, 10:52
        Gość portalu: @ napisał(a):

        > to tam jest uniwersytet?


        Jest, dopoki jest to czesc Rosji!
        • Gość: @ Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 10:54
          kij i marchewka? patrz pan jaka ta rosja wielkoduszna!
          • Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 27.08.04, 21:16
            Gość portalu: @ napisał(a):

            > kij i marchewka? patrz pan jaka ta rosja wielkoduszna!


            A ty myslales ze cos na friko?
            Nam tez Bush powiedzial,sprzedamy F 16,ale gdy pomozecie w Iraku i bedziecie
            nam jeszcze placic!
            Z 96 po 99,wczasie zlotej wolnosci i niepodleglosci Czeczeni,tam nawet szkoly
            podstawowe nie dzialaly.
            • Gość: o co chodzi Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.04, 22:48
              to nieprawda
            • karrhe Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka 27.08.04, 22:53
              Gość portalu: Kris napisał(a):

              > Gość portalu: @ napisał(a):
              >
              > > kij i marchewka? patrz pan jaka ta rosja wielkoduszna!
              >
              >
              > A ty myslales ze cos na friko?
              > Nam tez Bush powiedzial,sprzedamy F 16,ale gdy pomozecie w Iraku i bedziecie
              > nam jeszcze placic!
              > Z 96 po 99,wczasie zlotej wolnosci i niepodleglosci Czeczeni,tam nawet szkoly
              > podstawowe nie dzialaly.

              wiesz dla wielu polaczków słowo Rosja działa jak płachta na byka
              tylko je usłyszą to odrazu piana im cieknie z pyska i są wówczas nieobliczalni
              ci polaczkowie są gotowi poprzeć każdego byle Rosji dokopać według nich
              nieważne że basajew jest świrem islamskim niebespiecznym dla świata ważne że
              walczy z Rosją.
              inny przykład Putin nieważne co gość powie i co gość zrobi
              wegług nich zawsze on kłamie i myśli tylko o mordowaniu czeczenów i imperium
              • Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 28.08.04, 02:03
                karrhe napisał:

                > Gość portalu: Kris napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: @ napisał(a):
                > >
                > > > kij i marchewka? patrz pan jaka ta rosja wielkoduszna!
                > >
                > >
                > > A ty myslales ze cos na friko?
                > > Nam tez Bush powiedzial,sprzedamy F 16,ale gdy pomozecie w Iraku i bedzie
                > cie
                > > nam jeszcze placic!
                > > Z 96 po 99,wczasie zlotej wolnosci i niepodleglosci Czeczeni,tam nawet sz
                > koly
                > > podstawowe nie dzialaly.
                >
                > wiesz dla wielu polaczków słowo Rosja działa jak płachta na byka
                > tylko je usłyszą to odrazu piana im cieknie z pyska i są wówczas
                nieobliczalni
                > ci polaczkowie są gotowi poprzeć każdego byle Rosji dokopać według nich
                > nieważne że basajew jest świrem islamskim niebespiecznym dla świata ważne że
                > walczy z Rosją.
                > inny przykład Putin nieważne co gość powie i co gość zrobi
                > wegług nich zawsze on kłamie i myśli tylko o mordowaniu czeczenów i imperium
                >
                >


                Wiekszos z nich to jeszcze dzieci,lub prosty lud ,wiec za bardzo mnie ich
                opinia nie rusza,forum jest dla wszystkich,moze sie czegos naucza,a jestem
                pewien,mimo zacietosci po kilku faktach cos jednak pozostanie w glowie, w
                wolnym czasie przetrawia!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka