Gość: kierowca dla wiery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 18:28 bulwaj! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: elle Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: 195.116.149.* 26.08.04, 12:27 bo putin jak nasz Lepper, zna tylko jedno hasło - "Balcerowicz musi odejść", zastępując Balcerowicza Czeczenami .Tym tłumaczy maluczkim swą kompletną nieudolnośc w sprawowaniu władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
karrhe Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka 27.08.04, 10:55 Gość portalu: elle napisał(a): > bo putin jak nasz Lepper, zna tylko jedno hasło - "Balcerowicz musi odejść", > zastępując Balcerowicza Czeczenami .Tym tłumaczy maluczkim swą kompletną > nieudolnośc w sprawowaniu władzy. Nie to elle jak Lepper wciąż jedno i to samo Putin musi odejć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirex mamy jeszcze Universytet w Groznym IP: *.fastres.net 26.08.04, 12:32 wysadzic go w powietrze, wiedza naszym SS-Islamskim bojownikom nie jest potrzebna. Juz jutro posle tam Talebanow, oni sa specjalistami w wysadzaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: you-know-who Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.astro.su.se 26.08.04, 14:13 Prorektor Uniwersytetu w Groznym mowi ze to zupelnie mozliwe zeby 2 samoloty wybuchly/spadly w odstepie 3 minut, bo lataja ich codziennie "setki" :-) :-) ;-) ;-) :-) :-) ;-) ;-) :-) :-) ;-) ;-) :-) :-) ;-) ;-) Szkoda ze spoznilem sie zeby tego czeczenskiego uczonego nominowac do nagrody Nobla ze statystyki. Jesli to rzeczywiscie czeczen, to rodzi sie kolejna hipoteza: roznica miedzy 9/11 a tym wypadkiem jest taka, ze arabowie potrafia sie nauczyc latac, a czeczeni nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: I know who Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: 195.245.213.* 26.08.04, 14:43 potrafia sie nauczyc latac? popracuj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 26.08.04, 18:39 Ha,ha,ha,GW a osobiscie Wojciechowski w swoim repertuarze,to jego specjalnosc,wyszukiwac rozmowcow z takim nastawieniem do wszystkiego co Rosyjskie!To szczyt jego mozliwosci i on sie modli aby ta Rosja wiecznie byla,inaczej straci prace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o co chodzi Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.04, 18:42 kris, a co ci się właściwie nie podoba? czy nie zechciałbyś w punktach naszkicować swojej relacji z groznego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 26.08.04, 21:29 Gość portalu: o co chodzi napisał(a): > kris, a co ci się właściwie nie podoba? czy nie zechciałbyś w punktach > naszkicować swojej relacji z groznego? Nie podoba mi sie tendencyjnosc GW i jej dziennikarzy(o ile mozna ich tak nazwac nie uwlaczajac tym prawdziwym)wylapuja tylko tych ktorzy krytycznie wyskazuja sie o Rosji,czego by temat nie dotyczyl!Nawet jezeli sa wywiady z pozytywnym odcieniem,komentarz wlasny i roznego rodzaju wstawki GW mozna przewidziec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o co chodzi kris IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.04, 22:45 odebralem Twoj post jako wybitnie przeciwny dziennikarzowi i poprosilem Cie o przedstawienie Twojego stanowiska, a Ty cos sie wykrecasz, czy nie podoba ci sie osoba udzielajaca dziennikarzowi wywiadu, czy oczekujesz, ze o Czczenach bedzie sie pisac bandyci, czy chcesz tu zaglaskac Putina, o co chodzi? jaka jest prawda wg Ciebie (jesli laska) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: kris IP: *.cab18.mus.starman.ee 26.08.04, 23:20 Gość portalu: o co chodzi napisał(a): > odebralem Twoj post jako wybitnie przeciwny dziennikarzowi i poprosilem Cie o > przedstawienie Twojego stanowiska, a Ty cos sie wykrecasz, czy nie podoba ci > sie osoba udzielajaca dziennikarzowi wywiadu, czy oczekujesz, ze o Czczenach > bedzie sie pisac bandyci, czy chcesz tu zaglaskac Putina, o co chodzi? jaka > jest prawda wg Ciebie (jesli laska) Codzilo mi nie konkretnie o artykul z Groznego,a o tendencyjnosc wszystkich artykulow dotyczacych Rosji!GW i jej dziennikarze produkuja artykuly ktore obowiazkowa negatywnie przedstawiaja sytuacje w Rosji i wydarzenia,goniac za tania sensacja.Ja rozumie,zyc za cos trzeba,ale staczac sie do roli zoltej prasy? Jezeli to kierowane do ludzi myslacych,to takie podteksty niepotrzebne,raczej dla plebsu! O to chodzi,ze za wczesnie na wnioski jaka jest prawda , sa ludzie ktorzy znaja tylko jedna prawde ,dla nich wygodna.GW tylko takich wyszukuje w swoich reportarzach dotyczacych Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o co chodzi Re: kris IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.04, 23:30 dzieki za wyjasnienie, mysle sobie na marginesie, ze atak na red MW byl not fair, mogl sobie facet siedziec na tylku w spokoju, a naraza sie tam gdzie akurat nie jest fajnie, nie uwazasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.K.2 w Moskwie jest najwiecej studentow Czeczenow IP: 195.70.208.* 26.08.04, 18:41 Odpowiedz Link Zgłoś
lidko Re: w Moskwie jest najwiecej studentow Czeczenow 26.08.04, 19:32 o jak ładnie; "statek jest bezpieczny kiedy kotwiczy w porcie, ale nie po to buduje się statki" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: test na rachelkę test na rachelkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.04, 20:58 test na rachelkę: zaglądasz tu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: test na rachelkę Re: test na rachelkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.04, 21:26 rachelka ty tylko o Żydach? Odpowiedz Link Zgłoś
agent_specjalny Rachelka robi tylko to, za co jej nazi placa. 26.08.04, 23:41 I na inne watki nie zaglada, bo CO ja caly swiay obchodzi. Pogladow wlasnych tez nie ma - przepisuje z kartki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: test zakonczony Re: Rachelka robi tylko to, za co jej nazi placa. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.04, 23:43 to potwierdza moje przypuszczenia od dawna Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 testy macie kiepskie 27.08.04, 22:13 tylko dla tych ktorzy koczuja caly dzien tutaj. I niby po co? By dowiedziec sie ze sa tu tylko tacy, ktorym musi isc dyskusja ´po mysli´? A jak ucieknie spod kontroli to co sie dzieje? W nos go? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o co chodzi Re: testy macie kiepskie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.04, 22:46 a pani o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 10:41 to tam jest uniwersytet? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 27.08.04, 10:52 Gość portalu: @ napisał(a): > to tam jest uniwersytet? Jest, dopoki jest to czesc Rosji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 10:54 kij i marchewka? patrz pan jaka ta rosja wielkoduszna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 27.08.04, 21:16 Gość portalu: @ napisał(a): > kij i marchewka? patrz pan jaka ta rosja wielkoduszna! A ty myslales ze cos na friko? Nam tez Bush powiedzial,sprzedamy F 16,ale gdy pomozecie w Iraku i bedziecie nam jeszcze placic! Z 96 po 99,wczasie zlotej wolnosci i niepodleglosci Czeczeni,tam nawet szkoly podstawowe nie dzialaly. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o co chodzi Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.04, 22:48 to nieprawda Odpowiedz Link Zgłoś
karrhe Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka 27.08.04, 22:53 Gość portalu: Kris napisał(a): > Gość portalu: @ napisał(a): > > > kij i marchewka? patrz pan jaka ta rosja wielkoduszna! > > > A ty myslales ze cos na friko? > Nam tez Bush powiedzial,sprzedamy F 16,ale gdy pomozecie w Iraku i bedziecie > nam jeszcze placic! > Z 96 po 99,wczasie zlotej wolnosci i niepodleglosci Czeczeni,tam nawet szkoly > podstawowe nie dzialaly. wiesz dla wielu polaczków słowo Rosja działa jak płachta na byka tylko je usłyszą to odrazu piana im cieknie z pyska i są wówczas nieobliczalni ci polaczkowie są gotowi poprzeć każdego byle Rosji dokopać według nich nieważne że basajew jest świrem islamskim niebespiecznym dla świata ważne że walczy z Rosją. inny przykład Putin nieważne co gość powie i co gość zrobi wegług nich zawsze on kłamie i myśli tylko o mordowaniu czeczenów i imperium Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Prorektor Uniwersytetu w Groznym komentuje ka IP: *.cab18.mus.starman.ee 28.08.04, 02:03 karrhe napisał: > Gość portalu: Kris napisał(a): > > > Gość portalu: @ napisał(a): > > > > > kij i marchewka? patrz pan jaka ta rosja wielkoduszna! > > > > > > A ty myslales ze cos na friko? > > Nam tez Bush powiedzial,sprzedamy F 16,ale gdy pomozecie w Iraku i bedzie > cie > > nam jeszcze placic! > > Z 96 po 99,wczasie zlotej wolnosci i niepodleglosci Czeczeni,tam nawet sz > koly > > podstawowe nie dzialaly. > > wiesz dla wielu polaczków słowo Rosja działa jak płachta na byka > tylko je usłyszą to odrazu piana im cieknie z pyska i są wówczas nieobliczalni > ci polaczkowie są gotowi poprzeć każdego byle Rosji dokopać według nich > nieważne że basajew jest świrem islamskim niebespiecznym dla świata ważne że > walczy z Rosją. > inny przykład Putin nieważne co gość powie i co gość zrobi > wegług nich zawsze on kłamie i myśli tylko o mordowaniu czeczenów i imperium > > Wiekszos z nich to jeszcze dzieci,lub prosty lud ,wiec za bardzo mnie ich opinia nie rusza,forum jest dla wszystkich,moze sie czegos naucza,a jestem pewien,mimo zacietosci po kilku faktach cos jednak pozostanie w glowie, w wolnym czasie przetrawia! Odpowiedz Link Zgłoś