Dodaj do ulubionych

Tulko Rosja może zbawić

03.04.15, 13:12
każdego i dać mu wszystko, czego pragnie...

www.sfora.pl/swiat/Zostala-tylko-setka-mieszkancow-Tak-straszy-porzucone-miasto-g76862?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2
Rozwalą wszystko, czego się dotkną.
M.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: "Tulko" mi siEm nie ... 03.04.15, 13:30
      ... denerwuj,hehehehe,opanuj nerwy i nie wal bykow bo wstyd
    • mariner4 Tylko. Bo pisze na tablecie 03.04.15, 13:33
      I się nie denerwuję, tylko podziwiam wasze talenty.
      M.
      • szwampuch58 Re: Tylko. Bo pisze na tablecie 03.04.15, 13:35
        To juz z 5 miechow trwa,ile lat robiles podstawowke,12?
    • antyk-acap Re: Tulko Rosja może zbawić 03.04.15, 13:40
      Te mongolskie bękarty wszędzie zrobią chlew.
      • mariner4 On mieszka w Polsce i już wie 03.04.15, 13:45
        do czego służy papier toaletowy.
        M.
    • smuta2015 extra dla mariner4 03.04.15, 17:38
      >Nie wszystkie statki leżą na dnie, wiele wraków kończy żywot rdzewiejąc na mieliznach, w skałach i w pobliżu portów. "Lenta.ru" przedstawia galerię wraków na Morzu Ochockim, w Cieśninie Tatarskiej i przy Północnych Kurylach.<

      Fotki wraków:
      lenta.ru/photo/2015/04/03/oldboats/#0
      • mariner4 Okręty wojenne w krajaczh cywilizowanych 03.04.15, 19:15
        kończą służbę z honorem. Uroczyste opuszczenie bandery, a złomowanie po cichu.
        Pamiętam jak wpływałem do Murmańska składowisko wraków. Pół zatopione okręty powyciąganie częściowo na brzeg. Żałosne widowisko. Tak postępuje dzicz. Tak samo szanują trupy swoich poległych. Ostatnio wymyślili objazdowe krematoria. to i tak popstęp, bo podczas wojny zbierali z pół bitew tylko część zwłok poległych. Większość walała się po lasach, aż natura zrobiła swoje.
        I oni chcą te standardy wprowadzić na całym świecie. To bydło nie jest godne miana ludzi.
        M.
        • antyk-acap Re: Okręty wojenne w krajaczh cywilizowanych 03.04.15, 19:21
          To i tak postęp że leżą. Pamiętam reportaż o wyspie Nazimo i aktach ludożerstwa na niej. I jeden rozmówca mówi tak: część skazańców próbowała ludzkiego mięsa już wcześniej. Głód zdarzał się w Rosji cyklicznie a administracja caratu działała kiepsko, czasami zaopatrzenia nie było miesiącami.
          • xystos Re: Okręty wojenne w krajaczh cywilizowanych 03.04.15, 19:57
            .. jakie szczescie dla nas ze dzicz staro-egipska "niezlomowala" swoich zuzytych piramid.
            • mariner4 Długo nad tym myślałeś? 03.04.15, 20:00
              M.
        • patz.in.palatz Re: chcą te standardy wprowadzić na całym świecie 09.04.15, 16:55

          Panchlewizm.
          • xystos Re: chcą te standardy wprowadzić na całym świecie 14.04.15, 16:02
            Jutro przybedzie do nas w Mariopolu Batiuszka
            by poswiecic nasze nowe Kalachy-to bedzie
            wielki dzien dla nas



            ZEN
    • frompiter Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 03.04.15, 20:22
      mariner4 napisał:
      > każdego i dać mu wszystko, czego pragnie...
      > Rozwalą wszystko, czego się dotkną.


      ...sa na tym filmiku.
      www.youtube.com/watch?v=_IkJWSONaMA

      Pomylencu, Gruzini zruinowali Abchazje i sa tam az tak znienawidzony, ze Abchazowie beda zebrac, ale nigdy nie beda zyc z Gruzinami razem.

      W 1992, kiedy rozpoczela sie wojna domowa w Abchazji, Rosja nic Abchazom nie obecala.
      Oni sami dali waszym Gruzinskim kumplom wpie... pomogli im w tym waszy kumpli Czeczency z Basajewym na czele.
      • mariner4 Jasne, wy tylko wyzwalacie 03.04.15, 20:27
        A że przy okazji mordujecie? To są koszty szczęścia, No nie?
        M.
        • 99venus Re: Jasne, wy tylko wyzwalacie 14.04.15, 17:18
          nie,nie masz racji.oni grabią,gwałcą a przy okazji wyzwalają od trudów życia.miłosierni ludzie.
      • 99venus Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 14.04.15, 17:15
        Rosja niczego nie obiecała ale pomogła.Rosjanie mają wielowiekową tradycję udzielania pomocy różnym narodom i państwom -zazwyczaj wbrew ich woli.Polsce też pomagali wielokrotnie.Ostatni raz 17 września 1939 r i potem na nasze usilne prośby aż do 1989 roku.Jestesmy im za to wielce wdzięczni.
        • xystos Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 15.04.15, 10:57

          Braterska milosc mamy w naszych genach

          W tym roku znowu Was wyzwolimy
          tym razem spod tyrani jewrejow,po wsze.czasy.

          Kochamy Was Bracia Poljaki !



          ZEN
          • xystos Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 17.04.15, 18:35
            Gdzie sie podzialy forumowe rezuny
            i ich jewrejscy mocodawcy ?




            ZEN
          • 99venus Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 17.04.15, 18:43
            jak widać zdążyłeś jedynie wyzwolić się od rozumu.na nic więcej cię nie stać.
            kacap zawze zostanie kacapem.taki już wasz los.
            • xystos Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 17.04.15, 19:16
              .. aa poco nam rozum skoro mamy madrego.Prezydenta.? i uczciwego
              Ojca Narodu !



              ZEN
    • ukos Zryte świńskim ryjem kremlowskiego chana n/t 17.04.15, 19:17

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka