mariner4 03.04.15, 13:12 każdego i dać mu wszystko, czego pragnie... www.sfora.pl/swiat/Zostala-tylko-setka-mieszkancow-Tak-straszy-porzucone-miasto-g76862?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2 Rozwalą wszystko, czego się dotkną. M. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwampuch58 Re: "Tulko" mi siEm nie ... 03.04.15, 13:30 ... denerwuj,hehehehe,opanuj nerwy i nie wal bykow bo wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Tylko. Bo pisze na tablecie 03.04.15, 13:33 I się nie denerwuję, tylko podziwiam wasze talenty. M. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Tylko. Bo pisze na tablecie 03.04.15, 13:35 To juz z 5 miechow trwa,ile lat robiles podstawowke,12? Odpowiedz Link Zgłoś
antyk-acap Re: Tulko Rosja może zbawić 03.04.15, 13:40 Te mongolskie bękarty wszędzie zrobią chlew. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 On mieszka w Polsce i już wie 03.04.15, 13:45 do czego służy papier toaletowy. M. Odpowiedz Link Zgłoś
smuta2015 extra dla mariner4 03.04.15, 17:38 >Nie wszystkie statki leżą na dnie, wiele wraków kończy żywot rdzewiejąc na mieliznach, w skałach i w pobliżu portów. "Lenta.ru" przedstawia galerię wraków na Morzu Ochockim, w Cieśninie Tatarskiej i przy Północnych Kurylach.< Fotki wraków: lenta.ru/photo/2015/04/03/oldboats/#0 Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Okręty wojenne w krajaczh cywilizowanych 03.04.15, 19:15 kończą służbę z honorem. Uroczyste opuszczenie bandery, a złomowanie po cichu. Pamiętam jak wpływałem do Murmańska składowisko wraków. Pół zatopione okręty powyciąganie częściowo na brzeg. Żałosne widowisko. Tak postępuje dzicz. Tak samo szanują trupy swoich poległych. Ostatnio wymyślili objazdowe krematoria. to i tak popstęp, bo podczas wojny zbierali z pół bitew tylko część zwłok poległych. Większość walała się po lasach, aż natura zrobiła swoje. I oni chcą te standardy wprowadzić na całym świecie. To bydło nie jest godne miana ludzi. M. Odpowiedz Link Zgłoś
antyk-acap Re: Okręty wojenne w krajaczh cywilizowanych 03.04.15, 19:21 To i tak postęp że leżą. Pamiętam reportaż o wyspie Nazimo i aktach ludożerstwa na niej. I jeden rozmówca mówi tak: część skazańców próbowała ludzkiego mięsa już wcześniej. Głód zdarzał się w Rosji cyklicznie a administracja caratu działała kiepsko, czasami zaopatrzenia nie było miesiącami. Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Okręty wojenne w krajaczh cywilizowanych 03.04.15, 19:57 .. jakie szczescie dla nas ze dzicz staro-egipska "niezlomowala" swoich zuzytych piramid. Odpowiedz Link Zgłoś
patz.in.palatz Re: chcą te standardy wprowadzić na całym świecie 09.04.15, 16:55 Panchlewizm. Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: chcą te standardy wprowadzić na całym świecie 14.04.15, 16:02 Jutro przybedzie do nas w Mariopolu Batiuszka by poswiecic nasze nowe Kalachy-to bedzie wielki dzien dla nas ZEN Odpowiedz Link Zgłoś
frompiter Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 03.04.15, 20:22 mariner4 napisał: > każdego i dać mu wszystko, czego pragnie... > Rozwalą wszystko, czego się dotkną. ...sa na tym filmiku. www.youtube.com/watch?v=_IkJWSONaMA Pomylencu, Gruzini zruinowali Abchazje i sa tam az tak znienawidzony, ze Abchazowie beda zebrac, ale nigdy nie beda zyc z Gruzinami razem. W 1992, kiedy rozpoczela sie wojna domowa w Abchazji, Rosja nic Abchazom nie obecala. Oni sami dali waszym Gruzinskim kumplom wpie... pomogli im w tym waszy kumpli Czeczency z Basajewym na czele. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Jasne, wy tylko wyzwalacie 03.04.15, 20:27 A że przy okazji mordujecie? To są koszty szczęścia, No nie? M. Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: Jasne, wy tylko wyzwalacie 14.04.15, 17:18 nie,nie masz racji.oni grabią,gwałcą a przy okazji wyzwalają od trudów życia.miłosierni ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 14.04.15, 17:15 Rosja niczego nie obiecała ale pomogła.Rosjanie mają wielowiekową tradycję udzielania pomocy różnym narodom i państwom -zazwyczaj wbrew ich woli.Polsce też pomagali wielokrotnie.Ostatni raz 17 września 1939 r i potem na nasze usilne prośby aż do 1989 roku.Jestesmy im za to wielce wdzięczni. Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 15.04.15, 10:57 Braterska milosc mamy w naszych genach W tym roku znowu Was wyzwolimy tym razem spod tyrani jewrejow,po wsze.czasy. Kochamy Was Bracia Poljaki ! ZEN Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 17.04.15, 18:35 Gdzie sie podzialy forumowe rezuny i ich jewrejscy mocodawcy ? ZEN Odpowiedz Link Zgłoś
99venus Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 17.04.15, 18:43 jak widać zdążyłeś jedynie wyzwolić się od rozumu.na nic więcej cię nie stać. kacap zawze zostanie kacapem.taki już wasz los. Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Wojna w Abchazji 1992-93 i jej skutki... 17.04.15, 19:16 .. aa poco nam rozum skoro mamy madrego.Prezydenta.? i uczciwego Ojca Narodu ! ZEN Odpowiedz Link Zgłoś