tirol1 19.11.15, 20:16 W jakim kraju ?w jakim miejscu? Co obstawiacie? Stadion jarmark adwentowy centrum handlowe lotnisko dworzec? Berlin amsterdam monachium hamburg rzym ? A moze wawa katowice lwow budapeszt praga all is possible Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
j-k Washington. 19.11.15, 20:19 takie sa deklaracje islamskow bandytow. - ale moze to byc zmyla. Odpowiedz Link Zgłoś
tirol1 Re: Washington. 19.11.15, 20:32 Watpie ze szczury przeslizgna sie przez szczelna amerykanska kontrole graniczna - tak pogrozki dot waszyngtonu to moze byc zmyla ,niestety wszystkich publicznych miejsc na zachodzie nie da sie upilnowac Odpowiedz Link Zgłoś
graca0 Mossad wie 19.11.15, 20:34 oni zawsze wiedza gdzie beda robic false flag operations. Gladio tez wie, powiazani z Mosadem razem wspolpracuja. Narazie odbywa sie rekrutacja chetnych fanatykow islamskich z predyspozycjami do bycia meczennikiem za Islam. Odpowiedz Link Zgłoś
graca0 Re: vigil, so long :) 19.11.15, 20:50 jasiu ty masz talent do bycia mossadem. Zlozyles podanie? Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Re: vigil, so long :) 19.11.15, 20:53 nie musialem. sami do mnie przyszli. mamy przyjacielska wspolprace. na moich warunkach. Odpowiedz Link Zgłoś
graca0 Re: vigil, so long :) 19.11.15, 21:00 Od Solidarnosci kiedy cie zwerobowali po tym jak im zaoferowales kablowanie?? Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Re: vigil, so long :) 19.11.15, 21:13 To bylo jeszcze wczesniej... Mieszkalem na Muranowie w Warszawie... w bylej zydowskiej dzielnicy... (jak i moi rodzice przed wojna w II.RP...) obok zydowskiego cmentarza... musialem splacic im dlug - za twoja nazistowska i proislamska dzialalnosc na tym foro. Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: Czy i gdzie nastepny zamach? 19.11.15, 20:59 Tam gdzie zaangażowanie państwa w niszczenie ISIS w Syrii i Iraku jest największe, demonstracyjne, wywołujące straty najbardziej dotkliwe straty u tych morderców. A taki państwami są USA i Rosja. Największe straty i negatywne wrażenie robi kilka zamachów. Najłatwiej zamachowcom wykonać wybuch na ulicy, w miejscach publicznych, na otwartych dużych zgromadzeniach. Przed takim zamachem trudno się uchronić. Odpowiedz Link Zgłoś
graca0 Re: Czy i gdzie nastepny zamach? 19.11.15, 21:04 nastepny expert od terroryzmow. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Ekscytuja cie trupy w Europie ? 19.11.15, 21:28 Rozumiem ze bawia cie prowokacje ale stary dej se na wstrzymanie...nie koniecznie z chlaniem! Odpowiedz Link Zgłoś
christian_militia Re: Czy i gdzie nastepny zamach? 19.11.15, 21:44 Adventmarkt Wien Odpowiedz Link Zgłoś