Dodaj do ulubionych

Czy i gdzie nastepny zamach?

19.11.15, 20:16
W jakim kraju ?w jakim miejscu? Co obstawiacie? Stadion jarmark adwentowy centrum handlowe lotnisko dworzec? Berlin amsterdam monachium hamburg rzym ? A moze wawa katowice lwow budapeszt praga all is possible
Obserwuj wątek
    • j-k Washington. 19.11.15, 20:19
      takie sa deklaracje islamskow bandytow.
      - ale moze to byc zmyla.
      • tirol1 Re: Washington. 19.11.15, 20:32
        Watpie ze szczury przeslizgna sie przez szczelna amerykanska kontrole graniczna - tak pogrozki dot waszyngtonu to moze byc zmyla ,niestety wszystkich publicznych miejsc na zachodzie nie da sie upilnowac
    • graca0 Mossad wie 19.11.15, 20:34
      oni zawsze wiedza gdzie beda robic false flag operations. Gladio tez wie, powiazani z Mosadem razem wspolpracuja. Narazie odbywa sie rekrutacja chetnych fanatykow islamskich z predyspozycjami do bycia meczennikiem za Islam.
    • graca0 Re: vigil, so long :) 19.11.15, 20:50
      jasiu ty masz talent do bycia mossadem. Zlozyles podanie?
      • j-k Re: vigil, so long :) 19.11.15, 20:53
        nie musialem.
        sami do mnie przyszli.
        mamy przyjacielska wspolprace.

        na moich warunkach.
        • graca0 Re: vigil, so long :) 19.11.15, 21:00
          Od Solidarnosci kiedy cie zwerobowali po tym jak im zaoferowales kablowanie??
          • j-k Re: vigil, so long :) 19.11.15, 21:13
            To bylo jeszcze wczesniej...
            Mieszkalem na Muranowie w Warszawie...
            w bylej zydowskiej dzielnicy...
            (jak i moi rodzice przed wojna w II.RP...)

            obok zydowskiego cmentarza...
            musialem splacic im dlug -
            za twoja nazistowska i proislamska dzialalnosc na tym foro.
    • czuk1 Re: Czy i gdzie nastepny zamach? 19.11.15, 20:59
      Tam gdzie zaangażowanie państwa w niszczenie ISIS w Syrii i Iraku jest największe, demonstracyjne, wywołujące straty najbardziej dotkliwe straty u tych morderców.
      A taki państwami są USA i Rosja. Największe straty i negatywne wrażenie robi kilka
      zamachów. Najłatwiej zamachowcom wykonać wybuch na ulicy, w miejscach publicznych, na otwartych dużych zgromadzeniach. Przed takim zamachem trudno się uchronić.
      • graca0 Re: Czy i gdzie nastepny zamach? 19.11.15, 21:04
        nastepny expert od terroryzmow.
    • szwampuch58 Re: Ekscytuja cie trupy w Europie ? 19.11.15, 21:28
      Rozumiem ze bawia cie prowokacje ale stary dej se na wstrzymanie...nie koniecznie z chlaniem!
    • graca0 Re: jestes okspertem od koshera. 19.11.15, 21:38
      idz spac,
    • christian_militia Re: Czy i gdzie nastepny zamach? 19.11.15, 21:44
      Adventmarkt Wien

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka