IP: 207.7.205.* 10.11.04, 21:28
chrisevans3d.com/files/iq.htm
Obserwuj wątek
    • Gość: rachelka Re: Ciekawe IP: *.twcny.rr.com 10.11.04, 21:33
      byl sobie paz,
      byl sobie krol
      i byla tez krolewna:)
      ale cholera wie jakie IQ mieli,a tos mi dal zagwozdke?
      • Gość: PP Re: Ciekawe IP: 207.7.205.* 10.11.04, 22:37
        Jak dzordz i jego szajka. Na poziomoie piernika i marcepana
    • Gość: aki Re: Ciekawe jak by to w polsce było IP: 80.51.161.* 10.11.04, 21:36
      • Gość: elle zależy,kto badania by robił i kto by publikował IP: 195.116.149.* 10.11.04, 21:58
    • Gość: totyle Re: Ciekawe IP: *.176.3.206.Dial1.Phoenix1.Level3.net 10.11.04, 22:10
      Elektorat nie moze byc madrzejszy od wodza.
      • Gość: rachelka Re: Ciekawe IP: *.twcny.rr.com 10.11.04, 22:14
        Gość portalu: totyle napisał(a):

        > Elektorat nie moze byc madrzejszy od wodza.
        cholera a ja mam zdziebko wyzsze IQ od podawanych i ani na jednego,ani na
        drugiego nie glosowalam,to gdzie te statystyki, moze na narty pojechaly.
        • Gość: totyle Re: Ciekawe IP: *.176.3.206.Dial1.Phoenix1.Level3.net 10.11.04, 22:52
          Ten prezydent jest tylko dla rednecks.Im sie tez naleza obiecanki cacanki.
    • Gość: sp;lit Re: Ciekawe IP: *.nas31.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 11.11.04, 00:54
      Nasi zio-nazisci glosowali na jego serdecznego kolege i kogos od kogo czerpie
      natchnienie ,... Ciekawe gdzie ich zakwalifikowano ?

      uklony

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka