Gość: Eva IP: *.d.pppool.de 28.12.04, 18:37 " Drugi list Chodorkowskiego z więzienia wydrukował wczoraj dziennik "Wiedomosti". Ach ten Kreml. Ten to trzyma prase za pysk. Straszny brak demokracji w Rosji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piotr list wydrukowany w prasie jest oznaka demokracji?! IP: 170.148.10.* 28.12.04, 18:41 cie choroba, nie wiedzialem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Latwo przyszlo latwo poszlo IP: *.sympatico.ca 28.12.04, 19:02 Chodorkowski juz teraz moze zaczac lepic szachy z chleba i spiewac "dlugie wierczory.. dlugie wieczory.. " Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.cab18.mus.starman.ee 28.12.04, 19:45 Świat zaniepokojony Jukosem Sposób likwidacji Jukosu budzi niepokój świata. - Biznesmeni potrzebują gwarancji, że ich inwestycje w Rosji będą chronione prawem - mówi ambasador Wielkiej Brytanii w Moskwie Anthony Branton Tylko nie prawem pisanym przez tzw.biznesmenow,lub jak kto woli ,zlodziei! Amerykanie sie wkorwiaja bo byli o krok od kontrolowania naftowego rynku Rosji,Putin wywachal(ostatecznie szkola KGB,jedna z lepszych w swiecie!)i dal po lapach,a przy okazji sprawdzil forme prywatyzacji ,no i dokopal sie do prawdy.Chodorkowski nawet zbytnio sie nie skarzy,wie ze to dopiero poczatek,dalej-tylko gorzej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VX Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.dip.t-dialin.net 28.12.04, 19:51 W radzie nadzorczej Yukosu zasiadal nawet znany polityk niemiecki hrabia Lambsdorf byly szef liberalow.Masz ,ze Putin dal po pysku cwaniakom czychajacym na przejecie zloz naftowych Rosji i uzaleznienie w ten sposob calego panstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
kyle_broflovski Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml 28.12.04, 20:01 news.bbc.co.uk/2/hi/business/3064683.stm www.pbs.org/frontlineworld/stories/moscow/khodorkovsky.html Odpowiedz Link Zgłoś
kyle_broflovski Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml 28.12.04, 20:30 www.fpp.co.uk/online/03/11/Oligarchs071103.html www.solomonstemple.com/modules.php?name=News&file=article&sid=34 www.minesandcommunities.org/Aboutus/londoncall27.htm www.energyinst.org.uk/index.cfm?PageID=906 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.cab18.mus.starman.ee 28.12.04, 23:45 Gość portalu: VX napisał(a): > W radzie nadzorczej Yukosu zasiadal nawet znany polityk niemiecki hrabia > Lambsdorf byly szef liberalow.Masz ,ze Putin dal po pysku cwaniakom czychajacym > > na przejecie zloz naftowych Rosji i uzaleznienie w ten sposob calego panstwa. Nie tylko,byl tam tez amerykanin,tylko spieprzyl po areszcie Miszy,gdyby nie chlapneli ze amerykanski koncern(nie przypominam jaki)zamierza kupic kontrolny pakiet akcji Jukosa byloby juz po ptokach,ale w pore zablokowali wszelkie operacje z Jukosem i sprawa sie rypla!Nie darmo najwiecej buczenia slychac z USA,nawet Busch cos tam baknal ,nie mowiac o tej komedii z sadem!Putin na konferencji prasowej wysmial to,dodajac ze sedzia to nawet pojecia nie mial gdzie sie ten Jukos znajduje,nie mowiac o pozostalym. A ten nagly potok oskarzen Rosji o odstapianie od demokracztycznych przemian,krytyka Putin itp,to przeciez zorganizowana akcja miedzynarodowego kapitalu po przegranej walce o Jukos! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nawiedzona Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.telia.com 29.12.04, 00:45 Przeciez Niemcy i Zydki to wielcy przyjaciele i wielcy specjalisciw okradaniu innych (podstepnie z usmieszkiem i usta pelne demokracji). najwiekszym polskim nieszczesciem bylo odwrocenie sie od Rosji i wybranie nowych wielkich braci USa i únie czyli Niemcy. Ale coz sie dziwic, ze tak sie stalo. Nasz wielki bialy papa z Watykanu blogoslawil i gledzil o wolnosci, majac na mysli kler i sute wplywy do watykanskiej kasy. oglupiona gawiedz i czesc tych co to uwazaja sie za bardzo inteligentnych kupila to bezkrytycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
leb_jak_sklep Zlodzej musi zostac za kratami a nie pisac listy 28.12.04, 19:54 z absurdalnymi wyjasnieniami. Podatki trzeba placic na calym swiecie. Poniewaz ukradl duzo musi siedzec dlugo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Chodorkowsky osiagnal jeden z najwiekszych w IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 28.12.04, 19:59 swiecie majatkow w najkrotszym czasie. Gates potrzebowal 15 lat aby dojsc do tego co mial Ch. po 3 latach. To byla kradziez i osobista niechec Putina nie jest wytlumaczeniem, ze siedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ludwik Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 21:11 Jeszcze nie bylo procesu Chodorkowskiego. Jego $2mld znikna i zamienia sie w dlug. Histeria GW nic tutaj nie pomoze. W prasie Zachodniej jest cisza. Pojedyncze "protesty" malo znaczacych osob skazane sa na ignorancje Kremla. Widocznie GW bardzo zalezy aby podobny los nie spotkal Kulczyka. Na celowniku Putina sa nastepni najbogatsi rosyjscy "biznesmeni". Chyba to nie byl przypadek,ze po aresztowaniu Chodorkowskiego gospodarka rosyjska funkcjonuje sprawniej. Wspolpracownicy Chodorkowskiego jak szczury uciekli do Izraela,W.Brytanii. W innych sektorach biznesu padl blady strach na innych "inwestorow" typu Chodorkowskiego. Powracajac do gospodarki rosyjskiej. Gdyby Rosja miala ochote na likwidacje calego dlugu moglaby go zlikwidowac natychmiast.Obecne rezerwy walutowe Rosji sa wieksze niz jej dlugi. Posrednio taka Rosja pozycza Polsce a GW robi szum, ze jest tutaj wzrost gospodarczy np o 5% - zapomina jednak dodac, ze dlug wzrosl o 15%. Wystarczylo w Rosji odciac "biznesmenow" od koryta aby gospodarka zaczela funkcjonowac lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.cpc.uea.ac.uk 28.12.04, 21:16 A ja sie pytam, skad i w jaki sposob on w ciagu kilku lat dorobil sie takiej fortuny. Z korupcji, z wzbogacania sie kosztem narodu rosyjkiego. Dlatego nie mam z tym problemow, jesli wladze zrobia wszyskto z powrotem do tylu. Przeciez w koncu to nie jego pieniadze, przywlaszczyl je sobie, a potem chcial jeszcze do polityki. I na tym sie chyba jego kariera zakonczyla. Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Michaił Chodorkowski potwierdza ze jest OSZUSTEM 29.12.04, 00:19 O ile jednak w pierwszym, ogłoszonym wiosną, niegdyś najbogatszy Rosjanin szukał porozumienia z władzami, kajał się, krytykował liberałów, to w drugim oskarża władzę o bezmyślność, psucie gospodarki i prowadzenie nacjonalizacji sprywatyzowanego wcześniej majątku. >>>>Potrzebowal ok. 8 miesiecy zeby z pozycji "kajajacego sie", a co za tym idzie przyznajacego sie do winy, przejsc na pozycje "oskarzajacego" OSZUST jest i pozostanie OSZUSTEM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat antykomuch Eva z Reichu oskarza Chodorkovskiego... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 01:50 Ach ten Michnik! Ten to trzyma prase za pysk. Nawet nie pozwala napisac, dla kogo Eva NAPRAWDE pracuje! Straszny brak demokracji w "GW"! :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gieniek Ewcia, slodziutka idiotka. Ale Chodorkowski kradl IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 30.12.04, 02:14 jak trza. W trzy lata mial wiecej niz Bilus Gates po 15. Odpowiedz Link Zgłoś