Dodaj do ulubionych

Michaił Chodorkowski oskarża Kreml

IP: *.d.pppool.de 28.12.04, 18:37
" Drugi list Chodorkowskiego z więzienia wydrukował wczoraj dziennik
"Wiedomosti".

Ach ten Kreml. Ten to trzyma prase za pysk. Straszny brak demokracji w Rosji
Obserwuj wątek
    • Gość: piotr list wydrukowany w prasie jest oznaka demokracji?! IP: 170.148.10.* 28.12.04, 18:41
      cie choroba, nie wiedzialem...
    • Gość: Andrzej Latwo przyszlo latwo poszlo IP: *.sympatico.ca 28.12.04, 19:02
      Chodorkowski juz teraz moze zaczac lepic szachy z chleba i spiewac "dlugie
      wierczory.. dlugie wieczory.. "
    • Gość: Kris Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.cab18.mus.starman.ee 28.12.04, 19:45
      Świat zaniepokojony Jukosem

      Sposób likwidacji Jukosu budzi niepokój świata. - Biznesmeni potrzebują
      gwarancji, że ich inwestycje w Rosji będą chronione prawem - mówi ambasador
      Wielkiej Brytanii w Moskwie Anthony Branton

      Tylko nie prawem pisanym przez tzw.biznesmenow,lub jak kto woli ,zlodziei!
      Amerykanie sie wkorwiaja bo byli o krok od kontrolowania naftowego rynku
      Rosji,Putin wywachal(ostatecznie szkola KGB,jedna z lepszych w swiecie!)i dal
      po lapach,a przy okazji sprawdzil forme prywatyzacji ,no i dokopal sie do
      prawdy.Chodorkowski nawet zbytnio sie nie skarzy,wie ze to dopiero
      poczatek,dalej-tylko gorzej!
      • Gość: VX Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.dip.t-dialin.net 28.12.04, 19:51
        W radzie nadzorczej Yukosu zasiadal nawet znany polityk niemiecki hrabia
        Lambsdorf byly szef liberalow.Masz ,ze Putin dal po pysku cwaniakom czychajacym
        na przejecie zloz naftowych Rosji i uzaleznienie w ten sposob calego panstwa.
        • kyle_broflovski Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml 28.12.04, 20:01
          news.bbc.co.uk/2/hi/business/3064683.stm
          www.pbs.org/frontlineworld/stories/moscow/khodorkovsky.html
          • kyle_broflovski Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml 28.12.04, 20:30
            www.fpp.co.uk/online/03/11/Oligarchs071103.html
            www.solomonstemple.com/modules.php?name=News&file=article&sid=34
            www.minesandcommunities.org/Aboutus/londoncall27.htm
            www.energyinst.org.uk/index.cfm?PageID=906
        • Gość: Kris Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.cab18.mus.starman.ee 28.12.04, 23:45
          Gość portalu: VX napisał(a):

          > W radzie nadzorczej Yukosu zasiadal nawet znany polityk niemiecki hrabia
          > Lambsdorf byly szef liberalow.Masz ,ze Putin dal po pysku cwaniakom
          czychajacym
          >
          > na przejecie zloz naftowych Rosji i uzaleznienie w ten sposob calego panstwa.


          Nie tylko,byl tam tez amerykanin,tylko spieprzyl po areszcie Miszy,gdyby nie
          chlapneli ze amerykanski koncern(nie przypominam jaki)zamierza kupic kontrolny
          pakiet akcji Jukosa byloby juz po ptokach,ale w pore zablokowali wszelkie
          operacje z Jukosem i sprawa sie rypla!Nie darmo najwiecej buczenia slychac z
          USA,nawet Busch cos tam baknal ,nie mowiac o tej komedii z sadem!Putin na
          konferencji prasowej wysmial to,dodajac ze sedzia to nawet pojecia nie mial
          gdzie sie ten Jukos znajduje,nie mowiac o pozostalym.
          A ten nagly potok oskarzen Rosji o odstapianie od demokracztycznych
          przemian,krytyka Putin itp,to przeciez zorganizowana akcja miedzynarodowego
          kapitalu po przegranej walce o Jukos!
        • Gość: nawiedzona Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.telia.com 29.12.04, 00:45
          Przeciez Niemcy i Zydki to wielcy przyjaciele i wielcy specjalisciw okradaniu
          innych (podstepnie z usmieszkiem i usta pelne demokracji). najwiekszym polskim
          nieszczesciem bylo odwrocenie sie od Rosji i wybranie nowych wielkich braci USa
          i únie czyli Niemcy. Ale coz sie dziwic, ze tak sie stalo. Nasz wielki bialy
          papa z Watykanu blogoslawil i gledzil o wolnosci, majac na mysli kler i sute
          wplywy do watykanskiej kasy. oglupiona gawiedz i czesc tych co to uwazaja sie
          za bardzo inteligentnych kupila to bezkrytycznie.
    • leb_jak_sklep Zlodzej musi zostac za kratami a nie pisac listy 28.12.04, 19:54
      z absurdalnymi wyjasnieniami. Podatki trzeba placic na calym swiecie. Poniewaz
      ukradl duzo musi siedzec dlugo.
      • Gość: igor Chodorkowsky osiagnal jeden z najwiekszych w IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 28.12.04, 19:59
        swiecie majatkow w najkrotszym czasie. Gates potrzebowal 15 lat aby dojsc do
        tego co mial Ch. po 3 latach. To byla kradziez i osobista niechec Putina nie
        jest wytlumaczeniem, ze siedzi.
    • Gość: Ludwik Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 21:11
      Jeszcze nie bylo procesu Chodorkowskiego.
      Jego $2mld znikna i zamienia sie w dlug.
      Histeria GW nic tutaj nie pomoze.
      W prasie Zachodniej jest cisza. Pojedyncze "protesty"
      malo znaczacych osob skazane sa na ignorancje Kremla.
      Widocznie GW bardzo zalezy aby podobny los nie spotkal Kulczyka.
      Na celowniku Putina sa nastepni najbogatsi rosyjscy "biznesmeni".

      Chyba to nie byl przypadek,ze po aresztowaniu Chodorkowskiego
      gospodarka rosyjska funkcjonuje sprawniej.
      Wspolpracownicy Chodorkowskiego jak szczury uciekli do Izraela,W.Brytanii.
      W innych sektorach biznesu padl blady strach na innych "inwestorow"
      typu Chodorkowskiego.

      Powracajac do gospodarki rosyjskiej.
      Gdyby Rosja miala ochote na likwidacje calego dlugu moglaby go zlikwidowac
      natychmiast.Obecne rezerwy walutowe Rosji sa wieksze niz jej dlugi.
      Posrednio taka Rosja pozycza Polsce a GW robi szum, ze jest tutaj wzrost
      gospodarczy np o 5% - zapomina jednak dodac, ze dlug wzrosl o 15%.
      Wystarczylo w Rosji odciac "biznesmenow" od koryta aby gospodarka zaczela
      funkcjonowac lepiej.
    • Gość: R. Re: Michaił Chodorkowski oskarża Kreml IP: *.cpc.uea.ac.uk 28.12.04, 21:16
      A ja sie pytam, skad i w jaki sposob on w ciagu kilku lat dorobil sie takiej
      fortuny. Z korupcji, z wzbogacania sie kosztem narodu rosyjkiego. Dlatego nie
      mam z tym problemow, jesli wladze zrobia wszyskto z powrotem do tylu. Przeciez
      w koncu to nie jego pieniadze, przywlaszczyl je sobie, a potem chcial jeszcze
      do polityki. I na tym sie chyba jego kariera zakonczyla.
      • yurek11111 Michaił Chodorkowski potwierdza ze jest OSZUSTEM 29.12.04, 00:19
        O ile jednak w pierwszym, ogłoszonym wiosną, niegdyś najbogatszy Rosjanin
        szukał porozumienia z władzami, kajał się, krytykował liberałów, to w drugim
        oskarża władzę o bezmyślność, psucie gospodarki i prowadzenie nacjonalizacji
        sprywatyzowanego wcześniej majątku.
        >>>>Potrzebowal ok. 8 miesiecy zeby z pozycji "kajajacego sie", a co za tym
        idzie przyznajacego sie do winy, przejsc na pozycje "oskarzajacego"
        OSZUST jest i pozostanie OSZUSTEM.
    • Gość: meerkat antykomuch Eva z Reichu oskarza Chodorkovskiego... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 01:50
      Ach ten Michnik! Ten to trzyma prase za pysk.
      Nawet nie pozwala napisac, dla kogo Eva NAPRAWDE pracuje!
      Straszny brak demokracji w "GW"! :-(((
      • Gość: Gieniek Ewcia, slodziutka idiotka. Ale Chodorkowski kradl IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 30.12.04, 02:14
        jak trza. W trzy lata mial wiecej niz Bilus Gates po 15.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka