Gość: ABE
IP: *.jetstream.xtra.co.nz
09.01.05, 03:00
bo nie mam czasu szukac po internecie.
Jak sie nazywal ten glowno-dowodzacy w Powstaniu W-wskim - Bor-Komorowski czy
Bor-Komornicki? Potrzebuje natychmiastowo a mi z glowy wylecialo, a tu na
wygnaniu ksiazek tez nie ma zeby skonsultowac.
Dizekiuje