Dodaj do ulubionych

Szybciutkie pytanko, prosze nie wycinac

IP: *.jetstream.xtra.co.nz 09.01.05, 03:00
bo nie mam czasu szukac po internecie.
Jak sie nazywal ten glowno-dowodzacy w Powstaniu W-wskim - Bor-Komorowski czy
Bor-Komornicki? Potrzebuje natychmiastowo a mi z glowy wylecialo, a tu na
wygnaniu ksiazek tez nie ma zeby skonsultowac.
Dizekiuje
Obserwuj wątek
    • marcus_crassus a w jezyku swiatowym czy lotewskim?? :DDDDD 09.01.05, 03:03


    • kropka Re: Szybciutkie pytanko, prosze nie wycinac 09.01.05, 03:03
      Bor-Komorowski
      • Gość: ABE Dziekuje najuprzejmiej! N/t IP: *.jetstream.xtra.co.nz 09.01.05, 03:12
        • Gość: kuk Re: Dziekuje najuprzejmiej! N/t IP: 207.7.194.* 09.01.05, 03:14
          Bor-Komorowski, zakapowany do Gestapo przez blanke kaczorowskla i kalksteina.
          (Nu, chto une byly?)
    • marcus_crassus abe,nie wierz kropce - oszukuje cie perfidnie 09.01.05, 03:05
      w jezyku swiatowym to bedzie "brum-komórkowski" :))))
      • Gość: ABE Nie mozesz jej wybaczyc,ze cie wycina IP: *.jetstream.xtra.co.nz 09.01.05, 03:13
        za CHAMSTWO?
        Get over it, boy!
        • Gość: che guevara Olej debila ABE! IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 09.01.05, 03:14
          • v.ci Co słychać na Antypodach ? 09.01.05, 03:18
            Czytałem np. , że w wyniku ultraliberalnej polityki rolnej po raz pierwszy od
            60 lat (!) zmniejszyła się na Nowej Zelandii liczba owiec .
        • Gość: rachelka Re: Nie mozesz jej wybaczyc,ze cie wycina IP: *.twcny.rr.com 09.01.05, 03:19
          Gość portalu: ABE napisał(a):

          > za CHAMSTWO?
          > Get over it, boy!
          popatrz ,popatrz,gdzie i z kim ta wsciekla krowa rozmawia? odkad do
          Sojedinionnych Sztatow pojechal, to spac ci ta krasula nie moze i pisze do
          upadlego na tym forum i to z kim ?
          • Gość: kuk Re: Nie mozesz jej wybaczyc,ze cie wycina IP: 207.7.198.* 09.01.05, 06:00
            Ten pan jest chory. dajcie mu spokoj.
    • Gość: jojo Re: Szybciutkie pytanko, prosze nie wycinac IP: *.ny325.east.verizon.net 09.01.05, 06:03
      to byl Bor Knyszynski,durna babo na gnoju poczeta !!!
    • abstrakt2003 Wsty mi za was "Polacy" 09.01.05, 14:31
      Same bzdury piszecie! Generał nazywał się TADEUSZ KOMOROWSKI!!!
      Bór (a nie Bor!!!!) to jeden z jedo pseudonimów!
      A niże podaję łącze do strony gdzie przeczytacie sobie więcej o generale.
      PS
      ABE hobbitko wiem że w twoim Shire nie ma polskich podręczników ale do jasnej
      (---) jest coś takiego jak google!!!
      wilk.wpk.p.lodz.pl/~whatfor/biog_komorowski.htm
      • Gość: ABE Dzieki Abstract n/t IP: *.directories.co.nz / *.directories.co.nz 09.01.05, 21:25
    • Gość: jarek czyzby ci ABE Koran na glowe spadl, albo jakis IP: *.fastres.net 09.01.05, 21:43
      pies w EL-Cairo co twoja niezadluzona lepianke obsikal i teraz jako nieislamska nie mozesz jej sprzedac.
      • Gość: rachelka Re: czyzby ci ABE Koran na glowe spadl, albo jaki IP: *.twcny.rr.com 09.01.05, 21:45
        Gość portalu: jarek napisał(a):

        > pies w EL-Cairo co twoja niezadluzona lepianke obsikal i teraz jako nieislamska
        > nie mozesz jej sprzedac.
        nasikala to tobie stara jareczku,splywaj stad forumowy parchu,bo smierdzisz jak
        zepsuta padlina.
        • Gość: jojo Re: czyzby ci ABE Koran na glowe spadl, albo jaki IP: *.ny325.east.verizon.net 09.01.05, 23:18
          a ty niby pachniesz? Ciekawe czym? pewnie smrodem z walonkow swoich
          lomzynskich do NY przywiezionych od babci Gieni!!!
    • tocqueville to jakis zart? 10.01.05, 00:40
      brak elementarnej wiedzy a glos zabiera?
      • Gość: rachelka Re: to jakis zart? IP: *.twcny.rr.com 10.01.05, 00:42
        tocqueville napisał:

        > brak elementarnej wiedzy a glos zabiera?
        to znaczy ty? zgadzam sie.
        • marcus_crassus abe jest znana z niewiedzy.... 10.01.05, 00:44
          glosowales juz w konkursie na pajaca2004??? jak nie zaraz podam link...sa tam najglupsze wypowiedzi forumowiczow z roku 2004...

          abe np kiedys zapytala po jakiemu mowia na lotwie ;)))) i czy juz przeszli na jezyk swiatowy ;))) (esperanto???) ;)))

          rachelka to kolejna,nic do powiedzenia nie ma i lazi tak bez celu zeby sie odezwac,glupie baby jak cholera :)))
          • marcus_crassus to do tocqueville n/t 10.01.05, 00:45


          • Gość: rachelka Re: abe jest znana z niewiedzy.... IP: *.twcny.rr.com 10.01.05, 00:49
            no wlasnie krasul,kto za kim gania i na czyich watkach? wloz lepiej bryle,bo
            zaczynasz miec problemy z oczami,jak rowniez i mozgiem,ale to dawna sprawa.
            lepiej poszukaj sobie tej madrej baby i splyn z forum.
            • Gość: ABE Krasula nie ma "baby", tylko ma "dziewczyne" IP: *.directories.co.nz / *.directories.co.nz 10.01.05, 00:58
              ktora obowiazkowo do domu odstawia po kazdej randce. Wskazywaloby to na to, ze
              ma co najwyzej 18 lat, a dziewczyna to nieletnia. U nas to sie takie cos
              nazywa "statutory rape". ALe co sie dziwic, krasula ma watpliwosci co do
              wlasnej orientacji seksualnej, co szcegolnie przejawia sie w tym jak cholernie
              nie lubi kobiet, chociazby na tym forum. Kij mu w oko, co nas obchodza jego
              dylematy.
              • Gość: jojo Re: Krasula nie ma "baby", tylko ma "dziewczyne" IP: *.ny325.east.verizon.net 10.01.05, 01:29
                no wlasnie!!! Ty korwo i ta druga korwa rachlerka odperdolcie sie od pana
                Crasussa i spokoj na tym forum zawita !!! Lachmaniarze wy niedouczone Nikosia
                Dyzmy droga podazajace !!!
                • marcus_crassus jojo,toz to intelektualne dno.... 10.01.05, 01:34
                  abe jest totalnie glupia,co do rachelki tez kretynka pierwszej wody tylko ze w odroznieniu od abe stara sie w ogole nie gadac na temat forum wiec jej debilizm rzadziej wychodzi na swiatlo dzienne...

                  boze,jaki to intelektualne kalectwa :/
                  • Gość: rachelka Re: jojo,toz to intelektualne dno.... IP: *.twcny.rr.com 10.01.05, 02:03
                    ta markus w odroznieniu od ciebie i jojo,ktorzy dzien konczycie i zaczynacie od analizy
                    forumowiczow,mnie to nie bawi,moze dlatego twoj prymitywny i chamski styl tak razi. w koncu chlop
                    plotkujacy jak podlotek to cos niezwykle durnego.
                    • marcus_crassus tematy prostej kuchary 10.01.05, 02:10
                      [1] Re: I co ja bym wtedy rozumiał?
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:58:43.0 *.twcny.rr.com

                      [2] Re: Pewnie się zdziwisz, ale podszczypuję tylo Ci
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:32:49.0 *.twcny.rr.com

                      [3] Re: Po co? zeby jutro znowu się obudzić?
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:39:01.0 *.twcny.rr.com

                      [4] Re: I co ja bym wtedy rozumiał?
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:42:27.0 *.twcny.rr.com

                      [5] Re: Tez zadaje sobie podobne pytanie
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:53:11.0 *.twcny.rr.com

                      [6] Re: Marcus idź rzesz w końcu spać!!! ;-{
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:31:45.0 *.twcny.rr.com

                      [7] Re: Coś ty to crappus wybełkotał, że już cie nie
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:45:27.0 *.twcny.rr.com

                      [8] Re: Marcus idź rzesz w końcu spać!!! ;-{
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:37:39.0 *.twcny.rr.com

                      [9] Re: Marcus idź rzesz w końcu spać!!! ;-{
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:40:24.0 *.twcny.rr.com

                      [10] Re: zart wieczoru
                      autor: Gość portalu: rachelka data: 2005-01-09 03:36:28.0 *.twcny.rr.com
                      • Gość: rachelka Re: tematy prostej kuchary IP: *.twcny.rr.com 10.01.05, 02:14
                        no i dobrze a co ciebie boli,masz pusty zoladek,ze o kuchni myslisz?
                        spojrz na swoje wpisy,sama inteligencja z nich bile he,he.
                    • Gość: jojo ale ty rachelka jestes durna baba,ja i Marcuss IP: *.ny325.east.verizon.net 10.01.05, 02:26
                      to zadne chlopy,my jestemy SUPERMENY ,droga dziewico z lat 60-siatych !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka