indris
31.01.05, 10:38
W tym lub w przyszłym roku przypadne 60 rocznica Trybunału Norymberskiego.
Ciekawe, czy będzie nagłośniona ?
Trybunał norymberski sądził głónych zbrodniarzy hitlerowskich. Tych
oczywiście potępia dzisiaj cały świat. Ale ten trybunał zdefiniował równiez
pojęcia "zbrodni przeciw ludzkości" i ZBRODNI PRZECIW POKOJOWI. A to ostatnie
pojęcie nie byłoby zbyt wygodne dla pp Busha, Blaira i Kwaśniewskiego.