Dodaj do ulubionych

60 rocznica Norymbergi

31.01.05, 10:38
W tym lub w przyszłym roku przypadne 60 rocznica Trybunału Norymberskiego.
Ciekawe, czy będzie nagłośniona ?
Trybunał norymberski sądził głónych zbrodniarzy hitlerowskich. Tych
oczywiście potępia dzisiaj cały świat. Ale ten trybunał zdefiniował równiez
pojęcia "zbrodni przeciw ludzkości" i ZBRODNI PRZECIW POKOJOWI. A to ostatnie
pojęcie nie byłoby zbyt wygodne dla pp Busha, Blaira i Kwaśniewskiego.
Obserwuj wątek
    • goldbaum Re: 60 rocznica Norymbergi 31.01.05, 10:49
      Dla wielu kwestia zbrodni przeciw ludzkosci lub pokojowi jest wzgledna.
      Krzycza tylko wtedy, gdy naleza lub identyfikuja sie ze strona poszkodowana.

      Gdy zmieniaja strony barykady to jestesmy konfrontowani z calym wahlarzem
      zachowan - od szczeniackich podskokow radosci i wyliczanek trupow "bandytow"
      komentowanych "usmiechami" po uczone stwierdzenia, ze jest "wojna" a podczas
      wojny "takie" rzeczy sie zgadzaja i w ogole juz 5-letnie dzieci "morduja i to
      masowo"....
      • Gość: Tysprowda Re: 60 rocznica Norymbergi IP: 193.188.161.* 31.01.05, 14:08
        Zboczenie buszewizmem jest zarazliwe, niestety, i zboczency podnosza swoje
        glowy, piejac pochwaly dla mordowania i rabowania...

        Dala im przyklad Busha Nostra, jak zboczeniem sie cieszyc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka