negevmc z czulentu juz nic nie zostalo ??? 10.04.05, 18:42 aaki napisała: > baraniny wlasnie teraz ba taawon ! Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: tylko sos... 10.04.05, 19:33 aaki napisała: > albo nawet nie e tam ona gotuje miso soup Odpowiedz Link Zgłoś
aaki to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 19:37 jej do garnka przed chwila acha dana nie wie co to jest miso... Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 19:39 aaki napisała: > jej do garnka przed chwila > acha dana nie wie co to jest miso... uj to niedobrze,bo to dobra zupka. miso to jak soczewica,lepiej poradz jej jak to zrobic bo to i zdrowe i dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 19:41 www.24hourfitness.com/html/nutrition/recipes/soups/soup/miso_soup/ from rachelka's kitchen with love:))) Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 19:44 mam przekazac to "with love" danie ?-siedzi i czyta horosko Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 19:54 aaki napisała: > mam przekazac to "with love" danie ?-siedzi i czyta horosko no przeciez jasno powiedzialam,ja zycze kazdemu udanej zupy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 19:59 twierdzi ze jak piszesz o kuchni to jestes ok i normalna Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 20:12 aaki napisała: > twierdzi ze jak piszesz o kuchni to jestes ok i normalna ona tez,najwyrazniej kuchnia to nasze miejsce:))) nie ma to jak kartofle stugac i rzucac miesem po garach,a nie po klawiaturze:)) tylko sie nie przejedzcie,bo ja dzisiaj grill wlaczam i nasze T-bons w piwku robie. smacznego Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 19:57 aaki napisała: > mam przekazac to "with love" danie ?-siedzi i czyta horosko mam nadzieje,zze jak horoskop bedzie zly to umiesz robic CPR,bo on-line te metode usta-usta ciezko przekazac:)) tu macie rice pilaf,jaki ja robie jest bardzo dobry. www.foodnetwork.com/food/recipes/recipe/0,1977,FOOD_9936_162,00.html Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 20:06 cpr umiem robic-niektorzy moga zaswiadczyc choc nie wszyscy ;-) pilaw znam tylko co do baraniny nie jestem przekonany Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 20:07 to Dana Ciebie teraz gosci moj znajomy z Andrychowa?? Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: mieszkam u siostrzyczek zakonnych 10.04.05, 20:10 to pozdrow ja tez ode mnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: mieszkam u siostrzyczek zakonnych 10.04.05, 20:14 smieje sie- mowi ze jestes ok Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez ps aaki 10.04.05, 20:17 Ciebie tez pozdrawiam zebym nie wyszedl na gbura:) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: mieszkam u siostrzyczek zakonnych 10.04.05, 20:17 aaki napisała: > smieje sie- mowi ze jestes ok nu pewnie,ale jesli chodzi o nagrode zlotej patelni czyli spalonego gara to powiedz jej,ze jestem gotowa walczyc z nia do ostatniego spalonego ochlapu. "nobody beats me in the kitchen", to moje motto:)) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 20:10 aaki napisała: > cpr umiem robic-niektorzy moga zaswiadczyc choc nie wszyscy ;-) > pilaw znam tylko co do baraniny nie jestem przekonany a czy na wszystkich umiesz robic ten CPR:)))? u nas najpopularniejszy pilaw to wlasnie z ryzu. baranine trzeba robic w wysokiej temperaturze,czyli na grillu inaczej mnie osobiscie nie smakuje. nie zapomnij o czerwonym winie i rozmarynie,to konieczne do barana:)) Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 20:12 zaraz zapytam co wlozyla do gara.... baranina,ryz,tymianek marchewka rozmaryn czosnek Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 20:13 aaki napisała: > zaraz zapytam co wlozyla do gara.... > baranina,ryz,tymianek marchewka rozmaryn czosnek no to jeszcze koszer sol i wytrawne czerwone wino pozostalo,aby wszystko gralo:)) Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: to nie jest miso przeciez zagladalem 10.04.05, 20:16 co do wina nie zabieram glosu/koszernej kuchni nie uzywa.wczoraj jadlem wieprzowine w czulencie Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez do rachelki 10.04.05, 19:39 napisalem Ci na ten adres maila z pewna prosba. Prosze sprawdz go. Odpowiedz Link Zgłoś
tomek448 Re: dana zaczyna gotowac pilaw z ..... 10.04.05, 20:09 Dany czulent z baranina? Nie wierze. Zycze milej zabawy T44 Odpowiedz Link Zgłoś
tomek448 Re: dana zaczyna gotowac pilaw z ..... 10.04.05, 20:16 A:))))))) teraz przeczytalem dokladniej, znaczy czulent juz zjedliscie. Jezeli potrzebny ratunek, mam niezla praktyke w przywracaniu do stanu uzywalnosci. Pozdrow Dane od T44 Odpowiedz Link Zgłoś
aaki no nie powiem bylo OK 10.04.05, 20:39 :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
sol4000 Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 21:44 a co ci na dole- nie protestowali, ze nie koszerne?-:))) Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 22:52 aki juz nie moze odpowiedziec, bo w tempie po kolacji trzeba go bylo odstawic do siostr w domu polskim na starym miescie: one tam oczekuja gosci do 9 wieczorem, wiec aki poprosil dzisiaj o godzine dluzej na wyjscie... :)))) pilaw byl naprawde niezly.... a ty rachelciu to uwazaj, jak mi rzucasz rekawice kuchenna.... :)))) kartofelki cytrynowe znasz????? Odpowiedz Link Zgłoś
pypcinski Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 22:58 Dana, bój się Boga! Cały czas przy kuchni - Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:20 nu, nie mialam czasu i wcale nie caly czas w kuchni.... oprocz aki przyjechala moja szkolna przyjaciolka, wiec w zeszlym tygodniu bylismy 3 dni na wyzynach golan i w galilei, bylo cudnie, pogoda dopisala, hermon na czubku osniezony a w dole zielony, wioski druzyjskie z ich bazarami, kazdy ogrodnik po drodze to kupowalysmy kwiatki na balkon, odwiedzalismy winiarnie na golanie i ogladlismy krokodyle kolo jeziora genezareth i zazeralismy sie rybkami grylowanymi.... no i w sobote pojechalismy nad morze solone i na massade, a ze aki akurat sie pojawil w sobote rano, to pojechal z nami.... biedak byl niewyspany kompletnie ale nie mial rady, musial sie wykapac, nie???? :)))) a co sie tu dzialo??? Odpowiedz Link Zgłoś
pypcinski Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:23 Nic takiego. Tylko tyle, że jestem już kanadyjskim Arabem (Mahmutem), mieszkam w Vancouver i mam na imię Ahmed. Co Ty na to? Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:27 hihihi, musze przyznac, ze ci sie nie nudzi, nie???? ahmed? nie znalezli ci juz ladniejszego i orginalniejszego imienia? bo ahmed to co drugi sie tak nazywa, ale np jalal, nie jest lepsze? to mysle, ze ty zacznij notowac, co ci tu wszystko przypisuja, bo nie spamietasz. a jak potrzebujesz sekretarki, to ja ci polecam moje uslugi... :)))) nu, na jakim watku to bylo? ale mam nadzieje, ze sie nie przejmujesz, mnie tez przypisuja rozne rzeczy... zawsze jest wesolo, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:28 Wszystkim przypisuja, Ja jestem chorym psychicznie agentem GW zydowskiego pochodzenia o blizej nieokreslonym miejscu zamieszkania:((( Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:31 manny, ty im wytlumacz, ze ty mozesz byc albo chorym psychicznie, albo agentem, ale wsio na raz na kupe to nie idzie... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:32 No coz jak sama widisz na bakier tacy maja z logika, Zadne tlumaczenie nie pomoze:( Odpowiedz Link Zgłoś
pypcinski Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:32 manny_ramirez napisał: > Wszystkim przypisuja, Ja jestem chorym psychicznie agentem GW zydowskiego > pochodzenia o blizej nieokreslonym miejscu zamieszkania:((( Że chorym psychicznie agentem żydowskiego pochodzenia - Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:24 Co to co zawsze, zaloba sie skonczyla, wojny sie zaczely:((( Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:02 dana33 napisała: > aki juz nie moze odpowiedziec, bo w tempie po kolacji trzeba go bylo odstawic > do siostr w domu polskim na starym miescie: one tam oczekuja gosci do 9 > wieczorem, wiec aki poprosil dzisiaj o godzine dluzej na wyjscie... :)))) > pilaw byl naprawde niezly.... > a ty rachelciu to uwazaj, jak mi rzucasz rekawice kuchenna.... :)))) > kartofelki cytrynowe znasz????? nu nie znam,ale rekawic kuchennych sie nie boje to nic w porownaniu z moimi ogrodowymi. dzisiaj palac liscie zrobilam pozar w naszym ogrodzie,przyjechaly strazaki i powiedzialy mi,ze baby do ogrodu i ogniska wpuscic nie mozna,jedynie do kuchni. uff dobrze,ze dom nie splanal:)))teraz czas na BBQ,tam chyba nic nie popale inaczej ide sie wieszac na suchym drzewie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:23 rachelcia, ile tobie wiosen stuknelo? bo moj synus podpalil mi prawie caly dom (skonczylo sie na firance i dywanie w jego pokoju) jak mial lat gdzies 4-5.... kartofelki ci dam nastepnym razem, bo juz pozno.... sa pyszne i goscie rozdziawia oczy... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:25 dana33 napisała: > rachelcia, ile tobie wiosen stuknelo? > nu wiadomo,ze 15,jak widac niektorzy sie nie starzeja w podpalaniu:))) Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:29 aaaaa, rachelcia, zapomnialam, co to z tym lolkiem? bo nie czytalam dawno forum i pewnie przepuscilam jakas mecyje..... to ty teraz lolek, rachelcia i czy tez lolkowata rachelcia albo rachelciowy lolek??? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:31 dana33 napisała: > aaaaa, rachelcia, zapomnialam, co to z tym lolkiem? bo nie czytalam dawno forum > > i pewnie przepuscilam jakas mecyje..... to ty teraz lolek, rachelcia i czy tez > lolkowata rachelcia albo rachelciowy lolek??? :)) Lolek to nasz zmarly Papiez,mnie daleko do Niego. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:33 Czy rozumiesz rachelko teraz moja prosbe? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:35 manny_ramirez napisał: > Czy rozumiesz rachelko teraz moja prosbe? nie,gdyz kazdy moze otworzyc link i zobaczyc o czym mowa.niewiedza nie jest niczym obrazliwym,zle intencje sa. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:35 uj, wdepnelam gdzies jak widze, a napewno nie chcialam, wiec przepraszam, ale nie mialam pojecia, ze tak nazywano papieza.... jak to sie stalo ze karola nazywa sie lolkiem? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: no nie powiem bylo OK 10.04.05, 23:38 dana33 napisała: > uj, wdepnelam gdzies jak widze, a napewno nie chcialam, wiec przepraszam, ale > nie mialam pojecia, ze tak nazywano papieza.... jak to sie stalo ze karola > nazywa sie lolkiem? to jest zdrobnienie od Karola,ktore bylo bardzo popularne i przez Niego lubiane.za moich czasow jak zostal Papiezem cala Polska skandowala "Nasz Lolek",dlatego chcialam go w ten sposob przyblizyc po Jego smierci na forum. Odpowiedz Link Zgłoś