Dodaj do ulubionych

Nu, riebiata. Dobroj notchi wam wsiem

01.06.05, 02:15
Pulkownik zwraca się do zolnierzy majacych jechac na wojne do Czeczenii:
Za kazda glowe Czeczenca bede wam placil po 3 dolary, zrozumiano?
A teraz rozejsc sie!

Po kwadransie do pulkownika przychodzi kilkunastu zolnierzy. Kazdy z nich
trzyma po kilka ludzkich glow.

Pulkownik:
Nie przesadzacie, chlopaki? Przeciez jestesmy jeszcze pod Moskwa!
Obserwuj wątek
    • marouder Wasz jumor, ech slow nie chwatajet:( 01.06.05, 02:17
      przedzial_na_dupie napisała:

      > Pulkownik zwraca się do zolnierzy majacych jechac na wojne do Czeczenii:
      > Za kazda glowe Czeczenca bede wam placil po 3 dolary, zrozumiano?
      > A teraz rozejsc sie!
      >
      > Po kwadransie do pulkownika przychodzi kilkunastu zolnierzy. Kazdy z nich
      > trzyma po kilka ludzkich glow.
      >
      > Pulkownik:
      > Nie przesadzacie, chlopaki? Przeciez jestesmy jeszcze pod Moskwa!
      • marianna.rokita No prawilna:) 01.06.05, 02:20
        Wsjewa haroszjewa ja wam zjelaju tawariszcz s mieżdunarodnam dnjom rjebionka :)
        No anjegdota haroszaja!
        • przedzial_na_dupie Bolschoye spasiba wam, towarishtchitza! 01.06.05, 02:24
          Stirlitz, co jest lepsze radio czy gazeta? - zapytal podejrzliwie Muller.
          Gazeta, w radio nie zawiniesz sledzia - odparl spokojnie Stirlitz.
          • marouder Potwierdzam. Znalem Stirlitza 01.06.05, 02:29
            byl taksowkarzem w moim miescie i faktycznie nigdy nie zawijal sledzi w radio!!

            przedzial_na_dupie napisała:

            > Stirlitz, co jest lepsze radio czy gazeta? - zapytal podejrzliwie Muller.
            > Gazeta, w radio nie zawiniesz sledzia - odparl spokojnie Stirlitz.
            • przedzial_na_dupie Re: Potwierdzam. Znalem Stirlitza 01.06.05, 02:33
              Stirlitz wpadl. Przesluchuja go:
              Ile jest dwa razy dwa?

              Stirlitz wiedzial, ile jest dwa razy dwa. Wiedzial równiez, ze oni wiedza. Nie
              wiedzial tylko, czy zdazy zawiadomic centrale.
              • marouder Teraz sobie dopiero przypominam te serie kawalow 01.06.05, 02:36
                :))))))))))Dawne czasy.

                przedzial_na_dupie napisała:

                > Stirlitz wpadl. Przesluchuja go:
                > Ile jest dwa razy dwa?
                >
                > Stirlitz wiedzial, ile jest dwa razy dwa. Wiedzial równiez, ze oni wiedza. Nie
                > wiedzial tylko, czy zdazy zawiadomic centrale.
          • marianna.rokita A wy znajetje anjegdotu o paraszutje ? 01.06.05, 02:35
            Misza i Wania prygali na paraszutje.
            10 tysiaczi mjetrow ani prygneli.
            8 tysjaczi mjetraw.
            - Dawaj Misza,otkrywaj paraszjut - skazal Wania.
            - Njet njet jeszczjo njet -atwjetil Misza
            4 tysjaczi mjetraw.
            -Dawaj atkrywaj paraszjut praszu - skazal Wania.
            -Niet niet jeszio niet - skazal Wania.
            1 tysjacz mjetraw.
            -Praszu, Boh, atkrywaj paraszjut - krinal Wania.
            Niet, Niet i jeszczio raz niet.
            100 mjetraw.
            -Boh, Dawaj, atkrywaj. Praszu - skazal Wania.
            -Niet - atwjetil Misza.
            10 mjetraw.
            -BOH PAMILUJ, ATKRYWAJ PARASZJUT !!!!!!
            - A szto ty nie gjeroj Rasijji szto ty z 10 -ti mjertraw nie prygniesz ?
            • marouder :)))))))))))))))! 01.06.05, 02:37
              marianna.rokita napisała:

              > Misza i Wania prygali na paraszutje.
              > 10 tysiaczi mjetrow ani prygneli.
              > 8 tysjaczi mjetraw.
              > - Dawaj Misza,otkrywaj paraszjut - skazal Wania.
              > - Njet njet jeszczjo njet -atwjetil Misza
              > 4 tysjaczi mjetraw.
              > -Dawaj atkrywaj paraszjut praszu - skazal Wania.
              > -Niet niet jeszio niet - skazal Wania.
              > 1 tysjacz mjetraw.
              > -Praszu, Boh, atkrywaj paraszjut - krinal Wania.
              > Niet, Niet i jeszczio raz niet.
              > 100 mjetraw.
              > -Boh, Dawaj, atkrywaj. Praszu - skazal Wania.
              > -Niet - atwjetil Misza.
              > 10 mjetraw.
              > -BOH PAMILUJ, ATKRYWAJ PARASZJUT !!!!!!
              > - A szto ty nie gjeroj Rasijji szto ty z 10 -ti mjertraw nie prygniesz ?
              >
              >
              >
              >
              >
              >
            • przedzial_na_dupie Priekrasnaya! 01.06.05, 02:38
              Z polowania wracaja Rosjanie, ciągnac za sobą niedzwiedzia. Zauwaza ich
              Amerykanin i wskazujac na misia pyta:
              Grizzli?

              Rosjanin:
              Niet, strielali!
              • marianna.rokita Re: Priekrasnaya! 01.06.05, 02:40
                "Gratulujemy urodzenia syna"-przeczytał Stirlitz zaszyfrowaną depeszę.
                Rozczulił się. Przecież już dwanaście lat mija, jak opuścił ojczyznę...

                Stirlitz zamyślił się. Spodobało mu się to, więc zamyślił się jeszcze raz.

                Stirlitz z trudem otworzył oczy i pomyślał:
                - Jeżeli jestem u nich to sie nazywam Standartenfurer Stirlitz, a jezeli u nas
                to pułkownik Isajew...
                Rozmyślania przerwał mu pochodzący jakby z niebytu glos:
                - Ale się wczoraj napiliście towarzyszu Tichonow*
                (*Aktor grajacy Stirlitza)
            • marianna.rokita jak jest po rosyjsku dobrobyt ? 01.06.05, 02:41
              oni sami nie wiedza.....
              • abe_ltd Fajny watek. Oby takich wiecej, czego i wam zycze! 01.06.05, 02:43
              • facettt Re: jak jest po rosyjsku dobrobyt ? 01.06.05, 02:44
                *)- blagopaluczije... (eeehh... pomarzyc dobra rzecz...)
              • moskowit "Procwietanije" 01.06.05, 02:49
                A juz prawie w lozku byl....

                Spat' nado, a nie aniegdoty raskazywat'!

                • marianna.rokita Gorbaczow 01.06.05, 02:50
                  Dlaczego Gorbaczow ma czerwone znamie na glowie?
                  Bo jak byl maly to w pochodzie pierwszomajowym go Stalin po glowce
                  poglaskal....
    • facettt Paliak toshe sumiejet! 01.06.05, 02:43
      Zbir dorywa wieczorem, w ciemnym zaulku, przypadkowego przechodnia
      i zaczyna go grzmocic...

      Polaka bijesz! - krzyczy poszkodowany...

      a skad ja Ci, squrvielu, wezme o tej porze cudzoziemca? - odpala zbir...
    • marouder Dwaj pogranicznicy, polski i russki 01.06.05, 02:44
      gadaja z nudow na granicy:
      -Ty Poliak, a kak po waszemu golowa?-pyta russki
      -Glowa-odpowiada Polak
      -A kak po waszemu noga?
      -Noga
      A kak po waszemu zopa?
      -Dupa.
      Mysla, mysla, milcza, milcza...
      -Ty zobacz ruski, dla jednego slowa dwa narody stworzyli.
      • przedzial_na_dupie Przeeeeeeeepiekne!!! 01.06.05, 02:46
        Wstepuje Ruski do partii komunistycznej. Pytaja:

        Pijesz?
        Pije.
        Trzeba będzie rzucic!
        Rzuce!
        A kobiete kochasz?
        Kocham!
        Trzeba bedzie rzucic!
        Rzuce!
        A jeżeli trzeba bedzie zycie oddac za Ojczyzne, oddasz?
        Oczywiscie, ale jakie to zycie: ani pic, ani kobiety kochac!
      • marianna.rokita :))))))))))))) 01.06.05, 02:47
        Jeden z moj ulubionych :


        Stirlitz ukradkiem karmił niemieckie dzieci. Od ukradła dzieci puchły i
        umieraly.
        • przedzial_na_dupie Re: :))))))))))))) 01.06.05, 02:50
          Przyjazn polsko-radziecka polega na ty, ze my ich kochamy za-wziecie
          a oni nas za-zarcie
          • facettt czeski dowcip 01.06.05, 02:52
            Niech zyje Savietskij Svaz po wszechne casy!

            - i ani sekundy dluzej!
      • facettt Jak sie dziela sale restauracyjne w Rassiji? 01.06.05, 02:50
        (w Polsce - to wiadomo: na te dla palacych i niepalacych)

        a w Rassiji? -

        na te dla pijacych i na te dla chlajacych.
        • marianna.rokita dinozaur.... 01.06.05, 02:51
          Czym jest Gorbaczow dla dinozaura ?
          Dezodorantem w kulce.
          • przedzial_na_dupie Re: dinozaur.... 01.06.05, 02:55
            Co znaczy po rosyjsku Aids?

            Amerykanskij Imperalisticzeskij Dupnyj Syf.
    • moskowit Re: Nu, riebiata. Dobroj notchi wam wsiem 05.06.05, 15:25
      Приезжает в военныую часть майор с проверкой. Ходит, смотрит, везде подметено,
      покрашено, трава подстрижена, в казармах идеальная чистота, придраться не к
      чему. Находит в дальнем углу пыль, проводит пальцем, показывает
      -Ну что? Какие слова приходят на ум?
      Рядовой Петров:
      -Свинья везде грязь найдет, товарищ майор...

    • moskowit Dobryj dien'.... 05.06.05, 15:28
      Nu a kto zna najkrotrzy dowcip??

    • krystian71 Re: Nu, riebiata. Dobroj notchi wam wsiem 05.06.05, 17:40
      bardzo stare

      jedzie Rusek na rowerze i ugryzla go wsza.
      Wyjal ja z wlosow i mowi:
      Kak ty mienia jeszczio raz ujebiosz, tak ty pajdiosz pieszkom!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka