przedzial_na_dupie
01.06.05, 02:15
Pulkownik zwraca się do zolnierzy majacych jechac na wojne do Czeczenii:
Za kazda glowe Czeczenca bede wam placil po 3 dolary, zrozumiano?
A teraz rozejsc sie!
Po kwadransie do pulkownika przychodzi kilkunastu zolnierzy. Kazdy z nich
trzyma po kilka ludzkich glow.
Pulkownik:
Nie przesadzacie, chlopaki? Przeciez jestesmy jeszcze pod Moskwa!