Dodaj do ulubionych

SYN LIBAŃSKIEGO DYPLOMATY ZABITY W MOSKWIE

03.08.05, 15:37
Ciekawe czy Moskwa przeprosiła Bejrut za ten wrogi akt wobec narodu
libańskiego? Zdarzenie miało miejsce na początku tego roku. Młodego studenta
a zarazem syna libańskiego dyplomaty pobito na śmierć na jednej z głównych
ulic stolicy Rosji. Nikt mu nie pomógł, ponieważ myslano, że łysole robia
porządek z "czarnuchem" z Kałkazu.
Obserwuj wątek
    • samsone Re: SYN LIBAŃSKIEGO DYPLOMATY ZABITY W MOSKWIE 03.08.05, 19:07
      Jezeli dyplomat jest Arabem, to im Libanczycy podziekuja.
      • olewin Re: SYN LIBAŃSKIEGO DYPLOMATY ZABITY W MOSKWIE 04.08.05, 16:27
        raczej muzułamninem .. Chrześcijanie w Libanie to też arabowie ..
        • samsone Re: SYN LIBAŃSKIEGO DYPLOMATY ZABITY W MOSKWIE 05.08.05, 06:16
          I tutaj sie mylisz, Arab nie moze byc niemusulmaninem, Chrzescijanie w Libanie
          to potomkowie dawnych Syriakow, Nestorianow, ktorzy w wiekach VII-X na Islam nie
          przeszli, i kalifom Egipskim, za to trzy specjalne podatki placili.
    • kerebron Re: SYN LIBAŃSKIEGO DYPLOMATY ZABITY W MOSKWIE 04.08.05, 02:23
      jakieś linki?
      • www.pkb.nrd Re: SYN LIBAŃSKIEGO DYPLOMATY ZABITY W MOSKWIE 04.08.05, 13:40
        No niestety jest to historia opowiedziana mi przez Rosjanina podróżującego
        bardzo często pomiedzy Moskwą a Warszawą. człowiek jest dziennikarzem więc
        chyba wiedział co mówi.
        • samsone Re: SYN LIBAŃSKIEGO DYPLOMATY ZABITY W MOSKWIE 05.08.05, 06:16
          Bo ty wszystko to co on powie, bezpodstawnie wierzysz, gratuluje zrodel.
          • www.pkb.nrd Re: SYN LIBAŃSKIEGO DYPLOMATY ZABITY W MOSKWIE 05.08.05, 11:04
            A ty wierzysz w linki. Gratuluję.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka